Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak: gdyby wczorajszy wieczór z tv Canal+ w domu nowego abonenta to faktycznie szczęka pod łóżkiem. WYPAS.

Nieźle dobrane tematy: film, mecz, serial, przyroda, jakaś wedrówka...jak osiołkowi w złoby.

Dla starego abonenta; niczewo...po prawdzie zostało skakanie po kanałach i bieżąca polityka. Facet z kozą...nie bardzo inspirował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :0 czy komuś działają już kanały które dołączyły do pakietu Start+? wczoraj dzwoniłem do bok i usłyszałem ze juz wysyła uprawnienia ale do dnia dzisiejszego kanały nie działają ?

Czasem nowe kanały nie są tylko dla nowych umów? Nigdzie nie znalazłem info, aby dostali je Ci co podpisywali umowy przed, wczorajszą nową ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz ich jeszcze, to albo uprawnienia nie przeszły, albo oferta jest dla nowych. W telefoni też pakiety zmieniają i jakoś ktoś kto podpisał umowę wcześniej nie dostaje tego co jest w nowej ofercie. Czyli zazwyczaj więce, tylko ma to na co podpisal wcześniej umowę. Może się mylę, jeśli chodzi o nc. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz ich jeszcze, to albo uprawnienia nie przeszły

Obawiam się, ze Kolega raczy pitolić. Przesunięcie kanałow do innego pakietu wcale nie wymaga pobrania uprawnień. One po prostu otrzymuja cechy pakietu WŁAŚCIWEGO i świeca. Np. Canal+ Discovery, którego przeciez nigdy nie było zwyczajnie zaświecił bez przeszkód bo miałem uprawnienia na 6xC+...a żadne uprawnienia do karty nie nadeszły (bo nie mogły, że tak się wyrażę).

Coś się zdaje, ze te nowe kanały ...dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest, że jest osiem kanałów Canal+ w tym aż dwa sportowe. A dzisiejszy mecz LM na Canale+!

Da mnie to niepojęte. Tego nawet "Jaś Fasola" by nie wymyślił. Po co była ta cała mistyfikacja ala "innowacyjność" :roll:

 

Zapewne chodzi o to że dla spóźnialskich mecz będzie o 21:45 na Canal+ 1.

Ale teraz po wy[beep]u C+Film 2 i C+Family 2 w taki wtorek wieczorem mamy na 4 kanałach sport (Canal+, Canal+ 1, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2)

a filmy tylko C+Film i C+Family.

A jest tylko jeden mecz.

Jak tak bardzo dbają o spóźnialskich to mogliby o 22 dać ten mecz od początku na Canal+Sport 2.

Z resztą jak ktoś wraca do domu o 22 to ogląda drugą połowę a nie mecz z poślizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest, że jest osiem kanałów Canal+ w tym aż dwa sportowe. A dzisiejszy mecz LM na Canale+!

Da mnie to niepojęte. Tego nawet "Jaś Fasola" by nie wymyślił. Po co była ta cała mistyfikacja ala "innowacyjność" :roll:

A już zapomniałeś o tym, że przed nc+ sport był obecny właśnie na CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...