Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne- z tego samego transpondera lub przy wyłączonym tv:) Ale plus tego, ze można podpiąć dowolny dysk zewnętrzny a nie tak jak w CP dedykowany:) Ja jednak liczę, że coś się wykroi lepszego w grudniu przed świętami w ofercie.

Obyś się nie przeliczył to nie CP tu nowych się traktuje jak dojne krowy.Chcesz tanio promocje to chyba pomyliłes operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by było tanio, lecz jeśli będą mądrzy, to skorzystają na tej sytuacji z CP i zaproponują szybciutko dla klientów odchodzących z CP coś bardziej atrakcyjnego w porównaniu do standardowych ofert. A jesli tego nie zrobią, znaczy to, że nie dorośli jeszcze do poważnego biznesu a co z kolei nie wróży im dobrze na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak za 79 zł. Oferta z Canal+ i HBO dobra ale nie każdy potrzebuje tak drogiego abonamentu. Mogliby chociaż obniżyć do 1 zł aktywację dekoderów przy pozostawieniu obecnych cen pakietów.

 

Czy dobrze zrozumiałem,że za 79 zł można miec pakiet... ? jaki? z Canal+ i HBO na caly czas trwania umowy ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie dorośli do poważnego biznesu pokazują od kwietnia.Nawet nie licz że coś się zmieni.Obecna oferta jest Swiąteczna pisali na FB NC+.

 

Widać ze nie dorośli bo to co od dziś dają to znowu ''kpina'' dla tych co zamawiają przez net :mrgreen:

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje

 

Macie trzy dni aby dostac ''kozi pęcherz'' dla dzieci aby se na zamknietym orliku pograli w zimę :brawo::jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernet, szansa jest. ja zrobiłem tak. W lipcu skorzystałem, jako abonent innej TV z oferty C+ SILVER + HBO na okres 12 miesięcy. Po upływie miesiąca zadzwoniłem na infolinie z zapytaniem, co muszę zrobić, gdybym chciał mieć cały pakiet C+ (gdyż interesuje mnie przede wszystkim sport). Pani na infolini powiedziała mi, że musiałbym zawrzeć umowę na 18 miesięcy za cenę 89 zł. I od tego czasu mam przez cały okres umowy całą paczkę C+ oraz na 10 miesięcy HBO. Pozdrawiam - Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernet, szansa jest. ja zrobiłem tak. W lipcu skorzystałem, jako abonent innej TV z oferty C+ SILVER + HBO na okres 12 miesięcy. Po upływie miesiąca zadzwoniłem na infolinie z zapytaniem, co muszę zrobić, gdybym chciał mieć cały pakiet C+ (gdyż interesuje mnie przede wszystkim sport). Pani na infolini powiedziała mi, że musiałbym zawrzeć umowę na 18 miesięcy za cenę 89 zł. I od tego czasu mam przez cały okres umowy całą paczkę C+ oraz na 10 miesięcy HBO. Pozdrawiam - Jakub z Bielska.

Dzieki za info Jakub.Bedę myślał... :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostałem propozycje: pakiet universe+ ,paczka canal+, hbo i gratis paczka cinemax za 109zl umowa. Na 12m-c. Dekoder box+ bez aktywacji i haraczu co m-c. Dobra oferta moze ktos sie wypowiedziev

 

Z tego, co czytam, to na dziś OK. Tym bardziej,że bez aktywacji i opłaty za dzierżawę ! Myślę,że kolega by taką wziął.

Przy okazji... nie chcę prowokować teorii spiskowych...ale jak myślicie, czy tuż ( ok.15.12 np. ) Świętami zejdą jeszcze z ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek25 i co Ci tu napisać...porównując do oferty na stronie propozycja jest lepsza,ale rozważ czy nie poczekać może do świąt, bo wciąż jest szansa, że aktualna oferta ulegnie poprawie.

 

... Dekoder box+ bez aktywacji i haraczu co m-c.

 

 

Do dobrej to by jej troszkę brakowało nawet gdyby to był mediabox+ w cenie tego abonamentu a box+ jest gratis od abonamentu Universe+ za 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...