Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś miał Filmboxy to wie o co chodzi. Od lat te same filmy w koło Macieju. Wolałbym więcej nowych emisji (nawet słabszych lub starych) filmów niż 100 powtórek hitów. Trudno to ocenić po 2-3 tygodniach, gdy wszystko NOWE.

 

Proponuje zajrzeć na Filmbox Extra czy Filmbox HD a nie ograniczać sie do samego FILMBOXA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ramówce widzę, że w prime-time celują w widownię kobiecą. Ok. 20:00 dają zawsze filmy romantyczne i kostiumowe. Wieczorem po 22:00 już adresują swój kanał do widza męskiego (sensacje i kryminały).

I dają to, na co jest popyt. Jeśli w kinach mamy "Kamienie na szaniec", to oni dają "Akcję pod Arsenałem". Jeśli najbardziej kasowym polskim tytułem jest film, gdzie Robert Więckiewicz walczy z chorobą alkoholową, to i Roberta Więckiewicza walczącego z chorobą alkoholową dają do programu ("Wszystko będzie dobrze").

I w pierwszych dniach same gwiazdy aktorskie - Leonardo Di Caprio, Sylvester Stallone, George Clooney, Madonna, Bruce Willis, John Travolta, Emma Thompson, Bogusław Linda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwałem, że będzie więcej magazynów około-filmowych, dokumentów, trailerów, wywiadów itp. Tak, jak mówiły zapowiedzi.

No to jesteś w zdecydowanej mniejszości bo większość na pewno woli oglądać filmy a nie tam jakieś magazyny.Po za tym przecież jest w ramówce jeden magazyn powinno ci wystarczyć. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tych rzeczy, o których pisałem generalnie jest mało. Filmy powtarzane często, nudzą. A takie materiały pozwoliły urozmaicić kanał i pozbyć się uczucia wtórności. Wątpię, aby było stać ich na ramówkę, w której codziennie będzie jakaś "premiera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Magazyny filmowe spowodobowałyby, że widzimy żywą osobę z krwi i z kości, z którą możemy się utożsamić. Pojaiwiłyby się w ten sposób nowe osobowości telewizyjne. A nektórze twórcy filmowi są intersujący i potrafią sypać bogatymi anegdotami jak z rękawa (np. Wajda, Zanussi). Warto skierować na nich kamerę, bo ciekawie ich się słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...