Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Universe z C+ za 99 złotych i HBO na 6 miesięcy gratis a potem za 20 zł, czyli średnia cena 109 złotych. Universe z C+ i HBO za 129 złotych i do tego Cinemax i Filmbox na 2 miesiące gratis :D Jedynie te VOD są jakąś zachętą.

Hbo do 6 miesiecy gratis czyli 5 pełnych i 6 niepełny.Zostaje 7 miesięcy umowy po 20 zł czyli średnia 109 nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie promocji wypisano kanały które są niegwarantowane: aż 29 (!) w pakiecie UNIVERSE+

Istne szaleństwo! Poza tym brak na liście Puls2 i TVP REGIONY, a PSN jest podobno dla wszystkich (Tylko POLSAT HD jest zaznaczony jako ten dostępny na dekoderach ADB)

 

Poza tym do Opcji Universe można za 20 zł dokupić opcje SILVER lub za 40 zł opcję PLATINUM - nie wiem dlaczego usnęli ją z wyróżnionych promocji. Pewnie specjalnie żeby naciągnąć na pakiet albo za 59 bez PLATINUM albo TYLKO z PLATINUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja wczoraj jeszcze zamówiłem universe+ bo myślałem że nic nie wprowadzą. Zadzwoniłem jednak do nich i dostałem paczkę HBO do 7 miesięcy gratis. Dla mnie w sumie lepiej niż nowa paczka. Po gratisowym family 1/2 można za nie dać 20zł nad czym się jeszcze zastanowię. Jest tam dużo ligi włoskiej i hiszpańskiej, co mnie interesuje. Za nową paczkę doplacać 40zl to już dla mnie za dużo by było.

 

Edit:

w regulaminie widzę w sumie, że sam silver po 2 miesiącach też można zostawić. Jednak troszkę stratny będę, trudno się mówi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe z C+ za 99 złotych i HBO na 6 miesięcy gratis a potem za 20 zł, czyli średnia cena 109 złotych. Universe z C+ i HBO za 129 złotych i do tego Cinemax i Filmbox na 2 miesiące gratis :D Jedynie te VOD są jakąś zachętą.

Hbo do 6 miesiecy gratis czyli 5 pełnych i 6 niepełny.Zostaje 7 miesięcy umowy po 20 zł czyli średnia 109 nie wyjdzie.

Faktycznie, wyjdzie nieco więcej, ale i tak mniej niż 129 :) Ani jeden rachunek nie będzie na kwotę 129 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal się zastanawiam nad nc, krótka piłka nc+ czy cp jeśli kanały dokumentalne porównać ? Napewno + multiroom . Co znaczy nie gwarantowane kanały ? Mogą zniknąć od tak sobie ? Ktoś wspomniał, że jest nie widzialny Silver, jaka różnica vs Universe ?

Jak nie interesują Cię Canal+ bierz CP.Najlepiej moduł Cam i własny dekoder.A jak chcesz sprawdzić zamów przez infolinie bedziesz miał ewentualnie 10 dni na rezygnację.Masz jeszcze coś takiego jak NC+mixx oglądasz miesiąc C+Platinum a póżniej decydujesz czy i co oglądasz.Dacyzję radzę podjąć przed samymi świetami wtedy najlepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że chciałbym a wręcz musem będzie multiroom to oferta mix jak i promo 3mc plat za 59 odpada. Do świąt aż 3miesiące, sporo i nie specjalnie chcę tak długo czekać. Szczerze to za bardzo nie chciałbym cp, porównać owszem bo multiroom bedzie dla os. lubiących dokumentalne kanały natomiast ja celuje w sport, paka c+ mile widziana ale 99 nie dam zadowole sie bundesliga (Eurosport 2 HD) i chyba coś z naszej t-mobile leci (nSport HD) Podsumowując.. wybierając Universe + multiroom zapłace aktywacja 98zł (2x49zł) a później 59+ dzierżawa głównego dekodera 5zł + 10zl multi = 74 miesięcznie przez rok.. ? W tym 2miechy paczka c+ , którą trzeba wyłączyć przed upływem tych 2 miesięcy aby nie bulić 40zł więcej? A History HD jak zaznaczę będzie gratis przez 7miesięcy, później 2zł jak nie wyłącze ? Jeśli tak to wszystko wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo wiem ze nie jestem ani ''łoś'' ale mogli tak wystartować wtedy by nie było tego larum co na poczatku startu ''nc+'' ( chyba obie platformy doświadczenie na rynku pay-tv miały).A tak to sie im UOKiK dobrał sie do skóry i ogólnie wiele innych błędów.

 

Teraz to mozna powiedziec o bardziej elastycznej ofercie niz na starcie ale i bardziej droższej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert dla nowych to niema ciekawych opcji co chwilę coś przycinają i sprzedają to jako "nowość" .........

Muszą się znaleść nowi "łosie" dzięki nim mamy lepsze/tańsze oferty utrzymaniowe(taka prawda)

inaczej sprawa się ma z migrantami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari sprawdzałem przed chwilą swoją pierwszą umowe

Nka 19.01.09 "Prezenty" tak promocja się nazywała

38 pln przez 7 miesięcy pełen pakiet potem 48pln (4 pakiety) :D

Więc wcale tak drogo nie było 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze pakiety C+ SILVER i C+ GOLD był i mineły juz w ''nc+'' ;-) Dla mnie i tak drogo do tego co mam w podpisie bo musiał bym bulic 129 zł ;-)

 

Nic taniej kosmetyka a ''wodowtryski'' dodatkowo płatne

 

SILVER jest dostępny dla UNIVERSE+ : jest możliwość do wyboru - albo SILVER albo PLATINUM

Najważniejsze: pakiet CANAL+ PLATINUM powinien być włączony WYRAŹNIE na życzenie klienta i dotyczy to także tego okresu promocyjnego , przynajmniej tak wynika z regulaminu:

 

2. Dodatkowo w trakcie zawierania Umowy w ramach niniejszej Promocji, Abonent może skorzystać z włączenia Opcji dodatkowej

CANAL+ PLATINUM na zasadach promocyjnych w cenie 0 zł miesięcznie przez okres do końca 1 (pierwszego) miesiąca następującego

po miesiącu, w którym dokonano Aktywacji Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM

 

 

a więc nie mogą włączyć każdemu a później martw się i płać po 2 niepełnych miesiącach GRATISOWYCH, chyba że zorientujesz się, że trzeba wyłączyć

 

Ciekawe czy rzeczywiście tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pisałem o tych 6zł/mc a taką propozycję otrzymał mój znajomy.

Wczoraj właśnie skorzystał z innej opcji a mianowicie do Universe za 59zł dobrał 6xC+ za 20zł. Oczywiście od 1 listopada zaczyna dopiero bieg nowa, 12-miesieczna umowa.

Za pierwszy miesiąc (wrzesień) nie płacił, w październiku do zapłaty 59zł, od listopada 79zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kogutko21

Czyli po prostu we wrześniu oglądał normalnie, a w październiku (czy we wrześniu jeszcze) zadzwonił ze rezygnuje z z c+ family 1/2 i sami złożyli propozycje od razu? Czy dzwonili później? Mam podobną sytuację, tylko mam nc+ od 2 października z family 1/2 do końca listopada za darmo. Myślę więc kiedy do nich zadzwonić i jak rozegrać. Chciałbym chociaż te 2c+ trochę taniej, ale nie chcę w końcu przez rezygnację pozostać z niczym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...