Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo zobowiązanie jest na 6 mies. Wszystko jest w regulaminie. Czytać ze zrozumieniem to jeszcze uczą w szkołach czy to już za dużo bo z pisaniem dlaczego to problem widzę.

 

Czyli reasumując gdybym wziął ten Cinemax to dzwoniąc pod koniec miesiąca nie mam możliwości wyłączenia go przed upływem 6 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do testowego kanału z 11,258 GHz, pol. H dorzucono dodatkową ścieżkę audio, teraz serwis wyszukuje się jako „SID 15215” i leci tam teraz jakiś kanał w HD z naprawdę ładnym wysokim bitrate, dochodzącym maksymalnie do 20-21 Mbit/s! (średnio jest oczywiście mniej, ale gdzieś 15 Mbit/s średnio dla obrazu pewnie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zobowiązanie jest na 6 mies. Wszystko jest w regulaminie. Czytać ze zrozumieniem to jeszcze uczą w szkołach czy to już za dużo bo z pisaniem dlaczego to problem widzę.

 

Dzwoniłem do BOK i po aktywowaniu Cinemax np: dziś mam do końca Sierpnia za Free i jeśli zadzwonię w Sierpniu i zrezygnuję to nic nie zapłacę :) więc można za free aktywować i zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do BOK i po aktywowaniu Cinemax np: dziś mam do końca Sierpnia za Free i jeśli zadzwonię w Sierpniu i zrezygnuję to nic nie zapłacę :) więc można za free aktywować i zrezygnować

 

Obawiam się jednak, że zostałeś wprowadzony w błąd :evil: ale o tym się przekonasz podczas próby odłączenia opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały niegwarantowana na chwilę obecną: MTV Rocks, VH1, Discovery Historia, Baby TV, Fox HD, Cbeebies, ORANGE SPORT, TTV, Sportklub, TCM, Travel Channel, Extreme Sports, CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, CBS Europa, Zest TV, Motowizja, Stopklatka TV, BBC HD, Polsat Sport News, Polsat News 2, VIVA POLSKA,TV 6, Superstacja, TV Republika, MGM HD, Cartoon Network, Boomerang, CNN, nc+go TV Dzieci 8)

Prawdopodobnie tez TVN 7 SD, poniewaz ja go w spisie kanalow w ogóle nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego niech zgłosi reklamacje, domagając się odsłuchania rozmowy telefonicznej.

 

Tylko najpierw była aktywacja Cinemax a po około 2 tygodniach znajomy dzwonił by wyłączyć ( Filbox - plus miesiąca ) i w trakcie tej rozmowy się zapytał o wyłączenie Cinemax a konsultant powiedział że w Sierpniu ma zadzwonić i wyłączą i niby nic nie będzie płacił a aktywował 2.07.2015r :?:

 

W danym miesiącu aktywacja Cinemax 0zł + pierwszy pełny miesiąc 0zł :?:

 

dam znać w Sierpniu jak poszło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...