Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukujmy się jeżeli nic nie zrobią to połowa APS-ów padnie ;-) (no chyba ze robią to z premedytacja aby wykosić tych słabych) Dla mnie było by najlepszą promocją nie pobieranie haraczu aktywacyjnego (ciekawe za co bo to nie telefon stacjonarny) i brak comiesięcznego haraczu za używanie sprzętu.

 

Jęśli tego nie zrozumieją to niech zapomną o sprzedaży w APS-ach byłej Cyfry+ HD bo ci co korzystali z APS-ów byłej ''n'' i oferty ''n'' wiedzą ze zawsze haracz był brany przy podpisywaniu umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ''nic nie zrobią'' to te 200 tyś co niby oficjalnie odeszło (podejrzewam ze jest dwa razy tyle) to będzie mało tym bardziej ze niektórym z byłej Cyfry+ HD umowy kończą się w przyszłym roku w moim przypadku sierpień 2014 także jeżeli mi proponują na migracje abo za 139 zł z tym co mam obecnie to jeszcze na głowę nie upadłem aby z 113 zł obecnie płacić 139/149 zł za to ze będę miał dodany jedynie interesujący kanał MGM HD i N-SPORT HD (choć ten mam obecnie i nie powala mnie na kolana), a tak nic więcej z oferty byłej ''n'' mnie nie pociąga i nie kusi a na pewno nie 30% kanałów z oferty ''niegwarantowanych'' w umowie tylko według widzimisię ''nc+'' dziś sa jutro ich nie ma a abonament zostaje ;-) ;-) ;-) Pół roku dodają CAID do np. POLSAT HD czy od pół roku nie potrafią a raczej nie chcą podpisać umowy z właścicielem kanałów EUROSPORT

 

Dla mnie to kpina i totalna improwizorka szyta grubymi nićmi i nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A może włodarze nc+ pójdą po rozum do głowy i wykorzystująć sytuację, że jest możliwość złapania "paru" osób w związku z odłączeniem kanału Love z CP (w tym mnie:) zdecydują się na wprowadzenie jakiej zachęcającej ofery dla abonentów przechodzących z innych platform. Ale coś rozsądnego a nie za 80 zl.

 

Chyba w dobie ostatnich odejść sporej liczby abo z nc+ mogliby o tym pomyśleć a nie spać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dają jak dają i to nawet taniej :mrgreen: box+

 

... nie każdy potrzebuje tak drogiego abonamentu. Mogliby chociaż obniżyć do 1 zł aktywację dekoderów przy pozostawieniu obecnych cen pakietów.

 

Jeżeli ktoś nie potrzebuje wypasionego abonamentu to i może nie potrzebuje super hiper mediaboxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...