Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SD to chyba wkrótce się pozbędą. A w sporcie jeszcze się dotrą. Po prostu wystartowali przed czasem i nie ogarniają jeszcze tego.

Jak taka prestiżowa ;) platforma może tego nie ogarniać? Wszystkie działania mają przemyślane i zaplanowane

 

@kingofsouth. Też tak mam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Podwójne naliczanie za opcje dodatkowe? Chyba się zabezpieczyli cytuję :"Przed dokonaniem zamówienia opcji dodatkowej Man Pack prosimy upewnij się, czy nie korzystasz obecnie z żadnego z kanałów wchodzących w jej skład. Pomimo korzystania, z któregoś z tych kanałów, możesz zamówić tę opcję. Miej jednak na uwadze fakt, że Twoje naliczenia mogą uwzględniać opłaty zarówno za opcję dodatkową Man Pack i usługę, z której obecnie korzystasz, a która wchodzi w skład zamawianej opcji. Gdybyś jednak po aktywacji opcji dodatkowej Man Pack chciał dokonać modyfikacji swojej obecnej oferty, skontaktuj się z nami (nr telefonu: 22 310 45 11). W zależności od usług z których korzystasz, pomożemy Ci dobrać ofertę do Twoich oczekiwań."

@Emil.1603 Dla mnie też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nowy pakiet Canal+, podoba mi się nowy podział pakietów, ale po chol*** robić taki pakiet, który zawiera kanały z różnych innych pakietów? O ile mogę zrozumieć to, że kanały spadają z wyższego pakietu do niższego np. z extra+ do comfort+, ale już zabieranie kanału z jednego pakietu i przeciąganie go do innego pakietu płatnego oddzielnie to już [beep]two. Nie wykupię tego pakietu nawet za 0zł w promocji, na znak protestu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Ciekawe gdzie jest ten Fightbox hd

Fightbox jest w pakiecie "Filmbox" 8)

Wersji "HD" nie ma w "nc+"...

Naprawdę zamierzasz to oglądać :?::wink:

 

DSC_0106.jpg

Z tego "śmiesznego" pakietu "Man Pack" polecam z czystym sumieniem "HustlerHD" 8)

"HistoryHD" było by ok gdyby leciał 3 sezon"Wikingów" ....z ciekawszych programów można tam teraz zobaczyć "Piąty Bieg" jak ktoś lubi programy motoryzacyjne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chyba zdecydowanie Redlight > Hustler HD ? Sama cena za jaką można było zakupić dodatkowo w/w kanały mówiła za siebie. Redlight 15zł, Hustler 4,99zł. Z redlightem to pewnie ten Man Pack za 15,00zł byłby ewentualnie do przełknięcia, dla kogoś kto i tak miał H2, History, Adventure i Redlight.

 

No chyba, że się mylę, bo nie mam ani jednego ani drugiego ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...