Jump to content

referee

Users
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About referee

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HBO GO jest jednym ze składników pakietu superpremium 4K. Więc jest na cały czas trwania umowy. W skład superpremium 4 k wchodzą: Pakiet Extra+ wszystkie Canal+ (10) z Canal plus 4K HBO z HBO GO ELEVEN SPORTS FILMBOX PACK Dodatkowo do superpremium 4k dają: Mistrzowska Piłka NAT GEO PLAY FOX PLAY Na cały czas trwania umowy. W superpremium 4k nie ma Cinemax
 2. Dostałem dokładnie ten pakiet w tej cenie tj. Superpremium 4K za 109.99. Plus dekoder 4k za 5 zł. Więc łącznie wyszło 114.99. Multiroom 0 zł. Dodatkowy dekoder Pace 0 zł. Aktywacja dekodera 4k 0 zł.
 3. Ehhh @ircios piszę że JA mam... Przy okazji zaznaczam, że mam inną konfigurację sprzętu. Może się przydać może nie, ale nie jeździj po mnie jak nie doczytasz.
 4. Ja mam superpremium za 99,99, przy przedłużaniu udało mi się HBO GO za 0 zł dostać. Multiroom i dekodery za 0,00 ale posiadam 2 cameleony na starym multiroomie
 5. Jesli Cię zapewniał to zgłoś reklamację niech odsłuchają rozmowę. Ja zostałem poinformowany że po 12 miesiącach będzie wyższa kwota lub będę mógł zrezygnować. Zadzwoniłem i powiedziałem że jeśli jest za 7.95 to przedłużam, jak nie ma to proszę o wyłączenie. Bez problemu się znalazło.
 6. Chciałem się upewnić czy dobrze zrozumiałem czytając niektóre poprzednie wpisy. Przy przedłużeniu umowy, mając zarejestrowane wypowiedzenie, mam dwa dekodery Pace HD na starym multiroomie z dwoma niezależnymi kartami. Czy można wymienić tylko jeden dekoder na tuner 4K i pozostać z drugim Pace HD i dalej nie ponosić opłaty za multiroom.
 7. To jets chyba najlepsza opcja obecnie https://media2.pl/media/155859-HBO-i-HBO-GO-w-prezencie-do-2-miesiecy-w-NCplus.html
 8. A załatwiłeś temat przez infolinię czy przez punkt nc plus? Bo w punkcie dostałem info że najtaniej 11.90. A też kończy mi się niedlugo za 7.95.
×
×
 • Create New...