Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koło południa jakoś to lepiej wyglądało, wszystko też zależy od filmu, który jest emitowany. Zaobserwowałem, że popołudniu tak jakby spadł bitrate, bo maciupeńkie dropy pojawiają się przy dynamicznych scenach czy też identów. Podczas filmów (szczególnie polskich) tego tak nie widać, bo ich jakość i tak pozostawia wiele do życzenia - jednak to już nie wina nadawcy, a polskiej kinematografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywają. Wspomniano o tym wcześniej. Lecą reklamy mediów i produktów Agory oraz filmów i różnych akcji kulturalnych. Podobno od poniedziałku ruszy sprzedaż czasu antenowego, więc zobaczymy spoty znane z innych anten. Generalnie reklamy w Stopklatce TV nie utrudniają oglądania filmów. Z pewnością przerwy nie są tak długie, jak na płatnym Polsat Film :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko tam telegazeta była

Od teletekstu już się odchodzi. Po co tego typu przedpotopowe serwisy w cyfrowej telewizji naziemnej, w dodatku na kanale filmowym? Program jest dostępny w EPG, ono z kolei dostępne jest chyba na wszystkich odbiornikach DVB-T, a nawet jeśli nie - to kto nie ma EPG, z pewnością nie odbierze txt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostępu,ale ramówka mi się podoba. Miał być kanał filmowy to jest z ciekawymi filmami, które może przyciągnąć wiele osób. Uważam,że to może być jeden z najlepszych kanałów w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na Polskie warunki to ten kanal ma naprawde super obraz SD-Zyleta, to HD pewnie bedzie/jest HD-Brzytwa :lol2:

Lepszego SD polskiego nie widzialem ostatnimi czasami.

 

pozwole siebie zacyt. odnosnie tego co ponizej.

 

Koło południa jakoś to lepiej wyglądało, wszystko też zależy od filmu, który jest emitowany. Zaobserwowałem, że popołudniu tak jakby spadł bitrate, bo maciupeńkie dropy pojawiają się przy dynamicznych scenach czy też identów. Podczas filmów (szczególnie polskich) tego tak nie widać, bo ich jakość i tak pozostawia wiele do życzenia - jednak to już nie wina nadawcy, a polskiej kinematografii.

 

Masz racje tez to zaobserwowalem, bylo swietnie z jakoscia obrazu do godziny 14-15 a potem pogorszenie/spadek bit rate'u, co moze byc przyczyna takiego stanu? vod'y z CP ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zerkałem z rana - oglądałem start i kanał wywarł na mnie dobre wrażenie. Widać, że byli przygotowani do startu, dopracowana oprawa graficzna, przełączanie 4:3/16:9, pozycja logotypu i oznaczeń wiekowych, jingle ładnie przechodzą między sobą. Szkoda, że będą komercyjne reklamy, bo te obecne są bardzo fajne, chyba pierwszy raz mi się zdarzyło, żebym obejrzał reklamy z ciekawością. Promocja premier kinowych w reklamach byłaby fajnym uzupełnieniem, ale niestety od poniedziałku szykuje się tradycyjna papka...

 

Natomiast co do oferty, to powiem tak - kanał jest darmowy i naprawdę mając na uwadze to, co prezentuje jak na razie, to niektóre płatne kanały, także emitujące reklamy, powinny się spalić ze wstydu... Zresztą podobnie z jakością - są płatne kanały, które powinny się ciężko zawstydzić... Jeśli tylko oferta filmowa nie będzie stać w miejscu i cały czas będą pojawiały się na antenie jakieś premiery (bo samych powtórek nie unikniemy i są także na kanałach płatnych, a nawet premium), to moim prywatnym zdaniem jest to jeden z najlepszych kanałów w polskim DVB-T (zaraz po STARS.TV, który uwielbiam, ale jest tylko lokalnie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...