Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już mam uprawnienia do AXN Spin HD z 10.834 V :-) Nadali już przekazowi poprawne ID tak więc lada dzień będzie podmiana i przekaz z 11.278 V wyłączą a także CP ze swojego TP 10.911 V też wyłaczy :-) Tak przy okazji jakość z 10.834 V dużo lepsza niż z pozostałych przekazów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym, na 5 kanałach nadawanych z transpondera 11.408, pojawiła się :censored: widoczna linia WSS (białe przerywane kreski w lewym górnym rogu ekranu). Mowa o TV Puls, TVP Seriale, TVP Kultura, TVP Info i TVP Regionalna. Normalnie ręce opadają. Stało się już tradycją, że co kilka miesięcy powiększa się ilość polskich kanałów z :censored: widoczną linią WSS. Co za amartoszczyzna i brak szacunku dla widzów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym jest.Ja na swoim Panasie mam overscan włączony.Wczoraj z ciekawości go wyłączyłem i wspomniane "kreski" widoczne były tylko na TV4.Na wspomnianych wyżej kanałach brak owych zakłóceń.Jednak wystarczyło że przełączyłem się w telewizorze na naziemną żeby sprawdzić jak to tam na TV4 wygląda i ponownie na sygnał HDMI i już kreski się pojawiły na TVP Seriale,TVP Info itd.

No to wyłączyłem komplet urządzeń i włączyłem ponownie.Telewizor automatycznie przełącza mi się na wejście HDMI i kresek znowu brak przy wyłączonym overscanie.Czyli po części to jednak również zależy od telewizora.W moim przy wyłączonym overscanie obraz nie wypełnia całej matrycy.Po bokach są czarne paski,od dołu czasami również.Np. na Orange Sport wczorajszy wieczorny mecz na którym robiłem próby wyglądał jak pocztówka z czarną obwódką.Dlatego u mnie overscan jest zawsze włączony.Może jak wszyscy przejdą na HD to będzie sens mieć wyłączony.Obecnie IMHO takiego sensu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywają, a jakże, od samego startu.

 

Swoją drogą to ułożenie ramówki jest tragiczne, ten sam film potrafią puścić 3-4 dni pod rząd, baa, w ciągu jednego dnia potrafią ten sam film dwa razy nadać z przerwą dwugodzinną na coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...