Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo się czeka na aktywacje?

 

Dekoder może być wyłączony, czy ma być włączony cały czas?

@edit

 

Aktywowali mi już, jednak mam problem z aktualizacją przy włączeniu dekodera, dochodzi do 39% potem staje i się resetuję dekoder (mediabox+).

Zamawiając Canal+ Platinum przez telefon dostaję się NC+ Go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja również dzwoniłam dzisiaj do nc+ i też zaproponował mi konsultant platyne w cenie 59zł na 3 miesiące a na kolejne 15 miesięcy 99zł. Do tego bardzo na siłę chciał mi wcisnąć dekoder BOX+ mówiąc, że w zasadzie niczym się nie różni od mediabox+. Kolejnym minusem jest brak możliwości wykupienia w tej promocji pakietu multiroom, dopiero po 3 miesiącach. Zdecydowanie wolę opcję przez internet, nie dość, że umowa krótsza, więc szybciej można napisać wypowiedzenie i uzyskać lepsze warunki, to jeszcze jest możliwość dobrania MR i bez problemów dekoder mediabox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od dostępności w magazynach jeśli chodzi o wysyłkę czy mały czy duży, w punktach już praktycznie są tylko małe :D Po drugie zamówienia ze strony też realizuje infolinia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, a czy na infolini na pewno dostanę multiroom? Bo dzisiaj konsultant mnie poinformował, że nie ma takiej ofert na MR przy skorzystaniu z promocji 3 miesiące 59zl za platyne. Osobiście nie interesuje mnie te 59zł, ważne abym dostała multiroom i umowę na maks rok.

 

Zależy od dostępności w magazynach jeśli chodzi o wysyłkę czy mały czy duży, w punktach już praktycznie są tylko małe :D Po drugie zamówienia ze strony też realizuje infolinia :D

 

Rozumiem, że ten mały dekoder jest lepszy? Czy tylko wygląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w punkcie nc+ w Szczecinie CH Turzyn i pan sprzedawca poinformował mnie, że umowa na opcje Platinum jest możliwa na 12 miesięcy, gdy przechodzimy z innej platformy. Poinformowałam, że przechodzę z UPC, to stwierdził, że nie ma problemu, tylko trzeba przedstawić rachunek z ostatnich 3 miesięcy.

Gdy podjechałam, do innego punktu, to oni nic na ten temat nie wiedzą, sprzedawca powiedział, że tylko w pakiecie silver mają opcje 12 miesięcy, a tak to tylko 18 miesięcy. Mają za to promocję platyna za 59zł przez 4 miesiące, a później można zrezygnować, lub płacić dalej 99zł. Jednak przy tej ofercie nie ma opcji multiroom. Dramat, tak źle i tak nie dobrze.

Chciałabym bardzo podpisać umowę w puncie, bo zawsze w razie reklamacji dekodera, mam prawo go przynieść do sprzedawcy, a nie wysyłać kurierem do Warszawy. Poza tym inaczej jest jak się podpisuje umowę bezpośrednio przy sprzedawcy.

Mam jeszcze dylemat, bo interesuje mnie netVod+ i nc go, ale z tego co w ulotce zauważyłam, to jest on jakoś okrojony? Zapomniałam o to zapytać na miejscu.

 

Jakie jest Wasze zdanie? Ktoś ostatnio podpisał umowę na platyne w punkcie? Czy tylko na odległość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...