Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro obejrzymy sobie to na grafikach, obrazkach, regulaminach i będzie wszystko jaśniejsze :)

 

Dokładnie TAK :D

 

Podwyżki Comfort+ i Comfort+Extra+ NIE BĘDZIE! Czy umiecie czytać ze zrozumieniem?

Dotyczy to pakietów z CANAL+!

Nie za drogo trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zacytuję...

Od jutra nowe podział kanałów w pakietach i nowe oferty :smile:

 

Dla przykładu wchodzi pakiet z samym Canal+ i kanałami DVB-T i nazywa się Canal+ Entry 8) Do pakietu Start+ dochodzi kilka kanałów z Comfort+ (TVP Sport HD, Discovery Historia, AXN Spin HD, Romance HD, Kino Polska, 13 Ulica, TVP Seriale, Republika)a do Comfort+ kilka kanałów z Extra+ (CBS Drama, CBS Reality, Travel, Nat Geo Wild, Da Vinci, Discovery Life, CNN) 8) Cena Start+ i Comfort+ bez zmian, ale tylko tych pakietów.... 8)

 

[...]

 

Dla przykładu? Czyli więcej będzie zmian? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@czerstwy- zaczynie się jeszcze większy zjazd z liczbą abonentów tak jak w C+. Może znów będą podawać wyniki łącznie z uwzględnieniem Wietnamu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak co ?Część kanałów przenieśli do Comfortu którego cena nie uległa zmianie.A pakiet Comfort+Extra będzie mniej atrakcyjny niż do tej pory i droższy?

No ale pakiet Extra+ moze dalej posiadac to co posiadal, a po prostu dodali pare kanalow do Comfortu+. Jedyne co, to cena powinna zmaleć, lub cos dodac wiecej kanałów do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Comfort+ z Canal+ to 71,90 zł do końca roku a potem od 2016 89,90

 

Obecnie Comfort+ z Canal+ to koszy 79.90. Nowa cena (od 2016 roku) to 89,90. Czyli dyszka więcej.

Ale spokojnie, na święta trzeba będzie ciąć. Czyli 89,9 będzie przekreślone na 79,90 :D

 

No cóż. Nie wiem czym oni chcą zdobywać nowych klientów pakietu Canal+ za 50 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo pewne ze paczka C+ bedzie drozsza.

A co do pakietu Extra+ to widze takie rozwiazania, mi w ICA pojawily sie History HD i H2 HD, wiec moze te dwa kanaly dodadza, albo kanaly wlasne z plusem, znajda sie tylko w pakiecie Extra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam patrzę i nowości nie wierzę jak dla mnie to kolejne przegięcie za te ich kotlety...Ciekawe jak będzie wyglądał Odpowiednik mojego obecnego pakiety przy przedłużaniu...Comfort+Extra z 6x c+ I ile to mnie będzie kosztowało:] Ale w duszy....Nowości były pewne podniesieniem cen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale konkurencja nie ma tej paczki. A kablówki nie mają specjalnie taniej. Może to jest przyczyna? Nie będzie lepszego wyboru.

 

Akurat kablówki mają ciekawe pakiety TV + NET i mogą nieco kombinować z cenami.

Dodatkowo w dobrych kablówkach w jednym dekoderze masz sport Polsatu i kanały nc+. To wciąż jest siła kablówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początkujących tak, ale później będzie jak jest ;) . Mnie interesuje. .. co ja dobiorę w drugie mojej umowie do Comfortu. Brałem Ekstra co 2m. , a teraz będę musiał cały pakiet podnosić i nie wiadomo, czy po 2m. będę mogł wrócić do Comfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadzieja ...

@poziom - a co ma MPEG-4 do HD? Kanaly SD tez sa nadawane w MPEG-4 w sporej ilosci przypadkow ...

 

A jaki widzisz sens emisji SD w mpeg4 jak istnieje odpowiednik w HD? I do jednego i do drugiego potrzebujesz pudła hd/dvb-s2 :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...