Jump to content

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

Mam pytanie do cyfra.tv Czy mógłbyś mi powiedzieć bo ostatnio słyszałem taką plotkę, że jest możliwość podpisania umowy z nc+ dla nowych abonentów z dekoderem PACE PVR oraz multiroomem (2 karty). Podobno takie oferty są dostępne w wybranych APS w całym kraju. Czy mógłbyś potwierdzić lub zaprzeczyć tej informacji. Z góry wielkie dzięki :)

Witam jak to jest z tym kontem podstawowym netvod?? Jak ja mam multiroom i chce wejść na tvn player to muszę płacić jednorazowo 1,99zł na miesiąc za oba dekodery?? Czy ja będe wchodził w 2 dekoderów to 3,98zł??Są w zestawie z dekoderami kable HDMI?

History HD wciskają wszędzie gdzie się da do 7 miesięcy za darmo ;).

"Opcje dodatkowe Seriale+ i TVP Prapremiery dostępne do 2 miesięcy w ofercie promocyjnej. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna to 30 zł za Seriale+ i 9 zł za TVP Prapremiery. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta."

To Seriale+ kosztowało 30 zł? :lol2:

Szukają naciągaczy. Bo C+ Platinium za 99 i HBO HD (nie wyłączone) to 119 zł. A tutaj 129 zł. Niby HBO OD, ale mało komu się to przyda.

W O W :wink:

image.jpg

nowy Platinum z Serialami + na (2 miesiące gratis)

dodali HBO zabrali Seriale+ ............rewelacja :lol2:

Kombinuja na maxa. Co oni mysla ze my ślepi jesteśmy ze SERIALE+ na m-ce za free a pózniej 30 zł

Dobrze ze mamy obaj starego GOLDA z Seriale+ gwarantowane :D

Jeszcze będa chcieli ludzie GOLDA aby dostać go ;-)