Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

A czy ktoś z nowych abonentów próbował zrobić taki triik jaki już ktos na tym forum w żartach proponował? Tzn. wziąśc dowolny pakiet przez telefon i po 9 dniach skorzystac z możliwości rozwiązania umowy. Nastepnie pod koniec kolejnego miesiąca jak będą chcieli przekonać do pozostania powiedzieć, że za drogo i się targować o jakieś fajne opcje dodatkowe. Ciekawią mnie efekty tego manewru :D W końcu mogą oferować fajne opcje tak samo jak oferowali tym, którzy nawet po 2 miesiącach od podpisania umowy wypowiedzieli ją w kwietniu z uwagi na zaprzestanie emisji kanałów gwarantowanych :)

witam

Panowie na stronie nc+ leci licznik w dół że niby za 3 dni koniec promocji. Czy jest ktoś wstanie wymyslić jaka będzie potem oferta, interesuje mnie pakiet comfort+ ten z opcją multi+ nawet mi sie podoba. co wy na to przeczekać to odliczanie czy dzwonic do nich, mam w tej chwili CP i w kazdym momencie mogę zrezygnowac.

za 3 dni to raczej ta piłka gratisowa zniknie,bo chyba nie wrócą do poprzednich cen.np platyna za 119,bo ludzie ich ponownie śmiechem zabiją.

i wszystko jasne.ta oferta dla klientów innych telewizji to też pomyłka......

Tak? Dlaczego tak sądzisz? Lepiej płacić 79 zł bez HBO przez 18 miesięcy? Oferta "dla przechodzących z innej TV" :)

A mógł by ktoś opisać jak wygląda zawarcie umowy po przez zamówienie przez formularz na stronie nc+ usługi czy kurier przychodzi do domu z umową czy jak kto jest?

i wszystko jasne.ta oferta dla klientów innych telewizji to też pomyłka......

Tak? Dlaczego tak sądzisz? Lepiej płacić 79 zł bez HBO przez 18 miesięcy? Oferta "dla przechodzących z innej TV" :)

umowa jest na 12 miesięcy razem z HBO,ale w tym są tylko 2 canal+.teraz jak ktoś chce HBO i wszystkie 6 C+ ,to policz sobie ile mu wyjdzie.myślisz,że to oferta jest super?mam na myśli tylko tych co zależy im na HBO i 6 C+.

A mógł by ktoś opisać jak wygląda zawarcie umowy po przez zamówienie przez formularz na stronie nc+ usługi czy kurier przychodzi do domu z umową czy jak kto jest?

Kurier dostarcza tobie umowę i pospisujesz.

Wpada kurier, daje umowę, zostawia Ci drugi egzemplarz i musisz mu zapłacić za dekoder. Ja tak zamawiałem n i wszystko sprawnie się odbyło.

A jeszcze jedno mam pytanko bo w antenie aktualnie mam konwerter metronic z 1 wejściem tylko bo mam polsat teraz bez nagrywania. A jeśli będe mial mediaboxa od nc+ to muszę wymienic konwerter ?

do nagrywania też singiel wystarczy.ale jak chcesz jeden kanał nagrywać,a inny oglądać to twin jest potrzebny.ja zalecam quada zamontować,bo może w przyszłości ci dojdzie 2 i 3 dekoder

Dzięki za odpowiedzi narazie chyba pozostane przy moim starym bo jest poprawnie antena ustawiona nie będzie trzeba przestawiac itp.

Ciekawa czy te piłki będą jeszcze dawać po terminie jak im sie nie skończą? :)

PS: No widzę że przedłużyli promocję do jutra 9:00.

Zauważyłem że jest bład przy wysyłce jest podane nazwisko z jedna litera zle co mam w takiej sytuacji zrobic ?

dojdzie.ważne,że adres ten sam i nne dane beda sie zgadzać jak PESL.chyba,że i go źle wpisałeś

Nie wpiswałem tylko przez telefon było zamawiane a nazwisko trudne dość mam ale już sytuacja wyjaśniona ;) na początku miałem przesyłki nie odbierać ale znalazł pan rozwiązanie i dokonał korekty w danych ;)

Guest kingofsouth

Kolejna super promocja dla nowych :wink:

image.jpg

To jest ta sama oferta tylko z dodanym do Comfort+ napisem "HIT CENOWY" oraz bez piłek ekstraklasy ;) Cena Mediaboxa to nadal 49 zł (aktywacja) + 10 zł miesięcznie za wynajem.

Co lepiej brać ? Ofertę dla abonentów innych telewizji pakiet C+ Silver z HBO na całą umowę za 0 zł czy pakiet C+ Platinum bez HBO?

Jeśli interesuje Cie głównie HBO to lepiej wziąć ofertę CP za 79 zł, bo w tej samej cenie dostajesz jeszcze Cinemax HD zamiast słabego C+ Family