Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co mają paczkę filmbox otrzymają bezpłatnie Arthouse, cena 2zł jest dla tych co paczki filmbox nie posiadają i chcą ten kanał dokupić. Puszczajcie uprawnienia i tyle. Posłuchałem się waszych opinii, zadzwoniłem i konsultant nawet nie miał możliwości mi tego kanału dołączyć bo twierdził, że jak mam paczkę filmbox to będzie hulać. Puściłem uprawnienia i działa.

Edytowane przez blueman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy raz, kiedy nowo dodany kanał nie jest udostępniany, w ramach dotychczas opłacanego pakietu dodatkowego. Do tej pory nowo dołączane kanały trafiały także do obecnych abonentów, przypomnijmy, że nowe kanały Canal+ były nieodpłatnie udostępnione posiadaczom nawet niższych opcji, np. tych co mieli tylko Premium Film lub tylko Premium Sport aż do końca ich obecnej umowy. Tym razem sztucznie tworzony jest pakiet z nową nazwą, żeby nowy kanał nie dołączył do dotychczasowej opcji Filmbox, a jednocześnie FightBox wyleciał z nowej paczki, przez co osoba, której się kończy umowa i która będzie chciała mieć dostęp do kanałów filmowych i kanału sportowego Filmboxa, będzie musiała wykupić Filmbox Pack i Man Pack. Aż strach pomyśleć ile jeszcze tych "Packów" się natworzy i ile za te rozdrobnione pakiety trzeba będzie płacić. Moim zdaniem obecni klienci, którzy mają obecny pakiet Filmbox powinni chociaż mieć możliwość zapoznania się z nowym kanałem do końca obecnej umowy. Dopłata 2zł dla obecnych klientów pozostawia pewien niesmak. Nie chcę za niego dopłacać a skoro mam wybierać, to wolę do końca umowy mieć Filmboxa w dotychczasowym kształcie. Rozumiem motywację nc+ i wiem co jest powodem takich decyzji, ale ta zmiana powoduje, że poważnie rozważę zakup Filmboxa przy kolejnym przedłużaniu umowy. Kanałów filmowych mi nie brakuje, a opcja Filmbox była atrakcyjna ze względu na złożoną filmowo-sportową zawartość. Teraz ten pakiet jest nieco wybrakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy raz, kiedy nowo dodany kanał nie jest udostępniany, w ramach dotychczas opłacanego pakietu dodatkowego. Do tej pory nowo dołączane kanały trafiały także do obecnych abonentów, przypomnijmy, że nowe kanały Canal+ były nieodpłatnie udostępnione posiadaczom nawet niższych opcji, np. tych co mieli tylko Premium Film lub tylko Premium Sport aż do końca ich obecnej umowy. Tym razem sztucznie tworzony jest pakiet z nową nazwą, żeby nowy kanał nie dołączył do dotychczasowej opcji Filmbox, a jednocześnie FightBox wyleciał z nowej paczki, przez co osoba, której się kończy umowa i która będzie chciała mieć dostęp do kanałów filmowych i kanału sportowego Filmboxa, będzie musiała wykupić Filmbox Pack i Man Pack. Aż strach pomyśleć ile jeszcze tych "Packów" się natworzy i ile za te rozdrobnione pakiety trzeba będzie płacić. Moim zdaniem obecni klienci, którzy mają obecny pakiet Filmbox powinni chociaż mieć możliwość zapoznania się z nowym kanałem do końca obecnej umowy. Dopłata 2zł dla obecnych klientów pozostawia pewien niesmak. Nie chcę za niego dopłacać a skoro mam wybierać, to wolę do końca umowy mieć Filmboxa w dotychczasowym kształcie. Rozumiem motywację nc+ i wiem co jest powodem takich decyzji, ale ta zmiana powoduje, że poważnie rozważę zakup Filmboxa przy kolejnym przedłużaniu umowy. Kanałów filmowych mi nie brakuje, a opcja Filmbox była atrakcyjna ze względu na złożoną filmowo-sportową zawartość. Teraz ten pakiet jest nieco wybrakowany.

W przypadku FightBox HD, to można wykupić go od wczoraj także samodzielnie, za jedyne 2 zł. Chore!

 

 

jeszcze Sundance jest chyba osobno za 2 złocisze

Tak. Jedynie w VIP+/All Inclusive jest dołączony bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba rozwiewa wątpliwości. Zapytałem dlaczego nie mam tego kanału Arthouse, a mam pakiet Filmbox.Odpowiedź. 

 

 

Witam, wyjaśniam, że kanał FilmBox Arthouse jest dodatkowo płatny. Opłata wynosi 2 zł miesięcznie. W przypadku chęci zamówienia proszę o kontakt z infolinią pod numerem 22 310 47 47 lub wydanie stosownej dyspozycji w odpowiedzi na tego maila.

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BOK można dokonać zmiany pakietu z Filmbox na Filmbox Pack, czyli po tej zmianie odpada Fightbox HD a dostaje się Filmbox Arthouse, i aby odbierac Fightbox HD trzeba zapłacić 2 zl. To już mogli dać Filmbox Arthouse w wersji HD a tu wyjechali z wersją SD i to za 2 zeta porażka.

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak zwykle zależy od konsultanta (jak to zwykle bywa w nc+). Wczoraj Pani bez problemu wysłała mi uprawnienia. Dziś z kolei dostałem odpowiedź e-mail'ową (rychło w czas - e-mail wysłany 8 marca około 18:00) na pytanko dlaczego wciąż nie przesłano mi uprawnień do FilmBox Arthouse skoro posiadam w umowie pakiet FilmBox - nie ma takiej możliwości. Jak chcę to za 2 zł/m-c.

 

Więc? :crazy:

 

Po prostu bajzel - jak to w nc+.

 

Dzwońcie - na kogo wypadnie, na tego bęc. Wkurzać ich, wtedy może pojmą jaką bzdurę zrobili - niby jest w pakiecie, ale go nie ma. :doh:

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest straszny bałagan, najpierw mi mowili ze mogę zamienić Fightbox HD na Filmbox Arthouse, a teraz twierdza ze nie da się, wcześniej pytalem czy nowi abonenci maja w pakiecie Filmbox Arthouse twierdzili, ze nie. Teraz twierdza ze Filmbox Arthouse jest dla nowych abonentow. Masakra bo z jednym kanalem jest tyle zamieszania, i polowa pracowników nc+ się gubi, 2 zl za kanał SD to kpina. Oby udostępnili ten program wszystkim tym którzy posiadają paczke Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BOK można dokonać zmiany pakietu z Filmbox na Filmbox Pack, czyli po tej zmianie odpada Fightbox HD a dostaje się Filmbox Arthouse, i aby odbierac Fightbox HD trzeba zapłacić 2 zl. To już mogli dać Filmbox Arthouse w wersji HD a tu wyjechali z wersją SD i to za 2 zeta porażka.

Jesli masz umowe na okreslony czas to NIE MOZNA ZMIENIC stary pakiet filmbox na nowy , sprawdzilem to na 12 konsultantach telefonicznie , tj pobawilem sie i sprawdzilem czy sie ogarneli w temacie , jedynie za 2zl miesiecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest coś ciekawego w tym kanale za 2 złote? Też mam opcję Filmbox i oczywiście nie mam uprawnień do tego produktu premium w jakości SD.
Mam wrażenie, że nc+ nie zależy na dodawaniu tego kanału obecnym abonentom bo nie maja nic z tego. Tak samo jest z History, H2 i innymi... Chcesz to płać... Nie chcesz to nie oglądniesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe, najpierw gadacie, że chcecie kanały a la carte, a teraz kazdy niezadowolony. Cuda normalnie.

OK to niech będzie a'la carte, ale punktem wyjścia (taki abonament za bycie abonentem nc+) powinien być abonament dajmy na to 20 zł (taka wersja Tnk'owa  z kanałami podstawowymi (darmowymi) w ramach abonamentu) i reszta płatna za kanał 2 zł.

 

Taka wersja a'la carte OK, ale nie proponowana przez decydentów nc+, czyli abonament dajmy na to 99, czy 120 i poza tym jak chcesz nowo dołączane kanały "to se za nie zapłać". :crazy:

 

Sorry, tak to nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...