Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CANAL+ Sport 2 HD - ja uprawnienia mam ;)

d3693.jpg

 

d3695.jpg

 

Zresztą do CANAL+ Discovery też, ale leci animacja bez logotypu i kanał w tej chwili nie wyszukuje się automatycznie - kto nie skasował testów AXN Spin HD z listy, ten widzi teraz ;)

d3694.jpg

 

d3696.jpg

 

EDIT: CANAL+ Discovery HD leci, ale jeszcze się nie wyszukuje, pewnie zaraz klikną ;)

 

EDIT2: 6:16 - CANAL+ Discovery HD wyszukuje się już automatycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie identyfikują się po staremu, ale lecą po nowemu - na CANAL+ Family 2 leci animacja bez logo jak na CANAL+ 1 HD (na HD poprawiono nazwę), a na CANAL+ Film 2 w SD leci CANAL+ Seriale - zgodnie z zapowiedziami. Nazwy pewnie ogarną za parę minut, bo lecą transponderami, najpierw zrobili porządek na tp. 3 i 11, zabrali się za tp. 13 ;) Zaczęli od HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może padli ofiarą swoich kombinacji - zmieniono PID PMT dla tego kanału i jest inny niż gdy prowadzono testy (ale zarazem pasujący do schematu transpondera). To może generować problemy. Ale pewnie zaraz to opanują ;) Jeszcze nazwy dla SD są po staremu, dopiero rozgrzewają się ;) Jeśli ktoś ma niededykowany tuner - trzeba wyszukać od nowa, a jak dedykowany, to może pobranie listy pomoże? A jeśli nie, to trzeba czekać, bo dłubią po transponderach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są wszystkie, ale jak dla mnie DNO.

 

Na teraz:

Canal+: jakiś program o biegach, niczym TVN Meteo Activ

Canal+1: Łapu Capu

Canal+Film: Łapu Capu

Canal+Family: W tonacji+ (za chwilę Łapu Capu Extra)

Canal+Seriale: Zbrodniarz (z 1969)

Canal+Discovery: Łapu Capu

Canal+Sport: Niki Lauda

Canal+Sport2: skróty meczów kolejki ligi angielskiej

 

Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Łatwiej to przychodzi jak coś darmowe. 8xCanal zabłysło z rana. Na dobrą sprawę korzystaliśmy z powodu lichej oferty wyłącznie z głównego C+.(+sport na innych) i to wystarczały by ogarnąć te ich premiery ..więc choćby równoległy film przyrodniczy na Family czy jakiś dokument na C+Discovery to już wartość dodana. Może nie będzie gorzej.Chyba, że rozśmieszą nas cena.

Chodziło dwóch takich z nc+ po studiach i bredzili o premierach.Epatowali sie ilością. Podkreślili tylko LM i zużel ....więc wiele może się zdarzyć. Nie ilość, a dobór i ekskluzywność robią róznicę.

Zwróćcie uwagę, ze C+Discovery to produkcje 2012-2014. Nie ma więc na razie ekskluzywności...a taka darmowa TVP1 ma dziennie wiecej programowych premier niż stacja za 50.Jeśli już śmieszna mowa o ilości.

Spekulacje i marudzenie mozna juz odstawić ad acta. Teraz rzeczywistość na którą mamy zerowy wpływ...zatem zostaje nam wyszukiwać rodzynki programowe. Oby ich nie zabrakło.

Niestety razi nadal niechlujstwo ITI. Żałosna firma nadal nie zdążyła z modyfikacją programu tv na swoich stronach www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie będziesz mógł, dopiero po zakończeniu okresu minimalnego będziesz mógł zejść niżej 8)

 

Na początkujących tak, ale później będzie jak jest ;) . Mnie interesuje. .. co ja dobiorę w drugie mojej umowie do Comfortu. Brałem Ekstra co 2m. , a teraz będę musiał cały pakiet podnosić i nie wiadomo, czy po 2m. będę mogł wrócić do Comfortu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 kwietnia napisałem

Jeżeli ten nowy Canal będzie robiony na wzór francuski to wkrótce bardzo będziemy tego żałowali. Zobaczmy ramówkę francuskiego Canal na dzień dzisiejszy: tylko 4 filmy przez cały dzień, o godzinie 21.00 jakiś dokument polityczno-śledczy :? Do tego same talk-show (Le petit journal, Le grand journal, La nouvelle edition, Le JT), wpiszcie sobie na YouTubie sama gadanina. Filmy emitują poźniej niż polski Canal np: 47 Roninów, Edge of Tomorrow. Z piłki zostały im 2-3 mecze League 1 i Premier League. Niedzielny L'equipe du dimanche to program przypominający nasz Sport+, ale 5x razy gorszy, ze skrótów mają Premier League, Bundeslige i Serie A do tego cała masa gadaniny, bzdur za kulis i jakieś wycinki niższych lig z niezwykłymi golami. Już nawet nie wspominam to tym paskudnym czarno-białym logo Canal+ jak u nas w latach 90.

 

 

No i wykrakałem, to samo paskudne logo co we Francji i Hiszpanii. Komu przeszkadzały dotychczasowe loga? Znów powrót do lat 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...