Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze panowie mam problem na mediabox na 50 kanale podpis TV6 z logo a kanal nadaje HBO jak poprawic to ? Pobieralem juz liste kanalow i dalej nic

 

Też tak miałem.

Odłącz Mediaboxa na 15 sekund od prądu (wyjmij wtyczkę z gniazdka). Potem podłącz i uruchom.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nc+ już nie chce się nawet aktualizować listy kanałów i dodawania nowych na tej stronie:

http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

Zawsze robili to regularnie, a teraz dodali NGP HD, a ATM i NTL już nie (wiem, nie ma się czym chwalić, ale skoro już dodali do oferty to mogli to tutaj też wrzucić).

Ani jeden kanał HD, który wczoraj został dodany do oferty, nie jest oznaczony jako HD (po zaznaczeniu wszystkich HD), dopisali tylko HD do nazw, jeszcze nie wszystkich, Polsaty mają nieaktualne loga z wersji SD. To samo VH1, które zmieniło oprawę i logotyp, a z tymi dwoma nowymi Filmboxami też coś sknocili, bo są zamazane na czarno. O dziwo poprawili logo Eleven Sports bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwił. Kablówki nie mają problemu wpuszczać sygnału HD do analoga. Multimedia robi tak np. na Południu w kilku miejscach (TeleToon+, Paramount Channel, TVP Sport itp.). Loga HD widać gołym okiem.

 

Podejrzewam, że NC+ zostawi je do czasu, aż kolejni nadawcy nie zdecydują się przejść na HD (albo jak pojawią się jakieś nowe kanały) i będzie potrzebne miejsce na tp.

 

1. Problemu nie ma - od strony technicznej - bowiem tuner HD ma opcja downscalowania do analoga. Pytanie jedno czy się im chce dokładać sprzętu.  Nie wszędzie kablówki mają "raj". Nie każda spodziewa się korzyści z wyłączenia analogu. 

2. Co do kanałów w wersji SD - o tym decydują umowy z innymi klientami. Transpondery NC+ to też dosył kanałów produkcji NC+ do kablówek.

3. NC+ zdaje się że jest operatorem dosyłu sat dla TVP - wersje SD będą nadal.

 

Gdyby było inaczej to by już tych emisji nie było - poza nielicznymi dla TnK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nc+ już nie chce się nawet aktualizować listy kanałów i dodawania nowych na tej stronie:

http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

Zawsze robili to regularnie, a teraz dodali NGP HD, a ATM i NTL już nie (wiem, nie ma się czym chwalić, ale skoro już dodali do oferty to mogli to tutaj też wrzucić).

Ani jeden kanał HD, który wczoraj został dodany do oferty, nie jest oznaczony jako HD (po zaznaczeniu wszystkich HD), dopisali tylko HD do nazw, jeszcze nie wszystkich, Polsaty mają nieaktualne loga z wersji SD. To samo VH1, które zmieniło oprawę i logotyp, a z tymi dwoma nowymi Filmboxami też coś sknocili, bo są zamazane na czarno. O dziwo poprawili logo Eleven Sports bardzo szybko.

To chyba u Ciebie nie oznaczeń, bo ja mam wszystkie "HD" na banerach normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze panowie mam problem na mediabox na 50 kanale podpis TV6 z logo a kanal nadaje HBO jak poprawic to ? Pobieralem juz liste kanalow i dalej nic

Nie wiadomo z jakiej strony ale nadal są pewne problemy do naprawienia. Wspomniana 50 z HBO HD na mediaboxach oraz nat geo People na turbaczach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazz na  Polsat  Play  HD      leca starsze odcinki    K$rdashianek   i co ciekawe obraz jest w bardzo przyzwoitym HD  :)      ciekawe skąd material HD skoro   żaden kanał tego nie pokazywał nigdy w HD  tym bardziej E! który jak widać nie zapowiada się by przeszedł na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazz na  Polsat  Play  HD      leca starsze odcinki    K$rdashianek   i co ciekawe obraz jest w bardzo przyzwoitym HD  :)      ciekawe skąd material HD skoro   żaden kanał tego nie pokazywał nigdy w HD  tym bardziej E! który jak widać nie zapowiada się by przeszedł na HD.

To że żaden kanał nie emitował czegoś w HD nie oznacza, że to nie było wyprodukowane w tej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nc+ już nie chce się nawet aktualizować listy kanałów i dodawania nowych na tej stronie:

http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

Zawsze robili to regularnie, a teraz dodali NGP HD, a ATM i NTL już nie (wiem, nie ma się czym chwalić, ale skoro już dodali do oferty to mogli to tutaj też wrzucić).

Ani jeden kanał HD, który wczoraj został dodany do oferty, nie jest oznaczony jako HD (po zaznaczeniu wszystkich HD), dopisali tylko HD do nazw, jeszcze nie wszystkich, Polsaty mają nieaktualne loga z wersji SD. To samo VH1, które zmieniło oprawę i logotyp, a z tymi dwoma nowymi Filmboxami też coś sknocili, bo są zamazane na czarno. O dziwo poprawili logo Eleven Sports bardzo szybko.

 

To chyba u Ciebie nie oznaczeń, bo ja mam wszystkie "HD" na banerach normalnie.

Emil.1603,po na naciśnięciu zakładki HD, nie podświetla kanałów Eleven, Polsatu 2, TV4, Polsatu Play, i wielu innych. Więc chyba tylko u Ciebie jest normalnie :>

O dziwo logo PowerTV jest nadal te z wersji HD, i nie ma kto to ogarnąć :P

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tą podmianką kanałów SD na wersje HD inne wersje mam podmienione a np straciłem ( usunięte z listy ) na nbox 5720 wersje SD polsat film na lisie jest wersja HD ale brak dostępu.

 

U mnie wczoraj (piątek) Polsat Film HD zaczął działać, niestety nadal mam planszę o braku uprawnień na kanale Fightbox HD (kanał 179).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tp NC+ 11.488 H dzisiaj pojawiły się 3 nowe przekazy testowe w HD! Dwa z nich są z 2 ścieżkami w AC3: polska i angielską a trzeci to przekaz tylko z 1 ścieżką polską (pewnie miejsce dla Nuta.TV HD?). 1 z 2 przekazów z 2 ścieżkami jest niekodowany (czarny ekran!) a drugi kodowany. Trzeci tez kodowany.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...