Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ircios jest dokładnei tak jak mówisz to jest chore, gdyby mi jako abonentowi innej tv zaproponowali platyne z hbo za 119 zł lub silver z hbo za 79 zł z możliwością dokupienia 4x canal+ to bym się zdecydował, ale oni są oparci i nie widocznie nie zależy im na nowych klientach. Tak w ogóle nie zezwalając na dokupienie tych dodatkowych canal + ograniczają zasięg własnych kanałów :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... bo czym skuszą potencjalnych abonentów ...

Pewnie powtórkowym młynem, od którego dostaję już mdłości, za każdym razem, gdy przełączam dekoder na jeden z tych sześciu kanałów.

 

ps.

Kiedyś były tylko dwa kanały telewizyjne, na których nie było powtórek, chyba że na prośby widzów, natomiast teraz mamy kilkadziesiąt, ale mało co jest świeże, chyba że serwisy informacyjne i mydlane opery, bo reszta to tylko powtórki, powtórki i powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ircios, nawet gdyby na 24 godziny czasu emisji byłaby jedna premiera, to i tak jest to kompletna qpa i raczej trudno się z tym nie zgodzić.

 

W Hollywood produkuje się 600 filmów rocznie, a młynie zwanym Bollywood aż tysiąc, więc szajsu na premiery nie brakuje, ale trzeba by chcieć temu sprostać, a nie tylko oglądać się na odcinanie kuponów od zysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem podobnego tematu więc zapytam tutaj: Czy w nc+ można włączać i wyłączac pakiety na tej samej zasadzie co w Cyfrze? tzn. właczyć np pakiet HBO drugiego dnia miesiąca a wyłączyć ostatniego dnia kolejnego miesiąca płacąc za 1 miesiąc? Czy też naliczanie jest za kazdy dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety jest nieuregulowana kwestia pakietu "6xC+", który jest ostatnio rozdawany lekką ręką do pakietów takich jak: Universe+, Silver+, czy Gold+, a w żadnym cenniku, ani regulaminie nie istnieją takie opcje.

 

Pytanie co z tym zrobić, bo jak dotąd mało kto ma "6xC+" do niższych pakietów na papierze, a już na fakturze, to chyba w ogóle nikt.

 

Jeżeli jest inaczej, to proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem podobnego tematu więc zapytam tutaj: Czy w nc+ można włączać i wyłączac pakiety na tej samej zasadzie co w Cyfrze? tzn. właczyć np pakiet HBO drugiego dnia miesiąca a wyłączyć ostatniego dnia kolejnego miesiąca płacąc za 1 miesiąc? Czy też naliczanie jest za kazdy dzień?

 

Naliczanie jest za każdy dzień.Jeśli włączysz dzisiaj i wyłączysz 31 to zapłacisz za ostatnie 10 dni maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad miesiąc temu (dokładnie 13.04) zwarłem z NC+ umowę na 18 miesięcy na pakiet Silver. Do chwili obecnej mam dostęp do pełnej oferty Canal+. Jak długo te kanały będą mi jeszcze świecić? Może jest jakaś promocja o której nic nie wiem. Z góry dzięki z odp.

 

u mnie jest to samo mam pakiet Canal+ Gold i opcje HBO a mam dostęp do pełnej oferty Canal+ i miałem też to samo jak miałem pakiet UNIVERSE+ I DEKODER TURBO BOX+ i się pytałem na infolinii i zostałem po informowany że to jest jakaś awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...