Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No co, nawet 15 zł więcej za wynajem dekodera i antena 70 cm, co daje 360 zł przy umowie na 24 mies za montaż z anteną :> I od razu skoczy im szkodowość bo jak ktoś nie miał kaski na początek to już widzę jak będzie potem płacił rachunki 8) Jakieś 8 lat temu były już takie eksperymenty typu montaż czy dekoder na raty i dobrze tego nie wspominam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, nawet 15 zł więcej za wynajem dekodera i antena 70 cm, co daje 360 zł przy umowie na 24 mies za montaż z anteną :> I od razu skoczy im szkodowość bo jak ktoś nie miał kaski na początek to już widzę jak będzie potem płacił rachunki 8) Jakieś 8 lat temu były już takie eksperymenty typu montaż czy dekoder na raty i dobrze tego nie wspominam :?

Tamta promocja, o której piszesz miała swoje branie. W salonie zawsze ktoś był i kupował. Dziś to wspomnienie. Akurat dziś odwiedziłem Autoryzowany Punkt Sprzedaży. Pełny bezruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wydaje mi sie ze nie zmienia nic tylko będa. Dla mnie oferta z montażem porazka a nowa odsłona z 4 pażdziernika 2013 też porażka bo za np. VOD SERIALE+ trzeba dobulic z tego co kojarze 20 zł i to jedynie jak ma sie pewnie UNIVERS+ z C+ i HBO jak znam życie bo szczegółów promo nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maił mi sie jeszcze okazji na CLRA załadować ten premierowy odcinek ;-) choć ''Revolution II'' serie mam już a za tym czekam bo zagubił sie po drodze ;-)

 

Tak na marginesie dodam iz UOKiK szykuje kolejny ''gwóżdz do trumny'' nc+ bo prowadzi postępowanie w sprawie wzorców umowy oraz ilości kanałów niegwarantowanych umową ( zbyt dużo według UOKiK-u tego jest biją na głowę nawet CP) oraz oznaczenia kanałów kodowanych jak FTA (np POLSAT NEWS czy SUPERSTACJA) czyli poniekąd tak samo nie gwarantowanych ;-)

 

Nie wiem czy ktoś z Was zauważył ze ORANGE SPORT nie jest juz kanałem FTA tylko z oznaczeniem niegwarantowany ;-)

 

Będzie sie jeszcze głośno tej jesieni o ''nc+'' i jak mniemam o kolejnych karach dla nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać cisza po burzy kwietniowej się przedłuża. Niespecjalnie dużo z cenami dla "nowych" robią...może na święta będzie jakiś hit.
Taaaak taaaak taki sam jak na początku startu nc+

Te takie "wymyślone" promocje, to cisza przed burzą. Ta stagnacja nie potrwa długo. Inaczej interes będzie się kurczył. Ponadto cały czas obserwują konkurencję. Co ona zrobi? I z czym wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...