Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ta opinia WNOSI mądrego?

Krytyka PCh wynika raczej z konfrontacji z artykułami anosującymi kanał. W opisach jast Super-hiper. Jest tak sobie.

Nie sądzę aby w głębi ducha ktoś liczył na rewelacje w prawie darmowym kanale tv. Pretensje raczej do autorów hurrra-optymistycznych tekstów, które rozbudziły apetyty.

PCh nadawany z obcego tp. więc EPG na sprzęcie niefirmowym pewnie nie zobaczymy.

Wkurza też pora rozpoczynania filmów w prime-timie. Zamiast zdecydować się na 1 porę to jakiś mieszanie: 19.49, 20.03, 20.05... jak tu trafić na poczatek filmu nie majac EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie sie troche. Kanał dzis wystartował, a Wy sie dziwicie, ze filmy są dwa razy w ciagy dnia. Na forum była umieszczona ramowka na ponad miesiąc i wyglada to dorze. Nie spodziewajciesie tez codziennie nowego filmu.

 

Dokładnie.

Czasami śmiać mi się chce na to całe marudzenie tutaj. Mam wrażenie, że niektórych zmusza się do oglądania każdego kanału TV.

Ranysiu! Rusza kanał TV, albo nam odpowiada, albo nie. W czym problem? Tyle innych pozycji na rynku. Zawsze można przerzucić się na wróżki czy skaczące do wody gwiazdy. Chyba każdy z nas ma pilot i potrafi go używać ;)

 

A kanał wygląda spoko. Celem tej stacji jest po prostu prezentacja NA OKRĄGŁO filmów z oferty Paramount. Po prostu, nudzisz się w domu, skaczesz po kanałąch i od czasu do czasu zatrzymasz się na tym czy tamtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim tp jest nadawany bo tu https://satkurier.pl/news/113183/paramou ... blink.html pisze tp 11471 ale u mnie na ferdku 102e nie mam takowego tp.

Jeśli nie masz tego to masz pewnie 11,470 - obojętne, różnica 1-2 MHz nie ma znaczenie dla transpondera z tak wysokim SR. Jeśli 11,470 też nie masz, to dodaj nowy tp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest paru mędrków co im się nie podoba, że innym coś się nie podoba.

To kolego @muza jest chore.

Wyraź opinie o tym CO ci się podoba. Nie krytykuj innych. Pozwól wyrazić im swoje...a nie pouczać, że twe zdanie ważniejsze czy madrzejsze.

Tak dla takich filozofów przypomnę, ze kanał umieszczany będzie w pakietach dość wysokich...więc nie jest taki darmowy.

Po drugie; jeśli kanał filmowy z 1. ścieżką, beż epg, bez napisów i obcinany ....wam się podoba ...no to zostawmy waszemu pojmowaniu nowoczesności.

porównując do śmiecia Blink (nic tam nie obejrzeliśmy w czasie całej historii nadawania) zamiana na PCh to i tak dar niebios. Choć na powazne ogladanie się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim tp jest nadawany bo tu https://satkurier.pl/news/113183/paramou ... blink.html pisze tp 11471 ale u mnie na ferdku 102e nie mam takowego tp.

Jeśli nie masz tego to masz pewnie 11,470 - obojętne, różnica 1-2 MHz nie ma znaczenie dla transpondera z tak wysokim SR. Jeśli 11,470 też nie masz, to dodaj nowy tp ;)

 

Właśnie miałem dodać, ale wiedziałem ,że na forum zawsze ktoś ( Mr. Orbita :brawo: ) poratuje informacją. A tp 11,470 jest na liście to się za chwilę go "przeleci" i znajdzie pewnie ten kanał.

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zniknęła widoczna flaga WSS na TV Puls, TVP Seriale, TVP Kultura, TVP Info, TVP Regionalna oraz Kino Polska :jupi: Nc+ nareszcie poszła po rozum do głowy i nie zaśmiecia już białymi przerywanymi kreskami żadnego kanału nadawanego ze swoich transponderów - w przeciwieństwie do CP, Viacomu oraz Polcastu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Przecież oferta była specjalnie szykowana pod Polskiego widza. Więc co się dziwisz

 

@ircios weź nie piernicz ,że polski widz jest taki zacofany,że łyka byle co mu podsuną. Poszli po kosztach i tyle... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja piernicze. Może gdybyś czytał artykuły to byś i Ty nie pierniczył ;)

 

"Polska ramówka stacji będzie dostosowana do oczekiwań wymagającego polskiego widza. Na antenie Paramount Channel HD będzie można zobaczyć wyłącznie długometrażowe hollywoodzkie hity filmowe, a wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje, jak i najnowsze filmy z Fabryki Snów. " itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...