Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Loga na zachodzie europy przechodzą także z przeźroczystych na kolorowe, bo ludzie wolą, tzn bogate loga a nie skromne/przezroczyste :)

Zastanawiam się co wy macie do telewizji lat 90 tych? Przecież te kanały były robione lepiej od obecnej masowej fuszery :

 

Jak ktoś nie ma czasu nie obejrzy sobie np od 4 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa oferta na stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje ale dekodery są po 0 zł aktywacja.

I jak widac, pakietu Extra+ nie wzmocnili dodatkowymi kanalami, jak Start+ i Comfort+, moze niebawem cos zrobia.

Faktycznie HBO brak w opcjach dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np w Holandii loga RTL jeszcze niedawno były przezroczyste a dzisiaj?

Oto moja fota :

http://pl.tinypic.com/r/6dss28/8

 

Myślałem, że skoro piszesz o "logach" to możesz przykładami sypać jak z rękawa.

 

Dałem ci jedno przykładowe logo i nie mam zamiaru fotografować dla ciebie całej kablówki xD, ale w ten deseń jest 80% kanałów w NL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa oferta na stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje ale dekodery są po 0 zł aktywacja.

I jak widac, pakietu Extra+ nie wzmocnili dodatkowymi kanalami, jak Start+ i Comfort+, moze niebawem cos zrobia.

Faktycznie HBO brak w opcjach dodatkowych.

Ale błędów na stronie jest znacznie więcej część starej oferty np Mixx brak pakietu all w icok gdy sprawdza się nowe rozmieszczenie kanałów na dole gdzie są logotypy jest np dwa razy C+Sport2 , C+Film2 i można by tak dalej wymieniać.Nie wiem kto za to odpowiada ale ich strona to od dawna jedna wielka pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pisz, że 80%, że "na zachodzie" tylko pisz konkretnie, że właśnie np. RTL w Holandii. Bo tak to najzwyczajniej uogólniasz, a zatem rozmijasz się z prawdą.

 

Pierwsze moje wrażenia z nowej paczki C+ są raczej słabe. Wydaje mi się, że wzrosła ilość reklam. Do tego w dalszym ciągu pomieszanie z poplątaniem. Wszędzie filmy, seriale i prawie wszędzie sport. O C+1 nie ma co mówić nawet w dobie dekoderów z dyskami, nie miało to sensu już za czasów TVN+1 i od tamtej pory nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja Hiszpania, Holandia co ty byś chciał do tego jeszcze? Uzbekistan?

 

Tak w DE tez są kolorowe Loga nie wiem jak jest w UK, ale ogólnie bogate loga ludziom się podobają bardziej.

Fotę dałem tylko z Holenderskiej kablówki bo nie potrafię się teleportowac do Hiszpanii aby pstryknac fotę tamtej kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie czerstwy, gdy pisałem rozpiskę, jak wedle mnie będzie numeracja kanałów po nowemu pisałeś, że nigdy nie było i nie będzie 38, chociaż pisałem, że będzie zmiana w przyszłości i zmieni się numer. Kanały serwisowe mogą mieć jakikolwiek numer, przypominam sobie, że w platformie N też były i rzucane po różnych numerach. Z tego co wiemy będzie raczej jeden kanał serwisowy, bo drugi z nich zmienili na któryś z nowych kanałów Canal+, chociaż to nie sprawdzona informacja, wiec wcale nie jest powiedziane, że kiedyś nie pojawi się kanał serwisowy 39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN Spin HD teraz już dostępny jest od najniższego pakietu Start+ za 19,90 zł a ja żeby miec dostęp do tej stacji musiałem przedtem wziąć specjalnie pakiet Universe+ za 49,90 zł (po 10 zł rabacie!) i potem aneksować na pakiet Comfort Extra+ za 49.99 zł (po 10 zł rabacie!). Co ciekawe AXN HD główny dopiero jest dostępny tak jak przedtem od pakietu Comfort+ za 39.90 zł. Tak samo FOX HD. Zarówno AXN HD jak i FOX HD powinny być od pakiety Start+ :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...