Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

ok dzięki tylko tam trzeba podać numer dekodera a mam tylko umowę tutaj bo dekoder za granicą a dekoder był raz wymieniany i mam papierek na którym jakoś dziwnie jest to podane że terminal sprawny D1DS-085xxxxxxx czy to jest numer dekoderaa bo na umowie jest ale raczej tego starego.

Proszę o podpowiedzi na sposoby podpisania przez nowego klienta pakietu 6xC+ + HBO w systemie kodowania mediaguard z dekoderem Pace500GB?

...czy jest szansa, jaki pakiet trzeba wziąć, jakie są ceny, realizacja w punkcie czy przez infolinię?

Nowy klient ma obecnie tylko SmartHD+.

Guest Anonymous

Nie ma takiej szansy, tylko parowany Conax z dekoderem ADB 8)

...ewentualnie cesja, prawda?

jeśli chcesz sprzęt swój lub po cyfrze to tak.tylko cesja

Wysłałem wypowiedzienie do polsatu i mam do was takie pytanie bo raczej bede chcial podpisać w nastepnym tygodniu umowe z nc na pakiet platinum i mam do was pytanie jeśli hbo jest 2 miesiace gratis i kiedy mam do nich zadzwonić żeby zrezygnować z tego pakietu hbo? i jeszcze jedno czy po zakończeniu umowy 12 miesiecy oplata wzrosnie do 149 bo cos tak zrozumiałem na umowie a jeśli tak do kiedy mam wysłać wypowiedzenie bo 149 aż nie zamierzam placić.

o wyłączeniu HBO dzwonisz w drugim miesiącu.opłata ci wzrośnie do standardowej o ile umowy nie wypowiesz, powiedzmy najpóźniej w 9 miesiącu jej trwania

piszesz wypowiedzenie tak jak w cp.po okresie promocyjnym opłata wzrasta do standardowej,czyli 149

Moim zdaniem obecna oferta Platinum za 99zł dla nowych klientów jest bardzo dobra, biorąc pod uwagę, że dotychczas pełny pakiet w Cyfrze+ z uboższym niż obecnie pakietem C+ wynosił 150 zeta i dodatkowo za niektóre serwisy trzeba było dopłacać, to teraz nawet jeśli ktoś pozwoli sobie na dokupienie HBO do platyny to zapłaci tylko 129zł a zawartość pakietu za tę cenę, czyli słynny "kontent" obejmuje wszystkie prawa filmowe i sportowe z Canal+, nPremium i HBO. Do tego jest VOD z prawdziwego zdarzenia i można mieć multiroom, w którym nie musimy co trochę latać i wymieniać kart pomiędzy dekoderami. Z usług dodatkowych są np Radio+ (w tym momencie jest tam z 600 - 700 stacji radiowych z Polski i świata), Music+ WIMP najbogatszy serwis z biblioteką muzyki i mnóstwem polskich albumów, często są nawet przedpremierowo, jak z ostatnią płytą braci Cugowskich, która na Wimpie była do słuchania na kilka dni przed premierą w sklepach. Może dla wielu osób te usługi dodatkowe nic nie znaczą, ale jak ktoś ceni sobie jakość, wygodę a zwłaszcza swój czas, to tu może mieć filmy, seriale i muzykę na życzenie :) Jak ktoś się waha czy przejść do nc+ to mówię: śmiało.

jakość radia z netu co oferuje nc + to porażka.w cyfrze canal+ z hbo za 99. MR w cyfrze 2 karty wymiata to cudo rodem z n.sory,ale jak dla mnie to jesteś ślepo zapatrzony w ten twór i nie szanujesz pieniądza,którego zarobiłeś.mało tego,twój wpis wygląda jak artykuł sponsorowany.prawda jest taka,że w nc+ ceny są zawyżone.i nie na miejscu jest porównywanie platyny za 99 do pełnego pakietu c+ za 150 gdzie było wszystko,a w platynie prawie nic nie ma.

Czy dla nowych klientów jest szansa wynegocjować pakiet:

Universe+ i cały pakiet 6x Canal+ ?

Zauważyłem że coś piszą jeśli jesteś klientem innej telewizji to mamy dla ciebie oferte specjalną zadzwoń co myślicie co mogą dać ?

To jest tylko pijarowski bełkot

Nie wiem jak w to można wierzyć ?

Co najwyżej HBO gratis na parę miesięcy ale przy dużym abonamencie

Czy dla nowych klientów jest szansa wynegocjować pakiet:

Universe+ i cały pakiet 6x Canal+ ?

nowi nie mogą negocjować.zapomnij o takie ofercie

Zauważyłem że coś piszą jeśli jesteś klientem innej telewizji to mamy dla ciebie oferte specjalną zadzwoń co myślicie co mogą dać ?

Tak ja sprawdzilem to i powiedzieli ,że jak jestem abonentem innej telewizji to bym dostał HBO na 12 miesięcy za darmo w umowie na 12 miesięcy czyli całą umowę za darmo.

dają do platyny hbo za free na 12m. abo z innej platformy

Jak ktoś zamówi pakiety od Universe w górę online, to otrzyma piłkę T-Mobile Ekstraklasy. Promocja nie ma co. :D

Guest Anonymous

Promocja dla abonentow innych telewizji dostępna jest w każdym APS i polega na bezpłatnym dostępie do HBO przez 12 miesięcy do pakietu Canal+ Silver :D

i wszystko jasne.ta oferta dla klientów innych telewizji to też pomyłka......