Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ernet info Kolegi marcelnorbert skorygowane przez Kolegę opelx jest prawdziwe.

A możnaby kupić Universe na tych samych warunkach,co Comfort ( z hbo na 12 mies za 39 zł i do 2 mies c+ sport. ) ?

A to jest chyba najciekawsza opcja ( znalazłem w komentarzach na stronie SK )

"„Jest jeszcze jedna promocja, którą nie wiedzieć czemu się nie chwalą, mianowicie: Pakiet Universe+:

Umowa na 12 miesięcy, 59 zł za miesiąc,

HBO HD, Hbo 2 HD, HBO Comedy HD, C+Sport HD, C+ family HD, C+Family2 HD na 12 miesięcy za free,

C+HD, C+Film HD, C+Film 2 HD na 2 miesiące za free (wyłączają z automatu).

Czy ktoś może potwierdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się skusi :wink: ..... oferta świąteczna

image.jpg

 

Powiem tak @kingofsouth możesz jeszcze dostać ''bon do EMPIK-u za 50 zł'' zamawiając przez net (żenada)

 

Na obrazku widać ze łosi i jeleni szukają :mrgreen: i nawet nie owijają w bawełnę i ich zdjęcie pokazują :mrgreen::brawo::mrgreen:

 

Sorki ale widze ze za Spambpx+ nie chcą ''aktywacji'' Cud jakis czy co normalnie szok :mrgreen:

 

No i ten dopisek SZOK DLA MNIE :D

 

Drogi Abonencie,

Zwróć uwagę, że w skład Twojej oferty wchodzą również usługi, które świadczone są w okresach promocyjnych krótszych niż czas oznaczony Umowy. Pamiętaj, że przed upływem okresów promocyjnych musisz zdecydować czy

chcesz z nich nadal korzystać.Jeżeli nie zdecydujesz się na ich wyłączyć Twoje miesięczne opłaty wzrosną. Dlatego też zapoznaj się dokładnie z powyższymi tabelami, abyś mógł świadomie decydować o kształcie i opłatach w Twojej

ofercie

 

Życzymy miłego korzystania z usług nc+

 

To chyba nie ''nc+'' :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na wstępie witam i przepraszam wszystkich, że poruszam tematy, które być może zostały już wyjaśnione ale jestem kompletnie świeży jeśli chodzi o NC+ dlatego liczę na wyrozumiałość.

 

 

 

Czyli rozumie to tak;

 

-rachunek z konkurencji kablówka lub ostatnia konkurencja CP

-Pakiet Universe+ 59 ZŁ na 12 m-cy

-Opcja C+ (do wyboru Sport+ lub Film+) za 0 zł na 12 m-cy

-Opcja dodatkowa HBO za 0 zł na 12 m-cy czy 6 m-cy ??? (mi mówiono ze na 12 m-cy za free)

-aktywacja Mediabox+ 49zł i dzierżawa 5 zł

-rachunek miesięczny 64 zł

 

Czy dobrze te promo opisałem ??? Jeśli tak jest to powiem wam oferta w miarę dla przechodzących i warta uwagi :D

 

Może ktoś kto pracuje w APS-ie mnie poprawi lub sprostuje to co napisałem :mrgreen:

 

Dostałem, że oto taką ofertę (poprzednio byłem w Polsacie). Tylko Pani w punkcie obsługi mowiła, że pakiet HBO i Canal + "sportowy" dostaję na 12 miesięcy (przez dugość całej umowy) za darmo a Canal + "filmowy" na 2 miesiące. Zastanawiam się czy to nie jest bajera bo wydawało mi się to za piękne, i chciałbym się upewnić. A dodatkowo Pani nie wspomniała nic o dzierżawie 5 zł/miesiąc. Mówiła tylko o aktywacji dekodera za 49 złotych. Czy cena dzierżawa zależy od modelu dekodera?

Bardzo liczę na Waszą fachową pomoc bo nie do końca łapię jeszcze wszystkie skróty, których używacie a zależy mi również na czasie. "

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qba405 mediabox jednorazowo 49zł plus miesięczny czynsz 5zł, natomiast wybierając box+ dostajesz go za 0zł. Oferta jest prawdziwa tylko opcję Canal+Film dostajesz nie na 2 m-ce a do 2 m-cy-czyli np.do końca grudnia i styczeń.

 

A czy ktoś się orietnuje czy w tej ofercie mogę wybrać dekoder czy mam jakiś narzucony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari dziękuje za odpowiedź. A główną różnicą pomiędzy dekoderami jest to, że mediaBox ma nagrywarkę? Ogólnie jeśli nie myśli się o nagrywaniu to box+ wystarcza do normlanego użytkowania?

 

I jeszcze jedno co do oferty. Ktoś tu wyżej napisał, że nie można w niej wiziąć Multiroom'a. Może ktoś to potwierdzić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...