Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Zadałem pytanie na oficjalnym forum nc+

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

 

PS.Jak widać ..... "Nie wszystko złoto co się świeci"

Coś mi się wydaje że nie za prędko uraczymy ligę angielską na smartfonie....

Obym się mylił 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak macie Chrome to już nie wspiera wtyczek typu java czy Silverlight więc proponuje zmienić przeglądarkę np. na Firefoxa.

 

Chrome wspiera wtyczki jak najbardziej. Trzeba otworzyć adres "chrome://flags/", włączyć opcję "Włącz interfejs NPAPI" i zrestartować przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program C+ seriale na pierwsze dni

 

11 http://teletydzien.interia.pl/program-tv/stacja-canal-film2-hd,cid,37500989,o,11

12http://teletydzien.interia.pl/program-tv/stacja-canal-film2-hd,cid,37500989,o,12

13http://teletydzien.interia.pl/program-tv/stacja-canal-film2-hd,cid,37500989,o,13ło

 

śmiesznie już było, teraz będzie strasznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Naprawdę myśleliście że to będzie super/hiper/ekstra program :?:

Jeśli w kolekcji "Seriale+" są takie megaprodukcje :wink: jak na zdjęciu i się za to płaci "ekstra" to w paczce "Canal+" co by miało być?Wiadomo że to będzie takie "nic" :wink:

 

DSC_0024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
To już mało ma wspólnego z premium.... :cry:

Seriale "premium" obecnie to "HBO" i ich własne produkcje : "Gra O Tron" , "Detektyw" , "Czysta Krew" , "Spartacus" , "Wataha" ...

Na "Canal+" jest dobry serial "Piraci" ale to zapewne będzie do znudzenia leciało w "Canal+Seriale" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, od samego początku wiedziałem, że na Canal+ Seriale nie będzie "megaprodukcji", bo to kanał zapchaj dziura. Jednak dla mnie w Canal+ Seriale przez całą dobę powinny być seriale. Ale ja widać z ramówki Canal+ Seriale do 22 maja, seriale to tylko częśc atrakcji obok starych filmów i wypasionych magazynów typu "Łapu capu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, ze te nowe kanaly C+ beda gniotami stworzonymi tylko i wylacznie w celach wykreowania marketingowych sztuczek!

Nowe kanaly-gnioty od c+ beda narzedziem do utrzymania i przedluzenia konczacych sie umow z jednoczesna proba zwiekszenia oplat za pakiet - bo to przeciez bedzie nie 6 a 8 kanalow C+!

Koszt powstania gniotow firmowanych przez c+ jest niewielki bo to tylko mielenie tego samego (skromnego) kontentu, a potencjalny zysk w postaci kasy i utrzymanych / nowych klientow jest ogromny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Normalnie miazga! Canal+Seriale to przeżyjemy ale to są prawdziwe "prezenty" 8)

 

Liga mistrzów w "Canal+Sport Online" :jupi:

 

image.jpg

ps.Co za "NEWS" wam zapodałem na majowy weekend nic tego nie przebije :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...