Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W punktach umowy są na 18 miesięcy a przy zamówieniu kurierem 12 miesięcy ponieważ USTAWA z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów nie zezwala na umowy dłuższe niż 12 miesięcy jeśli zawierane są na odległość, dlatego taka różnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy to chodzi o kwestię którą wspomina cyfra.tv, bo tam chyba zakazów odnośnie długości umów nie było. Prędzej obstawiam, że to może mieć coś wspólnego z tym, że każdą taką umowę zawartą na okres dłuższy niż rok uważa się za zawartą na czas nieoznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego nie podpisują przez kuriera umów dłuższych niż 12 mies bo to i tak by nie miało sensu ? :]

 

Art. 8.

1. Umowa o świadczenie ciągłe lub okresowe może być zawarta na czas oznaczony albo nieoznaczony.

2. Umowę zawartą na czas dłuższy niż rok poczytuje się po upływie tego terminu za zawartą na czas nieoznaczony.

 

Czasami można wykorzystać (i pewnie CP krzysta z tego):

 

Art. 5. Przepisów o umowach zawieranych z konsumentami poza lokalem przedsiębiorstwa nie stosuje się do umów:

 

1) o charakterze ciągłym lub okresowym, zawieranych na podstawie oferty sprzedaży lub przez odwołanie się do ogłoszeń, reklam, cenników i innych informacji skierowanych do ogółu albo do poszczególnych osób, jeżeli konsument mógł uprzednio zapoznać się z treścią otrzymanej oferty lub informacji pod nieobecność drugiej strony umowy, a zarazem w tej ofercie lub informacji, jak i w umowie zastrzeżono prawo konsumenta do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni od dnia jej zawarcia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie,mam sąsiadkę która dokładnie 15 lat temu nabyła cyfrę + no i po roku czasu przestała płacić .Jak to wygląda teraz czy ma jakieś szansę aby nabyć nc + nie figuruje w żadnych czarnych listach . Wiem że to może nie ten dział i z góry przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie,mam sąsiadkę która dokładnie 15 lat temu nabyła cyfrę + no i po roku czasu przestała płacić .Jak to wygląda teraz czy ma jakieś szansę aby nabyć nc + nie figuruje w żadnych czarnych listach . Wiem że to może nie ten dział i z góry przepraszam

Jak to możliwe.... to nie płaciła przez 14 lat abonamentu? dziwne że się tym jeszcze nie zajął KRUK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ;-) zaczynając przygody z N-ką za odpowiednik Universe+ płaciłem 59zł i małymi kroczkami płacę mniej za więcej :D On jako przechodzący z CP może dostać ofertę 18/6 która zła nie jest-szczególnie, że szuka najprostszego pakietu bez premium.

 

Universe+-średnio 39,33zł a Comfort+-26zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo przecież wiemy ze masz ofertę ''pracownicza'' lub dla współpracowników (taki żarcik oczywiście) ;-) @bogdan425 sam wiesz ze ta reklama kłamie przynajmniej w spocie TV bo tam jest ''za'' w reklamie (tez błąd wprowadzający klienta) a powinno być ''od'' jak tutaj w twoim foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ;-) zaczynając przygody z N-ką za odpowiednik Universe+ płaciłem 59zł i małymi kroczkami płacę mniej za więcej :D On jako przechodzący z CP może dostać ofertę 18/6 która zła nie jest-szczególnie, że szuka najprostszego pakietu bez premium.

 

Universe+-średnio 39,33zł a Comfort+-26zł.

A jest taka oferta bo jeszcze nikt jej nie potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...