Jump to content

referee

Users
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About referee

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie dokładnie ten sam problem z napisami.
 2. Gdyby nie to że dzisiaj jest 1 kwietnia, to pewnie napaliłbym się na tą ofertę jak szczerbaty na suchary 😜
 3. Myślę że przez wirusa ceny powinny spaść a nie iść w górę... Ile warte są teraz kanały sportowe? Myślę że coś koło zera... A ten stan może trwać jeszcze miesiącami...
 4. Druga, nowa umowa będzie traktowana tak jakbyś przyszedł z ulicy. Bo wyobraź sobie sytuację gdy ktoś dla całej rodziny bierze na siebie np 3 nowe umowy, żeby super warunki wynegocjować. Nie słyszałem o takim rozwiązaniu, więc przy drugiej umowie napewno będziesz potraktowany, jak każdy nowy z ulicy.
 5. Dzięki Ircios, akurat widać słabo przejrzałem ostatnich kilka stron, bo rzeczywiście Twój wpis musiałem pominąć albo niedoczytać😀
 6. Witam, mam pytanie: znajomy ma 2xPace i pakiet Superpremium za ok 130 zł. Chciałby wynegocjować: Superpremium 4k Multiroom na 3 dekodery w tym jeden z nich 4k. Połączone ze sobą po WiFi. Wiem, że najtaniej pakiet Superpremium 4k chodzi po 109.90. Chciałem się spytać za ile może wynegocjować ww. dekodery i multiroom, bo przejrzałem kilka stron do tyłu i niestety nie za bardzo udało mi się doczytać o koszcie wynajmu sprzętu w tej konfiguracji w której planuje.
 7. HBO GO jest jednym ze składników pakietu superpremium 4K. Więc jest na cały czas trwania umowy. W skład superpremium 4 k wchodzą: Pakiet Extra+ wszystkie Canal+ (10) z Canal plus 4K HBO z HBO GO ELEVEN SPORTS FILMBOX PACK Dodatkowo do superpremium 4k dają: Mistrzowska Piłka NAT GEO PLAY FOX PLAY Na cały czas trwania umowy. W superpremium 4k nie ma Cinemax
 8. Dostałem dokładnie ten pakiet w tej cenie tj. Superpremium 4K za 109.99. Plus dekoder 4k za 5 zł. Więc łącznie wyszło 114.99. Multiroom 0 zł. Dodatkowy dekoder Pace 0 zł. Aktywacja dekodera 4k 0 zł.
 9. Ehhh @ircios piszę że JA mam... Przy okazji zaznaczam, że mam inną konfigurację sprzętu. Może się przydać może nie, ale nie jeździj po mnie jak nie doczytasz.
 10. Ja mam superpremium za 99,99, przy przedłużaniu udało mi się HBO GO za 0 zł dostać. Multiroom i dekodery za 0,00 ale posiadam 2 cameleony na starym multiroomie
 11. Jesli Cię zapewniał to zgłoś reklamację niech odsłuchają rozmowę. Ja zostałem poinformowany że po 12 miesiącach będzie wyższa kwota lub będę mógł zrezygnować. Zadzwoniłem i powiedziałem że jeśli jest za 7.95 to przedłużam, jak nie ma to proszę o wyłączenie. Bez problemu się znalazło.
 12. Chciałem się upewnić czy dobrze zrozumiałem czytając niektóre poprzednie wpisy. Przy przedłużeniu umowy, mając zarejestrowane wypowiedzenie, mam dwa dekodery Pace HD na starym multiroomie z dwoma niezależnymi kartami. Czy można wymienić tylko jeden dekoder na tuner 4K i pozostać z drugim Pace HD i dalej nie ponosić opłaty za multiroom.
×
×
 • Create New...