Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W okolicach czwartej w nocy (według informacji z forum Emitela) kanał Stopklatka TV zameldował się w DVB-T. Na pewno o 4:30 (w momencie mojego nocnego resetu listy) przekaz już był. Nieco wcześniej kanał TVP2 SD zmienił się w obraz kontrolny a następnie został on wyłączony a jego przepustowość włączona do null pakietu który wynosił 4,5 - 5 Mbit/s. To właśnie z niego potem wyodrębniono kanał.

Na stan obecny (w momencie pisania tego posta) stacja emituje zapętloną grafikę zaprezentowaną wczoraj na facebook'owym profilu stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Smart HD+ nie ma co liczyć na jakikolwiek nowy kanał. Po prostu nie doładowujcie tego badziewu a zamontujcie antenę do DVB-T. Ja więcej tego czegoś nie doładuję, szkoda kasy.

A co do kanału to może być warty oglądania, logo transparentne, oznaczenie wiekowe małe, czyli tak jak powinno być, a nie jak w PULS 2, zrobili czerwoną kropę i się cieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jak startują, to przez pierwsze tygodnie nie będą reklamami przerywać filmów. Ale marzenia zgasły :-( Aby nie rozpieszczać widza walą własne reklamy produktów i usług Agory. Zachęcają do czytania własnej Gazety Wyborczej, do słuchania ich własnego radia Tok FM, do chodzenia do własnego kina Helios na film przez nich dystrybuowany i wyprodukowany (Next Film zaprasza na "Karuzelę") i do przełączenia się na ich inny kanał (Kino Polska Muzyka). Do tego reklamy społeczne o przemocy w rodzinie, reklama społeczna o kulturze i reklamy Stowarzyszenia Filmowców Polskich (pewnie dlatego, że media Agory są patronami tych inicjatyw). Reklam zewnętrznych spoza rodziny Agory jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy mają własne bo nikt pewnie jeszcze nie kupił albo nie chciał kupić za zaproponowaną stawkę. Jeśli zaś chodzi o napisy to na Facebooku była informacja, że będzie dostępna oryginalna ścieżka dźwiękowa. Żadnej innej oficjalnej wypowiedzi na ten temat nie zauważyłem (oczywiście poza "Tata, a Marcin powiedział, że jego tata...")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...