Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jaka polityka się kierują w nc+, ze nie ma od nich zadnych informacji, ani poprzez reklamę w tv ani info na stronie, ze dochodzą nowe kanaly. A tymczasem kanaly już sa a info dalej nigdzie nie ma. Pozwole sobie przytoczyć cytat z filmu "Seksmisja" - "Ja tu widze niezły [beep]".

Jak przeciętny Kowalski nie przegladajacy stron internetowych i forum, ma wiedzieć ze sa nowe kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie zyska nowych. Zarówno CP jak i nc+ już tylko walczą o utrzymanie starych abonentów ew. pozyskanie nowych poprzez inne usługi. Szkoda wydawać kasę na kampanię telewizyjną jak lepiej przeznaczyć ją na bezpośrednio dotarcie do abonenta np. przez wydzwanianie by ten przedłużył umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Wszyscy co maja History za darmo gratisy to H2 jest całkowicie za darmo . Potwierdzono infolinia i u szefa dopytywał, co śmieszne nawet nie wiedzia że dziś sa dodawane nowe kanały.

HM nie ma co się nakręcać,przed chwilą dzwoniłem na zwykłą infolinie oraz do działu promocji i oni sami jeszcze nie wiedzą....

Póki nie będzie oficjalnego info(dotyczącego co z abo posiadającymi historyHD w swoich pakietach) to nic konkretnego się nie dowiemy....

Poza tym jeśli to dodatkowy kanał to zapewne powinien nam się pojawić w opcjach dodatkowych w "ica" jak sądzę nikt tego jeszcze nie ma 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nowość nam doszła....

a mianowicie "wyrzucono" możliwość oglądania YT...

Ale "Babol" NC+ na święta.Większość z nas posiada smartTV ale niepotrzebny ruch z ich strony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co maja History za darmo gratisy to H2 jest całkowicie za darmo . Potwierdzono infolinia i u szefa dopytywał, co śmieszne nawet nie wiedzia że dziś sa dodawane nowe kanały.

 

 

 

 

Kanał H2 będzie dodatkowo płatny dla tych, którzy otrzymali History HD za darmo podczas przedłużenia umowy.

http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.php?p=790201&postcount=118

 

 

 

 

To jak :censored: jest w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Kanał H2 będzie dodatkowo płatny dla tych, którzy otrzymali History HD za darmo podczas przedłużenia umowy.

http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.php?p=790201&postcount=118

Jeśli tak to już wiecie o co starać się przy przedłużeniu :wink:

Dobrze że mam to co mam i mi to w zupełności starcza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą info od konsultanta i dodatkowo od jego kierownika:

Bez względu na dotychczas posiadany pakiet 3 nowe kanały tj. H2, Adventure HD i Lifstyle HD nie dojdą bezpłatnie do posiadanych pakietów. Będą natomiast dostępne tylko w oknach promocyjnych! Od 1.01.2015 kanały H1 i Sundance HD nie będą dodawane bezpłatnie do żadnych pakietów. Tak samo Mezzo. Niech więc udławią się nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Bez względu na dotychczas posiadany pakiet 3 nowe kanały tj. H2, Adventure HD i Lifstyle HD nie dojdą bezpłatnie do posiadanych pakietów.

 

image.jpg

 

Sprawa chyba jest jasna jeśli chodzi o ten kanał 8)

 

Otwarte okno tyczy się tych co nie posiadają pakietu Extra+

Co do H2 i AdventureHD zapewne tak będzie jak napisałeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprawa chyba jest jasna jeśli chodzi o ten kanał" tj. LifeTime.

Nie wiem czy do końca, W pakiecie Ekstra+ jego posiadacze mogą oglądać filmy za darmo do 6 mies. przy umowie 24 mies.

Czyli ich okno będzie max. sześciomiesięczne.

Ja mam FullExtra i konsultant oraz jego kierownik powiedzieli, że będę miał go za darmo w "oknie". Zapomniałem spytać do kiedy to okno.

-------------------------------------

http://ncplus.pl/dla-mediow/aktualnosci ... ch-nc-plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
"Sprawa chyba jest jasna jeśli chodzi o ten kanał" tj. LifeTime.

Nie wiem czy do końca, W pakiecie Ekstra+ jego posiadacze mogą oglądać filmy za darmo do 6 mies. przy umowie 24 mies.

Czyli ich okno będzie max. sześciomiesięczne.

Ja ma FullExtra i konsultant oraz jego kierownik powiedzieli, że będę miał go za darmo w "oknie". Zapomniałem spytać do kiedy to okno.

Coś chyba namieszałeś Extra i filmy za darmo na 6 miesięcy :?:

Ja swój abonament mam na 24 miesiące i jest rozbity na różne składowe na fakturze za "extra" płace 5 pln na cały okres umowy ..

chyba tobie chodziło o jakieś usługi VOD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim na HBO lecą produkcje kinowe. Coś Ci się pokićkało. Zwłaszcza z oglądalnością

 

Przykłady filmów telewizyjnych (w wiekszości produkcji Lifetime lub Hallmark) z aktualnej ramówki HBO:

02.10 Tom, Dick i Harriet

10.10 Kwiaty na poddaszu

07.11 Przypadkowa kochanka

14.11 Niewłaściwa kobieta

27.11 Zatruta krew

28.11 Skradzione szczęście

29.11 Gwiazdka Pete'a

05.12 Uśpiona zbrodnia

05.12 Z dala od niego

12.12 Zabójcza klika

13.12 Zaczarowana wystawa

 

Rzeczywiście, powinienem skorygować swój post: większość (3/4) premier filmowych na HBO, to produkcje, w tym największe hity, kinowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto podstawowe w usłudze nc+go TV kosztuje 1,99 zł miesięcznie i daje dostęp do wybranych kolekcji - ich liczba zależy od tego, jakie kanały w swoim pakiecie ma abonent. Kolejne, dodatkowo płatne kolekcje - m.in. Seriale+, AXN Now, HBO GO, Kino Świat, TVP Najlepsze, Dzieci, Da Vinci Learning Extra czy National Geographic Channel, a także kolekcje dla dorosłych - mogą być dowolnie wybierane przez abonenta według jego upodobań.

Jakie to smutne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...