Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo cen już bardziej nie obniża, po to ;-)
Dlaczego ceny nie są obniżane np. pakiet Comfort+ 24 zł lub 28 zł i pakiet Universe+ 44 zł lub 48 zł?

Dekoder mediaBOX+ dlaczego jest pobierana opłata za jego najem? Powinno być na święta jednorazowa aktywacja 99 zł!

Ja nic nie sugeruję. Ale skoro @ ukx95 wie! To wszyscy wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Mi też to proponowali - miałem tylko pokazać rachunek z Polsatu. 59 czy 69 za Platynę. Miałem nawet przy sobie ale nie można w tej promocji wziąć MR więc zamówiłem normalnie. Bez HBO (choć jest w promocji 5 mies) około 110 zł więc ceny zeszły do akceptowanego poziomu. Podłączenie MR po wifi też okazało się bezproblemowe i nie musiałem ciągnąć kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumie to tak;

 

-rachunek z konkurencji kablówka lub ostatnia konkurencja CP

-Pakiet Universe+ 59 ZŁ na 12 m-cy

-Opcja C+ (do wyboru Sport+ lub Film+) za 0 zł na 12 m-cy

-Opcja dodatkowa HBO za 0 zł na 12 m-cy czy 6 m-cy ??? (mi mówiono ze na 12 m-cy za free)

-aktywacja Mediabox+ 49zł i dzierżawa 5 zł

-rachunek miesięczny 64 zł

 

Czy dobrze te promo opisałem ??? Jeśli tak jest to powiem wam oferta w miarę dla przechodzących i warta uwagi :D

 

Może ktoś kto pracuje w APS-ie mnie poprawi lub sprostuje to co napisałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości wyboru, między filmem a sportem c+. Jest tylko sport na 12 mies a c+ film przez 2 mies free, po czym automatycznie się wyłącza. Jest jeszcze druga oferta comfort z hbo na 12 mies za 39 zł i do 2 mies c+ sport. Jak ktoś z Lublina lub okolic byłby zainteresowany super ofertą pracowniczą też na super zasadach pisać na priva bo będę mógł chyba kilka takich nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę teraz się wkurzyłem, ponieważ w środę byłem w APS i Pani dla przechodzących z innej platformy miała ofertę na 18 miesięcy Universe+ HBO i C+ film do 4 miesięcy. Pytałem czy w najbliższym czasie będą jakieś nowe promocję- Pani odpowiedziała, że nie. Okazuję się, że była to promocja standardowa i dałem się nabić w butelkę. Myślicie, że jak zadzwonię do NC+ włączą mi pakiet C+ sport? Może wypowie się ktoś z pracowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę teraz się wkurzyłem, ponieważ w środę byłem w APS i Pani dla przechodzących z innej platformy miała ofertę na 18 miesięcy Universe+ HBO i C+ film do 4 miesięcy. Pytałem czy w najbliższym czasie będą jakieś nowe promocję- Pani odpowiedziała, że nie. Okazuję się, że była to promocja standardowa i dałem się nabić w butelkę. Myślicie, że jak zadzwonię do NC+ włączą mi pakiet C+ sport? Może wypowie się ktoś z pracowników?

Włączą,za dodatkową opłatą..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości wyboru, między filmem a sportem c+. Jest tylko sport na 12 mies a c+ film przez 2 mies free, po czym automatycznie się wyłącza. Jest jeszcze druga oferta comfort z hbo na 12 mies za 39 zł i do 2 mies c+ sport. Jak ktoś z Lublina lub okolic byłby zainteresowany super ofertą pracowniczą też na super zasadach pisać na priva bo będę mógł chyba kilka takich nabyć.

Jest szansa dostać jako nowy taki Univers+Family Family2+Sport za 59zł ale bez rachunku konkurencji?Moge im oddać zestaw NC+Mixx który się aktywuje już 46 godzin i dalej nic haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumie to tak;

-rachunek z konkurencji kablówka lub ostatnia konkurencja CP

-Pakiet Universe+ 59 ZŁ na 12 m-cy

-Opcja C+ (do wyboru Sport+ lub Film+) za 0 zł na 12 m-cy

-Opcja dodatkowa HBO za 0 zł na 12 m-cy czy 6 m-cy ??? (mi mówiono ze na 12 m-cy za free)

-aktywacja Mediabox+ 49zł i dzierżawa 5 zł

-rachunek miesięczny 64 zł

Czy dobrze te promo opisałem ??? Jeśli tak jest to powiem wam oferta w miarę dla przechodzących i warta uwagi :D

Może ktoś kto pracuje w APS-ie mnie poprawi lub sprostuje to co napisałem :mrgreen:

 

Przyłączam się do prośby o potwierdzenie Pakietu Universe+ 59 ZŁ na 12 m-cy z Opcją dodatkowa HBO za 0 zł na 12 m-cy

czy 6 m-cy ??? (mi mówiono ze na 12 m-cy za free). Jeśli tylko free na 6 miesięcy, to na kolejne 6 za ile ?

2. Ile by kosztował Pakiet Universe+ 59 ZŁ na 12 m-cy z pakietem Superfilm ?

Trochę się w tych promocjach pogubiłem :cry: , stąd to pytanie

PS.Przechodzę z Polsatu...a dokładnie, to kolega przechodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sebastianp17

 

ANTENA SATELITARNA 85cm FAMAVAL GRAFITOWA PPL ja mam taką i nie narzekam a koszt w sklepach internetowych znalazłem za 74 zł z dostawą a co do twojego pytania myślę że nie ma kłopotu ale zostaw pisemne upoważnienie z kserokopiami dowodu osobistego twojego i tej osoby upoważnionej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...