Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od dziś Eleven do każdej nowej umowy nawet bez canal+ 

- bez opcji canal+ zobowiązanie 12 mis. 14,90

- z opcją canal+ zobowiązanie 12 mies. 11,90

 

i do oferty wraca mediabox można go mieć do każdego pakietu od comfort+

 

Skąd ta informacja? Już była jakiś czas temu i okazałao się, że to nieprawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Eleveny to informacja póki co przesłana w komunikacje do dystrybutorów.

 

Wg. mnie dobre posunięcie, coraz więcej kablówek wprowadza Eleven w pakietach lub jako opcja bez obowiązkowego CANAL+, wiec i nc+ wprowadza dla wszystkich. Zawsze to możliwość złapania klienta nawet na Start+ z Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już TO poruszał na forum.

Oto w ICA spólka ITI ZMIENIŁA numery kont do opłacania abonamentu.... nie wiecie czym to skutkuje?

Wpłaty na stare konto dochodzą?

Właśnie zadzwoniłem. Konsul powiedział że była fuzja dwóch banków i zmieniły się numery kont. A teraz najlepsze, stare konta nie działają i trzeba by się z nimi kontaktować w sprawie przeksięgowania. Tak więc dzieki @bat za spostrzegawczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem. Konsul powiedział że była fuzja dwóch banków i zmieniły się numery kont. A teraz najlepsze, stare konta nie działają i trzeba by się z nimi kontaktować w sprawie przeksięgowania. Tak więc dzieki @bat za spostrzegawczość.

Jeśli stare konta nie działają to chyba pieniądze powinny wrócić na konto wpłacającego,dobrze rozumuję czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie na swoim ICA zakładkę Wiadomości. Tam z dzisiejszą datą jest informacja o zmianie nr konta do wpłat. Przynajmniej tak jest na moim. Z drugiej strony nie każdy zagląda tam co miesiąc. Taka informacja powinna być bardziej transparentna.

 

U mnie jest stary numer konta do wpłat i brak wiadomości... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem 03.03 przez ICA i mam niestety brak zaksięgowanej wpłaty. Ciekawe.....

Podobnie Ja dziś po sprawdzeniu w ICA nie miałem zaksięgowane po rozmowie telefonicznej mam przeksięgowane.Trzeba sprawdzić i jak nie ma dzwonić telefonicznie.Ja dzwoniłem 223104747

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...