Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Może po podmianie ponownie na History HD, logo na kanale HD będzie z dopiskiem "HD". :>

Nie sądze że tak będzie ale kto wie 8)

Kanał "Sundance ChanelHD" też w logo nie ma "HD" więc może nadawca na nim się wzorował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na razie jeszcze nie działają. A żeby działały trzeba je zamówić pod specjalnym :shock: numerem 22 334 60 10 :mrgreen: Mają zostać aktywowane na dniach. Mi już konsultant zapisał że chce skorzystać z promocyjnego dostępu do Seriali+ żebym już nie dzwonił :mrgreen:W ICA mamjuż zaznaczone VOD Seriale+

Edyta: już działają :jupi: Można zamawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Wczoraj wieczorem sprawdzałem i był w wersji HD.

Nie ma w wersji HD,sprawdź sobie jeszcze raz chyba że nie widzisz różnicy ..........

To że na dekoderze wyświetla się "HistoryHD" nie oznacza że nadawany tam jest przekaz w tej jakości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć darmowe seriale +, trzeba wpierw wykupić za 2 zł to całe nc+ go tv? Czy w tym przypadku nie trzeba płacić? Przy przedłużaniu umowy nie dopilnowałem i nie mam nc+go tv. Myślałem wtedy że będzie to aktywne jak dali c+ vod. Nie pomyślałem że trzeba się osobno upomnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć darmowe seriale +, trzeba wpierw wykupić za 2 zł to całe nc+ go tv? Czy w tym przypadku nie trzeba płacić? Przy przedłużaniu umowy nie dopilnowałem i nie mam nc+go tv. Myślałem wtedy że będzie to aktywne jak dali c+ vod. Nie pomyślałem że trzeba się osobno upomnieć ;)

Jeśli chcesz oglądać przez nc+go to tak, ale możesz oglądać Seriale+ z dysku dekodera.

EDYTA: Nie musisz nic wykupować sami aktywują konto podstawowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem sprawdzałem i był w wersji HD.

Nie ma w wersji HD,sprawdź sobie jeszcze raz chyba że nie widzisz różnicy ..........

To że na dekoderze wyświetla się "HistoryHD" nie oznacza że nadawany tam jest przekaz w tej jakości....

Mam wersję HD - Nie korzystam z ich dekodera 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"NC+ GO TV" pojawiła się taka zakładka : "20 filmów na 20 lat Canal+" pewnie już leciały ale może ktoś się skusi zapewne jakość też lepsza niż na dyskowym "Canal+Vod" 8)

 

20150220_075733.jpg

 

20150220_075756.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywie Biełoruś, Życie Adeli rozdział 1i 2, Z miłości do..., W imię, Wałęsa człowiek z nadziei, U niej w domu, Tylko kochankowie przeżyją, Spring breakers, Promised Land, Piąta pora roku, Papusza, Ida, Mundial gra o wszystko, Mój przyjaciel wróg, Kumba, Daję nam rok, Blue Jasmine, Bez miłości ani słowa, Misja Afganistan :D . Poprostu rewelacyjny wybór :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Można podać wszystkie tytuły filmów które są oferowane w tym "prezencie" ?

 

"Stuck In Love", "Blue Jasmine" , "Daje nam rok", "Ida" , "Kumba"

"Mój przyjaciel wróg" , "Papusza" , "Piąta pora roku" , "Promised land" , "Przeszłość", "Spring Breakers", "Tylko kochankowie przeżyją", "U niej w domu" , "Wałęsa-Człowiek z nadziei"

"W imię" , "Z miłości Do..." , "Życie Adeli 1/2" , " Zywie Biełaruś!"

 

Prezent po byku bo te filmy na "canal+" leciały :lol2:

@Ircios chyba mnie wyprzedziłeś z tą listą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...