Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie utargujesz specjalnego.Tak na marginesie to sa dwie platformy tylko w ''pokazowo'' konkurujące ze sobą ale za plecami dogadane takie odnoszę wrażenie bo wiekszego ''kuku'' sobie nie zrobia i nie widze azeby az tak konkurowały o klienta migrujacego od jednego do drugiego konkurenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zada sobie troszkę trudu i przeczyta posty z ostatniego tygodnia to zobaczy, że dla przechodzących od innych operatorów a szukających w miarę standardowej oferty przygotowane rozwiązanie może być satysfakcjonujące.

 

Promocja Universe+ lub Comfort+ gdzie przez 6 m-cy abonament wyniesie 0 zł a umowa na okres 18 bądź 24 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jako migrujący klient z CePa mogę coś wynegocjować czy tylko standardowe oferty? I czy lepiej iść do punktu sprzedaży czy zadzwonić na infolinie?

A Ty widzę już sam nie wiesz co masz ze sobą zrobić ... :crazy:

W innych tematach też "szalejesz":

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

 

Postprzez marceli8866 » wczoraj, o 16:38

witam w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie ze względu na wycofanie love tv. Obecnie posiadam fam max + film hd. Interesuje mnie pakiet premium może być bez ipli ewentualnie fam max + film hd + hbo. Chce też wymienić dekoder z hd 6000 na pvr 7000. Co mogę wynegocjować ? Szukałem tutaj w wątku podobnej sytuacji lecz nie znalazłe. Jak macie jakieś info dajcie znać :D

Zmiany w ofercie (kanałach CP)-czy można wypowiedzieć umowę?

Postprzez marceli8866 » dzisiaj, o 09:15

Co można wynegocjować przy wymianie dekodera ? Interesuje mnie premium bez ipli ewentualnie fam max+fim hd+hbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na innym forum, że biorąc ofertę start+ za 19,90 z kartą cameleon i dekoderem sagemcom na wlasność można przed upływem 10 dni od podpisania umowy przejść na ofertę comfort lub universe. Jeden z forumowiczów pisał, ,, W punkcie Pan zrobił duże oczy twierdząc że nie da się później zwiększyć pakietu, ale po konsultacji telef. z w-wą, wreszcie dało się podpisać umowę na pakiet start+ za 19,90zł z kartą cameleon. Po wysłaniu maila(do 10 dni) z chęcią rozwiązania umowy ze względu na ubogą ofertę. Otrzymałem telefon z propozycjami 45zł za comfort+ i kanały canal+ lub 64zł za pakiet uniwerse+ z kanałami Canal+. Jak dla mnie oferta dobra, kt. przyjąłem,, Czy ktoś spotkał się z taką ofertą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W każdym APS :D Tylko, że w tej ofercie jest wyłącznie Sagemcom na bezpłatny wynajem + aktywacja, nie ma oferty na własność a do tego nie ma mozliwości rozwiązania w ciągu 10 dni umowy podpisanej w punkcie 8) Ktoś tu się trochę z prawdą rozminął :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cos wiadomo o nowych ofertach ''świątecznych'' ??? Dzisiaj zakończyło sie weekendowe promo i nic nowego niem a czyli co nic nowego nie będzie ??? APS-y łudził sie i cos tam mówił ze od nowego tygodnia miało być

 

Edit;

Wrócił zegar z promo z Empikiem i kuponem za 50 zł czyli ''nic'' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...