Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie leci wypowiedzenie, zobaczymy z jakim nastawieniem będą dzwonić konsultanci. Przypuszczam, że trzeba będzie teraz wysłuchać regułek o zwiększonej ilości kanałów premium itp. Ceny pewnie na początek będą wysokie w ofertach przedłużeniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie słabe oferty z CANAL+ dla przechodzących od innych Operatorów...
Gdzie ta oferta?Bo nie chce mi się szukać bo zapewne ją dobrze ukryli na stronie.

Jakbyś umiał szukać, to byś znalazł link na górze strony, bo @ircios podawał, oraz na stronie głównej SK :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie słabe oferty z CANAL+ dla przechodzących od innych Operatorów...
Gdzie ta oferta?Bo nie chce mi się szukać bo zapewne ją dobrze ukryli na stronie.

Jakbyś umiał szukać, to byś znalazł link na górze strony, bo @ircios podawał, oraz na stronie głównej SK :idea:

Gdybyś umiał czytać to byś zobaczył że nawet komentowałem ten link a że przejrzałem go na szybko nie zwróciłem uwagi która oferta dla kogo tylko patrzyłem bardziej na ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla przychodzących od innych operatorów. .... to też kpina. Umowa 36m. :lol2: Z czego płatnych 30m.

Ale to nie jest kontynuacja, tylko nowa umowa a ta jako pierwsza nie może być zawarta na okres dłuższy jak 24 miesiące.

Konsekwencją takiego działania może być nieważność umowy z uwagi na próbę obejścia przepisów prawa (zob. art. 58 § 1 k.c.). - See more at: http://twojinternet.pl/co-zmienilo-sie- ... vNoMD.dpuf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata. Jednak Julian ma krótką pamięć (a w zasadzie pamiętać nie może bo go jeszcze nie było). Tyle czasu ludzie prosili (np. na forum Canal+) o przezroczyste loga i co? I przyszedł Julian i zrobił ujednolicenie logotypów z wersją francuską. Wielka szkoda, jak zwykle pozytywnych rzeczy zrobili niewiele, a przy okazji zepsuli to co było dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logotypy są małe, szczególnie dopiski na białym tle nie przeszkadzają, na małym tv są naprawdę maciupeńkie ;) Natomiast na dużym zasłaniają naprawdę niewiele w porównaniu do innych stacji.

 

Być może u mnie to sentyment, ale tęskniłem za tym czarnym logiem Canal+ (jak np. pokazywali to ze Francji). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dla mnie loga na plus - powrót do lat 90 i wreszcie widzę jaki kanał odpalony, bez przymrużania oczu, żeby zobaczyć co tam jest w rogu (TV 60'') :)

Cała tu niegdyś była batalia o transparentne loga, a Tobie zbytki-zabytki w głowie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...