Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@misiek25 i co Ci tu napisać...porównując do oferty na stronie propozycja jest lepsza,ale rozważ czy nie poczekać może do świąt, bo wciąż jest szansa, że aktualna oferta ulegnie poprawie.

 

... Dekoder box+ bez aktywacji i haraczu co m-c.

 

Do dobrej to by jej troszkę brakowało nawet gdyby to był mediabox+ w cenie tego abonamentu a box+ jest gratis od abonamentu Universe+ za 59zł.

@Kibo no Hikari, masz rację, nie zauważyłem, ale i tak cenowo- jak na wejście do negocjacji- jest Ok.

Podejrzewam,że jeszcze z 10 zł dałoby się ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostałem propozycje: pakiet universe+ ,paczka canal+, hbo i gratis paczka cinemax za 109zl umowa. Na 12m-c. Dekoder box+ bez aktywacji i haraczu co m-c. Dobra oferta moze ktos sie wypowiedziev

 

Z tego, co czytam, to na dziś OK. Tym bardziej,że bez aktywacji i opłaty za dzierżawę ! Myślę,że kolega by taką wziął.

Przy okazji... nie chcę prowokować teorii spiskowych...ale jak myślicie, czy tuż ( ok.15.12 np. ) Świętami zejdą jeszcze z ceny ?

Probowałem na 99zl ale nie udało sie. Dała mi do zrozumienia ze przy umowie na 18m-c byla by szansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla abonentów innych telewizji: 0 zł przez pół roku na pakiety comfort+ i universe+. Umowa na 18 miesięcy.

 

A skąd taka oferta? Dopytywalem się dzisiaj dokładnie i nie ma obecnie żadnych ofert dla abonentów innych platform, ani tej wspomnianej wcześniej 24/6 mies. gratis ani tym bardziej 18/6mies. gratis.

Chętnie się dokładnie dowiem gdzie można taką ofertę dostać, bo ani w punkcie ani na infolinii nie potwierdzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostałem propozycje: pakiet universe+ ,paczka canal+, hbo i gratis paczka cinemax za 109zl umowa. Na 12m-c. Dekoder box+ bez aktywacji i haraczu co m-c. Dobra oferta moze ktos sie wypowiedziev

Wielką łaskę robią,że bez aktywacji,i w dodatku tego szajsu. I nie u+ tylko Platyna. W tej cenie jeszcze powinien być MR za free z 2 dekami bez aktywacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha...niezly haczyk...własnie rozmawiałem odnosnie oferty dla abonentów innych platform. Wprawdzie jest oferta na 24/6 miesiecy gratis, ale w przypadku mediabox dzierżawa miesięczna wynosi nie 5 zł jak w przypadku krótszych ofert ale 10 zł. Szok.

 

Tylko kto podpisze umowe na 24m-c i jeszcze 10 zl dodatkowo płacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofertę dla abo innych platform to jeśli komuś nie zależy na mediaboxie to oferta i tak wydaje się niezła. Niby to są 24 miesiące ale nie oszukujmy sie znając politykę cenową nc+ nie ma co liczyć na pakiet Universe niżej niż 59 zł w przyszłości. Oferta 24/6 mies. gratis w odpowiednim momencie podpisana daje średnią 44,25 zł a to jest taniej niż Pakiet Familijny Max HD o porównywalnej ilości kanałów w CP. Choć ja z reguły jestem przeciwny podpisywaniu długich lojalek. Znacznie lepiej wyglądałaby umowa 18/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Max też masz z darmowymi miesiącami.I tu nie licz na przedwczesne zerwanie umowy kary bardzo duże a i kanałów niegwarantowanych masa.Dla mnie osobiście jest bez sensu branie NC+ bez paczki C+.Masz to samo co u konkurencji a nawet sporo taniej.Policz nowy pakiet Film wylicz średnią opłatę i zobacz ile tam jest kanałów dodatkowo płatnych w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...