Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej pewnie nie Eleven. Za szybko na pojawienie się na satelicie i to jeszcze na transponderze należącym do nc+.

No ale testy przed startem muszą być przecież ;)

 

Eleven? Ale @nemoturtles pisał raczej o tp. TSA (11,727 V) ;)

Ścieżki dźwiękowe identyfikują się jako "pol" i "AU2" ;)

No właśnie coś mi się nie zgadza z tym 11,727 - sądzę, że o coś innego mu chodziło :)

 

@mateusz14422: TSA (Telefonica) :)

 

@misiek2000wp: Nie sądzę, że go przełączą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erotyki zostają na 11,727 GHz, pol. V, tylko przechodzą do MPEG-4 (4 z 8 kanałów), częstotliwość zostaje bez zmian. O przełączeniu do DVB-S2 nie ma info - to tylko przypuszczenia wynikające z faktu, że poza niszowym Telesur żaden kanał nie musi być tam nadawany w DVB-S (pozostałym nadawcom tam obecnym jest to obojętne). Obecnie na tamtym transponderze jest ok. 20,7 Mbit/s wolnego miejsca. Przełączenie erotyków do MPEG-4 wiele nie poprawi, bo erotyki są już i tak nadawane po najniższej linii oporu, może zrobi się góra 21 Mbit/s. Przełączenie do DVB-S2 dałoby oczywiście więcej.

 

SID 15215 ponownie nadaje planszę lub coś statycznego z niższą przepływnością - dosłownie minutę temu przerwano to, co tam nadawali - akurat widziałem na wykresie nagły spadek przepływności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na transponderach CP też natłok, więc pewnie jakiś transponder neutralny.

Teoretycznie nc+ od 1 sierpnia będzie nadawać wszystkie kanały TVP więc TVP2 HD powinno zniknąć z tr. CP. Zrobi się miejsce tyle że z takim pasmem to raczej nie na kanał sportowy.

Jeśli dobrze widzę to CP oprócz TVP2 HD nadaje też TVP Rozrywka w MPEG4. Czy ten test zajmuje pasmo jak na kanał HD i SD? Może przygotowują ten tr. pod te dwa kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ten tranponder jest okropnie zawalony, watpie, sie odwazyl cos jeszcze tam wsadzac.

To co powiesz o tym, że poprzednia dawka testów miała tam koło 20 Mb/s ;)

 

Nic nie powiem - testami sie raczej nie interesuje i w nich nie siedze - jedynie stwierdzilem, ze ten transponder jest "z deczka" zawalony a przede wszystkim - ze nalezy do nC+. Nie mam az tyle czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Cinemaxa. Zapytałem droga mailową to dostałem tak długą i jasną odpowiedź ale nie właczałem. Podali iż Cinemax jest dostępny za 0zł 1miesiąc oraz w opcji na 5 miesięcy jako termin określony przy czym pierwszy miejsiąc okresu 5m jest darmowy a dopiero potem sie płaci te tam 9zł chyba czy ileś. Jednak nie właczałem żadnej z tych opcji bo był 21 lipiec i co mi z kilku dni :) Jednocześnie dostałem maila o końcówke AXN . Ciekawe co wymyśla na sierpień. Bo obawiam się że bedą to kolejne serwisy interaktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest "kanał miesiąca" dokładnie ... kanał :lol2:

Zadzwoń na infolinie i się dopytaj może coś mają dla ciebie specjalnego i nie jest to podwyżka :wink:

Pakiet "Action" się nie opłaca lepiej mieć "RedlightHd" i do tego "HusterHD" fajnie od czasu do czasu z żonką pooglądać i zaczerpnąć inspiracji :lol2::wink:

No ale zapomniałem ty chcesz za "darmoszkę" pooglądać a potem zrezygnować nie ładnie nie ładnie..... :> :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A u mnie tylko "Man Pack" zresztą po co jak mam te kanały 8)

Z tego co kojarzę na jesień paczka "filmbox" będzie atrakcyjniejsza :jupi::wink:

 

Od poniedziałku będzie Cinemax.

Czyli nadal nic dla mnie :> chyba za bogaty mam pakiet odnoszę takie wrażenie :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest "kanał miesiąca" dokładnie ... kanał :lol2:

Zadzwoń na infolinie i się dopytaj może coś mają dla ciebie specjalnego i nie jest to podwyżka :wink:

Pakiet "Action" się nie opłaca lepiej mieć "RedlightHd" i do tego "HusterHD" fajnie od czasu do czasu z żonką pooglądać i zaczerpnąć inspiracji :lol2::wink:

No ale zapomniałem ty chcesz za "darmoszkę" pooglądać a potem zrezygnować nie ładnie nie ładnie..... :> :wink:

 

Redlight HD mam , a chce przetestować czy warto to brać ten "Action" a nie od razu załapać się na 6msc przymusowo

 

a HusterHD to dno straszna jakość obrazu a nie wiem jak wyglądają Blue Hustler i Private TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
...HusterHD to dno straszna jakość obrazu a nie wiem jak wyglądają Blue Hustler i Private TV

Z tym "HustlerHD" to bym polemizował :D

Blue Hustler i Private TV możesz być pewny jednego obydwa są w "SD" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...