Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tektyw85

 

Na Z1 śmiga bez zarzutu.

 

Widoczne jest u ciebie Root i po sprawie taki bedzie objaw czyli aplikacja zatrzymuje za każdym uruchomieniu.Zaklinanie że niema roota nic nieda.

 

Widocznie aplikacja jest robiona przez nieudaczników, a Ty masz ograniczoną wiedzę na temat jej działania. :doh:

 

U mnie na Nexus 7 też nie da się nic obejrzeć, odkąd zaktualizowałem androida do 5.0. W nc+ wiedzą o problemie (już ja o to zadbałem), w zeszłym tygodniu pisali o pracy nad optymalizacją do najnowszej wersji. Czy coś z tego wyjdzie? Wątpię. W opisie ostatniej aktualizacji nie ma słowa o naprawie błędów, a jedynie dodaniu lig. No nic, przekonamy się przy okazji LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Dzisiaj aktualizacja aplikacji C+ sport online na androida. Dodali możliwość oglądania ligi angielskei i ligi mistrzów.

Wystarczy jedną stronę do tyłu i byś nie pisał tego posta 8)

Wszystko tam jest zawarte ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego żałować. ... Chwyt marketingowy. .Może specjalnie to zrobili, aby abonenci po Cyfrze mający Pejsy lub Phile wymieniali dekodery na nowe wynalazki, bo posiadacze samych kart to raczej są świadomi, że te ich usługi internetowe to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, kiedyś tego tworu nie było, i był dostęp do HBO GO . Sama ta usługa to tylko nazwa. Stworzono to po to, aby pobierać dodatkową kasę. nc+ go TV konto podstawowe i tak bez tego działałyby inne usługi internetowe. Przy aneksowaniu z reguły dają to za free, bo tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Konto podstawowe przy aneksowaniu rozdają za free, jednak dla abonentów którzy nie mieli tej opcji w swoim kontrakcie to jest chyba dobra wiadomość ? Co do HBO Go wolę oglądać na TV niż laptopie(lepsza jakość ,większy obraz :D ) . A poza tym mój laptop nie ma wejścia HDMI i kupować specjalnie przejściówkę by móc obejrzeć film w jakości SD na telewizorze to się raczej mija z celem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ....na 2 m.za free. Krokiem dobrym by była likwidacja tej pseudo usługi, bez której i tak działałyby opcje internetowe. ITI myśli, że tym krokiem przyśpieszy wymianę Pejsów i Philów.... żałosne, bo pewnie o to w tym wszystkim chodzi. @boogiman86. HBO GO było oglądane cały czas na TV jak jeszcze nie było nc+ go TV. Wystarczyła aplikacja w TV. Z resztą u innych operatorów tak jest. Nie trzeba mieć sprzętu operatora, ani tym bardziej wykupionego cudactwa w postaci nc+ go TV. Ciężko pojąć, że to jest tylko wyciąganie 1,99? Policz to razy tysiące i ładna suma wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego żałować. ... Chwyt marketingowy. .Może specjalnie to zrobili, aby abonenci po Cyfrze mający Pejsy lub Phile wymieniali dekodery na nowe wynalazki, bo posiadacze samych kart to raczej są świadomi, że te ich usługi internetowe to nieporozumienie.
Ale piep...sz za przeproszeniem. Nie mam/nie mogę mieć, to ponarzekam, że słabe.

 

Po ostatnich zmianach serwisy internetowe są naprawdę fajne. Jasne, że nie wszystkie pozycje są atrakcyjne, ale usługa HBO Go jest bardzo wygodna z poziomu dekodera. C+VOD przez internet ma dłużej dostępne pozycje niż z poziomu dysku. Dzięki temu parę odcinków ulubionego serialu mi nie uciekło. Nawet moja żona zaczęła korzystać z TVN Player z netvod, a nie jak dotychczas na komórce. Także netvod filmowe jest bardzo fajne!

 

Można choć też na siłę, ponarzekać że pozycje dokument, czy dla dzieci, są trochę skromne i przez to mało atrakcyjne. Ale jeśli tylko zwiększą bazę pozycji, to będzie git.

 

I jeszcze raz podkreślę, że netvod filmowe jest na bardzo dobrym poziomie i do tego sprawnie działa.

 

A najlepsze jest to, że narzekają Ci, co nigdy nie korzystali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

A najlepsze jest to, że narzekają Ci, co nigdy nie korzystali...

 

Dokładnie :brawo:

 

Serwis jest w zasadzie cały czas w rozbudowie więc zdjęcie opłaty może tylko cieszyć.

Kolejnym krokiem powinno być włączenie do pakietów dodatkowo płatnych kanałów (History,H2 itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem logika w zniesieniu opłaty jest inna.

 

1.99pln za to, żeby w ogóle mieć dostęp było nie czarujmy się irytujące. Dla platformy żaden zysk, a narzekających na satkurierze na pęczki.

 

A za te dwa zeta dostęp jest i tak tylko do podstawowych opcji. Ale znosząc opłatę zwiększy się liczba zaglądających do netvod, a że większość pozycji jest dodatkowo płatnych to na tym będą zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, satkurier jest miarodajną bazą klientów NC+. Jest was raptem garstka. Myślę, że dobrze to sobie przemyśleli. Nie było by tych opcji, gdyby im się to nie opłacało. No i mają co oferować marudzącym, przedłużającym umowę klientom. I interes się kręci. Osobiście myślę, że NC+ w ten sposób się stara uniknąć podwyżek. Wyprowadzili część najdroższych kanałów do dodatkowych pakietów, a resztę upchnęli w opcji Extra. I nie ma już tylu maruderów, że drogo. Mało kto patrzy na cenę łączną wszystkich składników. Nie rzuca się tak w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...