Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawda, w wielu punktach mają ofertę Platinum+HBO za 99 zł, oficjalnie dla klientów innych platform, ale nieoficjalnie wiadomo, że to czy jesteś klientem innej platformy weryfikuje sprzedawca, więc pewnie w niektórych miejscach da się dogadać ;)

 

Ato ciekawe !!! Bo pierwszy raz słyszę o takim czymś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj forum. W Poznaniu na punkcie nc+ w Tesco przy Serbskiej wiszą dwie kartki - pakiet start+ za 19,90 (było info o nim np na media2.pl, nic ciekawego) i C+ Platinum z HBO dla klientów innych platform. Wcześniej jak były inne oferty dla klientów konkurencji to ktoś opowiadał, że poszedł do punktu i nie chcieli żadnych rachunków itp, tylko dali mu na słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam w tej chwili kablowke i chce przejsc do nc+ to tez mnie to obowiazuje? Jezeli tak to moze ktos mi pomoze rozwiazac maly problem, a mianowicie wynajmuje mieszkanie. W tym mieszkaniu jest kablowka na wlascicielke, ale ja ja oplacam. Ostatnio zlozyla wypowiedzenie, rachunki mam, ale na nich widnieje jej imie i nazwisko. Ja nie jestem zameldowany w tamtym mieszkaniu, stad tez w dowodzie mam inny adres. Czy jest mozliwosc w tej sytuacji wziecia ncplus na zasadzie, ze przechodze z innej platformy do nich, z tym, ze roznia sie wlasciciele, ale ncplus brane jest na ten sam lokal. Mam nadzieje, ze w miare to skladnie napisalem i wszyscy rozumieja o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@semen jak widzę możesz mieć problem ze zrozumieniem pewnych rzeczy, ale na to nic nie poradzę.

 

Różni się tylko imię i nazwisko a adres instalacji pozostaje bez zmian dlatego brat ostatnio tak właśnie załapał się na tą promocję zamawiając online Universe+ Platinum t&b 3m. W regulaminie promocji nie ma obligatoryjnego okazania faktury od innego sprzedawcy a jedynie "może wymagać".

 

Zawsze może spróbować też cesji umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bajki, oto cytat z procedury : "UWAGA: Oferta przeznaczona dla abonentów innych operatorów telewizyjnych, tj. korzystających np. z Polsat, UPC itp. Obowiązkowo do Umowy należy dołączyć KOPIĘ OPŁACONEGO RACHUNKU (nie starszego niż z 3 ostatnich miesięcy) jednego z Operatorów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto cytat z regulaminu:

 

W ramach niniejszej promocji Dostawca usług może wymagać od Klienta okazania przed zawarciem Umowy rachunku/faktury (za okres

nie starszy niż 3 miesiące poprzedzające dzień zawarcia Umowy), innego dokumentu poświadczającego fakt korzystania przez Klienta z

usług innych dostawców usług telewizyjnych.

 

rozdział I punkt 7

 

Zamawiając online brat nie miał problemu z otrzymaniem przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Klient ma taki zapis w regulaminie żeby klient wiedział czego sprzedawca ma prawo od niego wymagać, a sprzedawcy tak jak wyżej napisałem muszą wymagać (zapis w procedurze) bo inaczej umowa nie zostanie zatwierdzona i nie będzie wypłacona prowizja za sprzedaż :D Do tego jeszcze w wakacje były kilka razy tzw promocje weekendowe, że żeby otrzymać taką ofertę nie trzeba było przechodzić od innego operatora więc i rachunek nie był potrzebny :-) Poza tym wyjątkiem, zawsze trzeba mieć rachunek innego operatora, no chyba, że sprzedawca jest kamikaze :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv - te weekendowe promocje sporo wyjaśniają, ale nie wszystko, co z infolinią? Należy okazać kopię rachunku kurierowi bo inaczej kurierowi nie zostanie wypłacona prowizja? Już druga osoba pisze, że przez infolinię nie było żadnego wymogu, czy obie załapały się na weekendowe promocje?

 

@cfirek, w umowach telekomunikacyjnych nie pobiera się już adresu zameldowania, tylko adres zamieszkania wg oświadczenia klienta (pytanie, czy nc+ działa wg prawa telekomunikacyjnego, bo w przypadku innego przepisu twierdzili, że nie). Adres instalacji w przypadku telewizji satelitarnej to fikcja, tak więc raczej będą patrzeć na nazwisko a nie na jakieś adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...