Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z ofertą na stronie nc+ zmieniła się zawartość opcji dodatkowych FilmBox i Man Pack. Otóż w paczce Filmbox pojawił się kanał Arthouse ale zniknął FightBox, który będzie dostępny już tylko i wyłącznie w paczce Man Pack. Co prawda MP bez zmian ale zyskał kolejny kanał, który jest dostępny tylko tutaj.

Edytowane przez Le0nGC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Posiadam w pakiecie paczke tego filmboxa a ten nowy kanał Art....jest zakodowany.

 

 

Posiadam w pakiecie paczke tego filmboxa a ten nowy kanał Art....jest zakodowany. Jak to jest z tym kanałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jesli podpisywalem umowe i w pakiecie mialem gwarantowane kanaly Filmboxa , 

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150
HBO
AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150
CANAL+ VOD
Hustler HD
Cinemax
najem mediaBox+ 5zł 24m
Multiroom Standard
EXTRA+
MRST 0zł/12m 10zł/12m
Najem mediaBOX+
Filmbox
Premium Sport &Film
Multi+

to co teraz zmienia mi umowe ??

 

Nie zebym jakos ogladal FILMBOXY ale arthouse bedzie innym rodzajem kina wydajac sie ciekawym spojrzeniem na film , co kto lubi 

 

No i kanal wciaz zakodowany , a czy nie bedzie dodatkowo platny ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Opcja dodatkowa Filmbox nie została poszerzona o Filmbox Arthouse :idea:

 

Abonenci którzy wykupili opcję Filmbox przed 7 marca mają cały czas "starą" opcję o nazwie "Filmbox" która nie zawiera Arthouse http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/22-12-2014/szczegolowe_warunki_swiadczenia_opcji_dodatkowej_filmbox_22,-d-,12,-d-,2014.pdf

 

Abonentów którzy wykupią tą opcje od 7 marca obowiązuje regulamin i zawartość opcji o nazwie "Filmbox Pack" w której jest Arthouse  http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20filmbox%20pack%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf

 

Kanały Fightbox oraz Arthouse można również wykupić niezależnie za 2 zł miesięcznie:

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20filmbox%20arthouse%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20fightbox%20hd%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf

 

Reasumując

opcja "Filmbox" dla tych co ją kupili do 6 marca (stara zawartość)

opcja "Filmbox Pack" dla tych co ją kupili od 7 marca (nowa zawartość)

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten regulamin jest zupełnie niejasny w takim momencie. W regulaminie brak jakiejkolwiek informacji o zawartości pakietów. Cenowo to samo, a różnica jednego kanału w tym sportowego, który oprócz dystrybutora nie ma nic wspólnego z filmem. Przecież nie zostawią komuś opcji Filmboxa na cały okres umowy z FB skoro zmienili ten kanał na Art. Prędzej, czy później Filmbox zmieni się w Filmobx Pack. Podobnie było ze Sportklubem w ManPacku i bez ManPacka. Na początek dostęp mieli nowi z ManPackiem, a także starzy z Extra(czy wtedy jeszcze Universe), a później nagle zamieniono kanał chyba z TVN Fabuła i Sportklub zniknął ze starych pakietów.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja dodatkowa Filmbox nie została poszerzona o Filmbox Arthouse :idea:

 

Abonenci którzy wykupili opcję Filmbox przed 7 marca mają cały czas "starą" opcję o nazwie "Filmbox" która nie zawiera Arthouse http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/22-12-2014/szczegolowe_warunki_swiadczenia_opcji_dodatkowej_filmbox_22,-d-,12,-d-,2014.pdf

 

Abonentów którzy wykupią tą opcje od 7 marca obowiązuje regulamin i zawartość opcji o nazwie "Filmbox Pack" w której jest Arthouse  http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20filmbox%20pack%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf

 

Kanały Fightbox oraz Arthouse można również wykupić niezależnie za 2 zł miesięcznie:

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20filmbox%20arthouse%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji/szczeg%C3%B3%C5%82owe%20warunki%20%C5%9Bwiadczenia%20opcji%20dodatkowej%20fightbox%20hd%20z%20dnia%207%20marca%202016r.pdf

 

Reasumując

opcja "Filmbox" dla tych co ją kupili do 6 marca (stara zawartość)

opcja "Filmbox Pack" dla tych co ją kupili od 7 marca (nowa zawartość)

Z jednej strony coś było na rzeczy, ponieważ w komunikacie o dołączeniu FilmBox Arthouse do nc+ jest napisane:

 

Filmbox Arthouse - oprócz kanałów Filmbox Extra HD, Filmbox Premium, Filmbox Action oraz Filmbox Family - wejdzie w skład pakietu Filmbox Pack.

 

Także wychodzi na to, że FilmBox Pack nie oferuje także kanału FightBox HD. Stąd przeniesienie do sekcji kanałów sportowych, przy których powinien być od samego początku, oraz oferowanie go w modelu stand-alone, oraz opcji Man Pack.

 

Eh... Po co oni tak kombinują? Nie rozumiem tego kompletnie. A zaczęło się w sumie już za czasów n. Najpierw Nickelodeon HD oraz Nick Jr. miały wejść w skład pakietu Dzieci XL, którego nigdy nie wprowadzono. Następnie HISTORY HD za te śmieszne 1,99 zł. Teraz w nc+ coraz więcej jest opcji z pojedynczymi kanałami czy małymi paczkami kanałów, jak Eurosport 2 HD (dla Comfort+), SportKlub, Motowizja, Zest TV czy trzy kanały w jednej opcji, oraz ten Man Pack. Pojedyczne kanały rozumiem, ale tylko dla niższych pakietów. Taki Eurosport 2 HD dla Comfort+ w tym przypadku ma nawet jakiś sens. Przynajmniej według mnie. Mezzo do dziś nie jest dostępne dla wszystkich. A nawet w pakiecie typu VIP+/All Inclusive nie dostajemy wszystkiego, jak np. kanałów Eleven Sports Network.

 

Dla mnie ten regulamin jest zupełnie niejasny w takim momencie. W regulaminie brak jakiejkolwiek informacji o zawartości pakietów. Cenowo to samo, a różnica jednego kanału w tym sportowego, który oprócz dystrybutora nie ma nic wspólnego z filmem. Przecież nie zostawią komuś opcji Filmboxa na cały okres umowy z FB skoro zmienili ten kanał na Art. Prędzej, czy później Filmbox zmieni się w Filmobx Pack. Podobnie było ze Sportklubem w ManPacku i bez ManPacka. Na początek dostęp mieli nowi z ManPackiem, a także starzy z Extra(czy wtedy jeszcze Universe), a później nagle zamieniono kanał chyba z TVN Fabuła i Sportklub zniknął ze starych pakietów.

Co do dostępności TVN FABUŁA HD, to sami z początku się pogubili, wtedy jeszcze z własnym w jakimś stopniu kanałem, bo początkowo było coś, że najpierw miał być promocyjnie do lipca ub. r., a później od Extra+, ale szybko się zreflektowali i dołączyli jednak od Comfort+.

 

Ciekawe jak się skończy takie kombinowanie i jak długo z tym pociągną.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada aktywana paczke Filmbox to kanał Filmbox Arthouse jest dołączony bezpłatnie, a Fightbox HD nie zostanie usunięty. A dla tych co nie maja tej paczki jest możliwość dokupienia tych dwóch kanałów po 2 zl za sztuke, a tym którym nie odbiera kanał Filmbox Arthouse musza uzbroic się w cierpliwość.

Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy z was, nie potrafią czytać ze zrozumieniem, i wypisuja totalne bzdury, tylko po to aby nabic sobie odpowiednia ilość postów, masakra.

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj komunikat, który mówi o dołączeniu FB ArtHouse do dotychczasowej paczki FilmBox. Mowa jest tylko o nowym pakiecie FilmBox Pack.

Dostałem taką informację od BOK nc+, i jest to potwierdzone źródło, a nie wasze domysły.

Nadal zakodowany , w swoim pakiecie mam filmboxy , jednak wg regulamiu byla mowa ze ci co maja filmboy sprzed 6 marzec nie dostana nowego arthouse

Dostali już kilka zgłoszeń w tej sprawie, sprawa została przekazana do odpowiedniego działu, i tym osobą które maja dostęp do paczki FilmBox, zostanie bezpłatnie udostępniony Filmbox Arthouse. Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada aktywana paczke Filmbox to kanał Filmbox Arthouse jest dołączony bezpłatnie, a Fightbox HD nie zostanie usunięty. A dla tych co nie maja tej paczki jest możliwość dokupienia tych dwóch kanałów po 2 zl za sztuke, a tym którym nie odbiera kanał Filmbox Arthouse musza uzbroic się w cierpliwość.

Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy z was, nie potrafią czytać ze zrozumieniem, i wypisuja totalne bzdury, tylko po to aby nabic sobie odpowiednia ilość postów, masakra.

Nie pisz głupot bo właśnie dzwoniłem do nc+.Albo mogę bo wykupić za 2 zł albo wyłącza mi Fightbox HD,a włączą FB Arthouse.Nawet konsultantka się śmiała z tej durnej polityki nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Żeby nie było wątpliwości, macie tu regulaminy 2 umów z pełną listą kanałów, jedna z włączoną starą wersją opcji Filmbox i druga z opcją Filmbox Pack:

 

http://oi66.tinypic.com/vdtnm.jpg

http://oi64.tinypic.com/o8s31s.jpg

 

chyba widać różnicę w zawartości w zależności od nazwy ?

 

Na chwilę obecną istnieją równolegle 2 opcje które może sobie właczyć abonent Filmbox i Filmbox Pack, do wyboru, natomiast kanał Arthouse nie zostanie włączony abonentom którzy mają opcje Filmbox, trzeba zadzwonić i odwołać opcję Filmbox a włączyć Filmbox Pack (pod warukniem, że ta pierwsza nie była ze zobowiązaniem) i wtedy zniknie Fightbox a pojawi się Arthouse.

 

Chyba wystarczająco jasno objaśniłem ? :-)

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do BOK i otrzymałem info, że w moim pakiecie FightBox HD zostanie automatycznie zastąpiony kanałem Arthouse. Muszę tylko poczekać. Aby mieć nadal FightBox muszę dopłacić 2 zł. Jeżeli to prawda, to opcja automatycznej zamiany jak najbardziej mnie satysfakcjonuje, bo boks kompletnie mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Nie mogą tak sobie zamienić kanałów w opcji dodatkowej, muszą dokonać zmiany regulaminu opcji dodatkowej u tych co już ją mają tą opcję, to nie tak że tylko przełączą kanały :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...