Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam takie pytanie wziąłem pakiet promocyjny 3 miesiące Platinium za 0zł potem Univers za 59zł. Po 3 miesiącach można całkowicie zrezygnować z nc+ i tu moje pytanie kiedy muszę wysłać wypowiedzenie? Dostałem informację że do 15 Listopada? Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co to za promocja dla nowych abonentów???...Gdzie i skąd? A nie jest tak, że kupiłeś Universe+ z opcją Platinum(6xCanal+) i tylko ten pakiet masz gratis przez 3 m-ce a tak normalnie co miesiąc do zapłaty 59zl? A rezygnacja tylko z opcji w 3 m-cu i pozostaje sam pakiet Universe+ za 59zl?

Tak czy inaczej dziwne to... standardowo masz pakiet Universe plus do 2 m-cy dwa Canal+(Family i Family2) za 59zl,w drugim miesiącu rezygnujesz z opcji Canal+ bądź pozostawiasz i płacisz o 20 zł więcej do abonamentu.

 

Nie sądzę też by bezkosztowa rezygnacja z umowy w listopadzie była możliwa-coś namieszałeś chyba. Co najwyżej z opcji dodatkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co to za promocja dla nowych abonentów???...Gdzie i skąd?

APS, ncplus.pl

 

A nie jest tak, że kupiłeś Universe+ z opcją Platinum(6xCanal+) i tylko ten pakiet masz gratis przez 3 m-ce a tak normalnie co miesiąc do zapłaty 59zl?

Dokładnie, 3mc free pakietu Canal+ Platinum a cena abonamentu bez zmian czyli 59zł przy opcji z BOX+ z dekoderem MediaBOX+ + 5zł za wynajem.

 

A rezygnacja tylko z opcji w 3 m-cu i pozostaje sam pakiet Universe+ za 59zl?

Rezygnacja całkowita, no chyba, że abonent nie złoży rezygnacji to z automatu zostaje przy Universe+

 

Nie sądzę też by bezkosztowa rezygnacja z umowy w listopadzie była możliwa-coś namieszałeś chyba. Co najwyżej z opcji dodatkowej.

Tak jak napisal cyfra.tv, rezygnacja bez kary finansowej przy tej promocji ''try and buy''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega andrzejgratis pisał, ze na ncplus.pl-dlatego pytałem, bo tam nie widzę jednak. Tak czy inaczej skoro promocja istnieje i można mieć Platinum przez 3 m-ce za 0 zł a później bezkarnie zrezygnować z umowy-to gdzie tu zysk i gdzie haczyk? :D Chyba,że normalnie płaci się przez te 3 m-ce 59zł a tylko opcja Platinum jest na początku bezpłatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocji Try&Buy jest możliwa całkowita rezygnacja z umowy (bez kary finansowej) na 14 dni przed zakończeniem pierwszych 3 miesięcy umowy :-)

 

Czyli jeżeli umowa zaczyna się z dniem 1 września to 3 miesiące mijają z dniem 1 grudzień czyli 14 dni przed 1 grudnia to około 14 Listopada?

 

Mam rację? Bo się zachwycacie promocją a dokładnej odpowiedzi nikt nie podał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1. Czy dekoder po wyłączeniu pilotem powinien szumieć, czy powinienem inaczej go wyłączać żeby się nie nagrzewał? dekoder media box +. :?:

2. Nie mogę znaleźć na pilocie opcji zmiany języka audio, czy w ogóle coś takiego jest?

:szukaj:

 

Najprawdopodobniej szumi Ci twardy dysk. Zapewne dek ściąga VOD. Jest osobny temat o mediabox, tam była poruszana sprawa hałasującego media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrozumiałe-prowizja większa ;-) udało mi się na necie wczoraj odszukać regulamin tej promocji i rzeczywiście wszystko się zgadza tak jak mnie uświadamialiście :D

 

Z czystej ciekawości zapytam-czy aktualnie są jakieś promocje dla abonentów przechodzących od innych operatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth nie patrz na małe braki i cenę :P, bo ona dla stałego klienta może być "nieatrakcyjna" ;-) a nowy klient chcąc mieć jakąś pewność, że wydarzenia sportowe go nie ominą powinien zaopatrzyć się we wszystkie Canal+-toteż Platyna wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,od tygodnia posiadam pakiet platinum z HBO do dwóch miesięcy.Kanały HBO mam wyłączone i nawet mi to nie przeszkadza bo i tak ich nie oglądam,pytanie czy w tym przypadku jest jeszcze potrzeba dzwonienia do nich przed upływem dwóch miesiecy zeby wyłączyli coś czego mi nie włączyli?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...