Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie oba na liście i NTL jak i NGP HD działają.

Zauważyłem, że z listy usunęli też Polsat Film SD, Fashion TV HD, Discovery SD. Ogólnie tam na końcu trochę poprzesuwali i pousuwali. No i Mezzo jest bliżej.

 

NTL Tadomsko u mnie już też zaswieciło. NGP jeszcze nie .@Mimic, @andrzejgratis Wielkie Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kopii kanałów tematycznych.

Dobrze, że uporządkowano kanały rozrywkowe i muzyczne.

Telewizja Republika na poz. 216? Ktoś tutaj chyba kogoś nie lubi.

Disney Channel HD bez "HD" nawet w ID.

 

Myślałem, że jednak coś zrobią z listą, np. przesuną bliżej TCM (z okazji rebrandingu na TNT HD) i CBS Europa HD. Uporządkują kanały sportowe, tak aby Eleven HD i Eleven Sports HD były bliżej, a SD na samym końcu.

TVS mogli wywalić z kanałów dokumentalnych i dać na 200+. PULS 2 mogli przesunąć na dotychczas wolne 27.

 

Jest jakoś bardziej okej względem listy Cyfrowego Polsatu, ale wciąż przydałyby większe poprawki.

 

Z kanałami HD FTA też mogliby zrobić i ułożyć je w jednej grupie ze sobą. Poodzielać kanały informacyjne zagraniczne. Włoskie do jednej grupy. Mogliby spojrzeć na ułożenie tych kanałów w Tivú Sat i Sky Italia i na ich podstawie uporządkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dekoder wyraźnie sobie nie radzi z nowymi kanałami. Szczególnie extreme sports i Polsat play. Po włączeniu kanału jest obraz i dźwięk, ale wszystko urywa się po koło 2 sek. Dekoder przełącza na TVP 1 i z listy kanałow znika wcześniejszy kanał. Zabawnie to wyglada

 

Reset i przeinstalowanie listy kanałow nic nie daje. Ciagle to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderach turboBox+ wszystko zostało podmienione.. tzn. Disney Channel HD, CBS Europa HD itd. przy czym w mediaBox+ nadal jest po staremu - Disney Channel, CBS Europa a nawet sam HBO HD identyfikuje się jako TV6 gdzie w dekoderach turbo takiego problemu nie ma.. Nadal brak na liście kanału Nat Geo People HD.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie powędrowały kanały z transpondera 12284? (Boomerang, MTV Rocks, CBS Europa, Polsat Jim Jam ,TV6 Polska, Polsat Sport News, Blue Hustler, Travel Channel, SuperStacja) Ktoś zna nowe częstotliwości (mam własny dekoder, a na KIngofsat.net te kanały są nadal na tym transpoderze 12284...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...