Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałeś jakikolwiek program z tego kanału? Widać, że nie. :roll: Ciekawe tematy są podejmowane w programach, z czego większość jest o kosmosie, ufo i życiu pozaziemskim. Dla pasjonatów takich tematów istny raj. Dodatkowo programy o starożytnych odkryciach ( m.in. o potędze militarnej Chin ) albo o froncie wschodnim II WŚ. Co ma wspólnego z historia? Oczywiście, że nic! Program, w którym pokazują w 2 godziny historię Ziemi od Wielkiego Wybuchu do czasów nowożytnych to typowe sci-fi. :lol2: A używając określenia "odmóżdżacz" dla kanału naukowo-historycznego pokazuje Ciebie z "kapitalnej" strony. :crazy: Nazywaj tak sobie kanały typu MTV albo VIVA. Albo programu TVNu i polsatu!

 

Mam dobrą radę dla Ciebie. Jeśli nie masz o czymś pojęcia to po prostu o tym nie pisz. Oszczędzisz nerwów innym użytkownikom tego forum. A najważniejsze - nie zrobisz z siebie idioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę najmniejszego sensu płacić za to co mam za darmo.. Istnieje cała gama programów o tematyce dokumentalnej , które pokazują to wszystko ba nawet więcej niż pokazuje History czy H2 . Pokazuje bez żadnych dodatkowych opłat.. Nie wiem czy warto za coś płacić co się ma za darmo. A moim zdaniem płatne History jest dużo gorsze merytorycznie od NG .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H2 pokazał powtórki programów znane z poczatków History...i to wszystko na co stać ten kanał. Może ten ruski serial o II WŚ był ok.

Kto chce 100. raz ogladać bzdury o kosmitach...no to nie ma wielkich wymagań wobec tv. Magiel.

Dobrze, że kodują bo to co ciekawsze starczyło na miesiąc...więcj tego ogladać się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś jakikolwiek program z tego kanału? Widać, że nie. :roll: Ciekawe tematy są podejmowane w programach, z czego większość jest o kosmosie, ufo i życiu pozaziemskim. Dla pasjonatów takich tematów istny raj. Dodatkowo programy o starożytnych odkryciach ( m.in. o potędze militarnej Chin ) albo o froncie wschodnim II WŚ. Co ma wspólnego z historia? Oczywiście, że nic! Program, w którym pokazują w 2 godziny historię Ziemi od Wielkiego Wybuchu do czasów nowożytnych to typowe sci-fi. :lol2:
Przepraszam pomyliłem z podstawowym History. Wtopa na całej linii. Nie mam nic na swoją obronę. :oops::oops::oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@leonk1974 mamy tak bogate pakiety że nie zawsze zauważam takie kosmetyczne nowości...... :wink::lol2:

A tak serio to "filmboxy" już dawno powinny zmienić jakość nadawania,bo takie premium to nie premium .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974 mamy tak bogate pakiety że nie zawsze zauważam takie kosmetyczne nowości...... :wink::lol2:

A tak serio to "filmboxy" już dawno powinny zmienić jakość nadawania,bo takie premium to nie premium .....

 

Jak widać w najnowcześniejszej platformie Cyfrowej w Polsce sądzą inaczej ;)

 

Jeśli już koniecznie chcą to serwować za dopłatą, mogliby dorzucić Arthouse lub obniżyć nieco cenę pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...