Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to, że ZEST TV oraz SPORTKLUB, które zniknęły z Extra+ i przeszły do Man Packa nie były gwarantowane, więc w każdej chwili mogą je wyłączyć nawet obecnym abonentom i nie można nic na to poradzić, teraz niech jeszcze utworzą WOMAN PACK i inne takie Paki to zaraz z Comforta+ i Extra+ połowa kanałów wyleci a za wszystko trzeba będzie dopłacać. Szczyt bezczelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP jest w porównaniu z NC+ dosyć wieśniacki, ale jeżeli trend ukrytych podwyżek się utrzyma, to raczej daruję sobie coraz bardziej wątpliwą ekskluzywność NC+ i przejdę po zakończeniu bieżącej umowy do CP.

 

I pewnie nie tylko ja, a wówczas NC+ znów poczuje twarde prawa rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie DVB-T i internetu podwyższanie abo to strzał w kolano. 8 kanałów to marketingowa klapa. Trzeba było zrobić 4 kanały i/lub mniejszy abonament. Wyczuwam [beep]osć na pieniądze. NC+ i Sabo - nie idźcie tą drogą. Wczorajszy mecz był za darmo na ZDF, dzisiejszy na TVP1. Canal taki ekskluzywny nie jest. Mam umowę do końca sierpnia. Nawet tych kanałów z DVB-T nie jestem w stanie ogarnąć bo kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZEST czy SPORTKLUB nadal będą świecić w umowach zawartych przed 11 maja, aż do końca ich trwania.Takie info dostałem na infolinii.

Mnie pod numerem telefonu, który widnieje pod promocją Man Pack powiedziano, że te kanały znikną z pakietu Extra+ gdy zgłosimy chęć wyłączenia Man Pack'a. Na ogólnej infolinii informują, że kanały zostaną. I komu tu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znikną to dla mnie żadna strata. I tak ich nie oglądałem. Jednak sam fakt że zabierają jakiś kanał z pakietu by wcisnąć go w nowego stwora tylko po to by wydębić kasę od abonentów zakrawa na śmieszność! Czy ludzie kierujący tą platformą przestali brać zapisane im leki? Nie wierzę że zdrowy człowiek by takie coś wymyślił. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, ze opisane to jest w przewodniku w ICA. Kanały zdublowane będą przywrócone po wyłaczeniu promocji. Nie wspomina się o likwidowaniu.

Jeśli klient zdecyduje się płacić 15 zł pod 1.07. to poniekad zapłaci podwójnie...raz w ramach posiadanego pakietu, 2. raz za te same kanały w opcji Man. (po co byłoby to zastrzeżenie gdyby kanały miały być wyłaczone)

Jednak Koledzy zauważyli, ze kanały te są NIEGWARANTOWANE...to cokolwiek przyjdzie do głowy Julianowi z ich przyszłoscią i tak nic nie poradzimy.

Dzielenie abonentów na tych co mieć będą po 30.06, i tych , którym wyłączą (bo nabrali się na Manpacka) przypominałoby metodę marchewki i kija...a nie podejrzewam julianowych az o taką głupote. Jak wyłaczą to WSZYSTKIM bo przecież moga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to czytałem. Jednak koledze @Doctor powiedziano że jeśli ktoś będzie chciał zrezygnować z Man Packa to zakodują mu kanały :shock: Zobaczymy co będzie od 01.07. Sam aktywowałem wczoraj tego stwora i pani na infolinii zarzekała się że jeśli zrezygnuję z tego pakietu to kanały które obecnie posiadam pozostaną :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum platformy nc+ dostałem odpowiedź od moderatora, że dla osób mających dostęp do pakietu Extra+ na starych zasadach (sprzed 11.05) włączenie i późniejsze wyłączenie pakietu Man Pack nie będzie skutkowało utratą kanałów Zest TV i SportKlub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście ruszyli głową, to wpadlibyście na to, że to z powodu nadawcy tak jest. To on downgrade'uję FightBox HD do MPEG-2/SD dla platform cyfrowych, gdyż te właśnie nie oferują wersji HD.

Oby po czerwcu to się zmieniło.

 

Na oficjalnym forum platformy nc+ dostałem odpowiedź od moderatora, że dla osób mających dostęp do pakietu Extra+ na starych zasadach (sprzed 11.05) włączenie i późniejsze wyłączenie pakietu Man Pack nie będzie skutkowało utratą kanałów Zest TV i SportKlub.

A co jeżeli mam także wykupiony oddzielnie HISTORY HD? Z tym to może być różnie, w tym ich magicznym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 Gdy masz wykupiony kanał History HD to i tak będzie za niego pobierana opłata przez czas korzystania z opcji Man Pack no chyba, że zgłosisz chęć jego wyłączenia i ponownie go aktywujesz jeśli nie zechcesz dalej płacić za opcję Man Pack.

Ja mam kanał History HD za 0zł i gdy wyłączę opcję Man Pack to kanał History HD nadal będę miał za darmo do końca swojej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wystarczy stronę wstecz .......

"Fightbox" jest tylko w "SD"

Z tego co kojarzę "Vectra" ma "HD" jeśli kogoś interesuje ten kanał a ogólnie to nic specjalnego.....

 

DSC_0106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pakietu Man Pack pod różnymi numerami telefonu podają różne informacje. Gdy ktoś będzie chciał nadal korzystać z pakietu Mam Pack od 01.07. będzie mógł to robić w promocyjnej cenie 10 zł.

 

Mając wykupioną paczkę Extra+ na starych warunkach, Abonent posiada w ofercie kanały Zest TV i SportKlub. W tym wypadku włączenie a następnie wyłączenie pakietu Man Pack nie spowoduje ich dezaktywacji

 

nic nie wyłączą , konsultant się pomylił i wprowadził w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Teraz zaczną się spekulację i marudzenie oraz "ekscytacja" :lol2:

 

 

 

image.jpg

 

"Filmbox Live" wtf is it :?::wink:

Czyżby nowa usługa :?:8)

 

122.jpg

 

Zapewne dojdzie "nc+" .... obecnie tylko "vectra"

Usługa coś w stylu "HBO GO" 8)

 

image.jpg

Co ja wam za "newsy" zapodaje beze mnie tutaj było by nudno :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...