Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A po co zaśmiecać transpondery kanałem, gdzie są 4 nowe seriale na rok? Szkoda miejsca.

Dla mnie to wszyscy operatorzy powinni zrobić jak UPC, czyli wywalić kanały Universalu, może wtedy by się opamiętali, bo to co robią to jest kpina z widza. W ostatnich kilku miesiącach porzucili Gotham, Arrow, Blue Bloods, czy Rookie Blue. Nie wspominając już o Bates Motel. Kanały porażka.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest od rana normalnie jako TO!TV.

 

A w HBO 3 widzę dla siebie plus, bo przynajmniej będę mógł spróbować obejrzeć tą wielce rzekomo świetną Grę o tron od początku, bo wcześniej nie miałem okazji, jak i nie chciałem bawić się w download, bo dłużej by mi zajęło pobranie tych sezonów, niż obejrzenie tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ściągać i nie przesadzaj z tym czasem. Wszystkie sezony są dostępne w HBO Go.

Nie mam HBO GO, jak i HBO w nc+ czy Cyfrowym Polsacie. Trzeba sobie radzić w inny sposób.

Zaktualizowano nazwę kanału z TVN 24 Biznes i Świat na obecnie używaną od jakiegoś czasu TVN 24 BIS czy tam BiS w EPG :) Jeszcze wczoraj jej nie było. Przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dzisiaj była aktualizacja i kanał 22 ma nazwę "TVN24 BIS", przy okazji to nie ma już loga gdy się przełącza w mediaBoxie. Poza tym trochę poprzestawiano znowu w kanałach FTA, dodali kilka rosyjskich w okolicach 340 miejsca, a TGCom24 przeniesiono na 409 pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 ulica w pseudo HADE nadaje na 179 ... jakos rodem z VHS hahah masakra ... kanal nadaje sie jakoby wg mojego uznania do kasacji , CN hd nadal nie jest dostepny dla nc+ , na czacie powiedziała mi ta dziucha ze kanal nie jest planowany do dodania do oferty

Ten kanał wszystko nadaje w  SD    4:3  i obraz to 2.3mbit.   Ciekawe czy można takie praktyki zgłosić  do UOKIK   bo to nie jest normalne.   To jest sztuczne HD . To już wersja SD była lepsza. Pomijam rozmiar loga  HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wersja SD była lepsza. Pomijam rozmiar loga  HD

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie ! Nie zgadzam się z tą opinią !!! Sam mam hopla na punkcie jakości w nc+ i krytykują ją jak tylko się da, ale to nie jest prawdą.

 

Jak pisze @Pawop - obraz jest lepszy niż był w SD. Subiektywny dowód - nie oglądałem 13 Ulicy w wersji SD (oczy bolały :wink: ), natomiast na wersję HD (nawet a'la PolSat) czasem zerknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...