Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukis90

 

Wygląda na to, że masz rację... Głęboko ukryte są te Polsaty Sport Premium... W ogóle podczas generowania nowej umowy na koncie Orange w pakiecie Mistrzostwa Piłka po rozwinięciu kanałów są takie kwiatki jak: Kanał Premium1 HD, Kanał Premium2 HD, Kanał PPV... Trochę żenada, nie wiadomo o co chodzi. Czy na pewnoe o Polsaty Sport Premium? Bez ograniętych forumowiczów ani rusz ;) 

 

Podsumowując Mistrzowska Piłka jest w automatycznie włączana przy zakupie pakietu CANAL+ Prestige za 49,99. Ten pakiet to pewnie na 2 lata? Można go dokupić w trakcie trwania umowy z Orange czy trzeba od razu się decydować? 

Edytowane przez ichris
lit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam Orange Love i telewizje z satelity i w tej opcji nie mozna dokupić Polsatu, myślałem że to problem techniczny,ale ostatnio z uwagi na kwarantanne programy polsatu były odblokowane,a więc da sie puścić z satelity ,dlaczego nie mozna tego wykupić na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2020 o 17:36, staran napisał:

Witam.Posiadam Orange Love i telewizje z satelity i w tej opcji nie mozna dokupić Polsatu, myślałem że to problem techniczny,ale ostatnio z uwagi na kwarantanne programy polsatu były odblokowane,a więc da sie puścić z satelity ,dlaczego nie mozna tego wykupić na stałe?

No co Ty, przecież dekoder ma z góry zadaną liste kanałów i na satelicie na tej liście nie ma kanałów Polsatu w takiej wersji jak na IPTV.

Na satelicie było otwarte okno na pakiet Extra+, jest już zamknięte.

I w Extra+ jest kilka polsatów: Seriale, Film, Cafe, Jim Jam, ale to nie ten pakiet polsatów co na IPTV gdzie sa np. polsaty sport, bo na satelicie  takiego pakietu nie ma.

Tak że chcesz mieć dodatkowe kanały to trzeba pakiet nc+ zamówić i chcesz to to zrób, da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 08:49, 5etho napisał:

Zresztą po co komu cokolwiek od PolSatoDziadostwa? Kanały jakości telewizji odbieranej sznurkiem na pranie.

Przecież wszystkie kanały wspólne są odbierane albo z transponderów Polsatu albo Platformy NC+. Więc jakość masz dokładnie taką samą. Ba, kanał Polsat Sport ma nawet wyższy bitrate teraz, niż CANAL+ Sport...

 

Także sorry, ale niech bardziej się postarają w platformie CANAL+ o hejterów konkurencji. Bo na razie samozaoranie... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam piłki kopanej, także sorry, dla mnie nie ma niestety konkurencji, bo oglądam tylko filmy dokumentalne i wysoką kulturę. Jak będą mieli Planete albo kanał z dokumentami podobnej jakości to się zainteresuję. Są niby Viasat Polsat, ale słaba jakość, reklamy i słabe dokumenty w stylu Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kończy mi się umowa na Orange Love (Optymalny, 300mb, tel kom) + drugi abonament komórkowy, aktualnie Place 135 zł i powiedzcie mi jak to działa, że dzwoniąc na początku tygodnia dostałem ofertę 125zl za ten pakiet, w środę 115, przy czym dzisiaj znowu 125? Przede wszystkim skąd takie rozbieżności że nagle pojawiła się obniżka o 10zl? I czy generalnie oferta jest ok (chodzi mi o 115)? Wypowiedziałem oczywiście umowę, żeby wydębić od nich te 115, chociaż nie jestem super przywiązany do Orange, bo na osiedlu mam 3 innych dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice pomiędzy kwotami proponowanymi przez konsultantów biorą się zapewne stąd, że jeden z nich pamięta o ulgach za zgody marketingowe i e-fakturę, a drugi nie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 22:46, miszelos napisał:

Witajcie!

Mam Orange Love i korzystam niestety z dekodera Sagecom UHD88. Czy da się jakoś wymienić go na lepszy? Na infolinii dostałem odpowiedź, że wymieniają tylko 1:1 czyli w grę wchodzi wymiana tylko na ten sam typ.

Mi wymienili  na WHD80, bo nie miałem jak podłączyć kablem, tylko WiFi wchodziło w grę. Monter mi to podpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 12:26, barteeek napisał:
Dzisiaj kończy mi się umowa na Orange Love (Optymalny, 300mb, tel kom) + drugi abonament komórkowy, aktualnie Place 135 zł i powiedzcie mi jak to działa, że dzwoniąc na początku tygodnia dostałem ofertę 125zl za ten pakiet, w środę 115, przy czym dzisiaj znowu 125? Przede wszystkim skąd takie rozbieżności że nagle pojawiła się obniżka o 10zl? I czy generalnie oferta jest ok (chodzi mi o 115)? Wypowiedziałem oczywiście umowę, żeby wydębić od nich te 115, chociaż nie jestem super przywiązany do Orange, bo na osiedlu mam 3 innych dostawców.

 

To nie czekaj tylko dowiedz się od przedstawicieli konkurencji co oferują. U mnie np Netia na FTTH internet 300 mega i TV ok. 100 kanałów za 50 zł. Mają też przyzwoitą ofertę telefonu. Za 1 numer 30 zł a za 2 numery 45 zł. Bez limitu, internet 12 giga późnej lejek 1 megabit. W tej chwili mam UPC w grudniu kończy mi się umowa i już robię rozeznanie. Przeszedłem do UPC z ORANGE. Ale w UPC dali mi więcej za mniej. Płacę 89.99 zł. Mam pakiet TV MAX z HBO I HBO GO i internet 300 mega. Dwa lata temu to samo w Orange kosztowało ok 150 zł. Po prostu przepaść cenowa. Teraz złoże rezygnację w wakacje, TV coraz mniej oglądam.. Będę chciał zejść z ceną i zmniejszyć pakiet telewizji. Pozbyć się HBO i zamienić dekoder na CI+. Podobno da się to wynegocjować za ok 55 zł. Jak nie to zobaczę co oferuje Multimedia, albo Netia. No Orange nie liczę, bo.... Jest najdrożej. I nie chcą negocjować cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 06:54, sebagit napisał:

To nie czekaj tylko dowiedz się od przedstawicieli konkurencji co oferują. U mnie np Netia na FTTH internet 300 mega i TV ok. 100 kanałów za 50 zł. Mają też przyzwoitą ofertę telefonu. Za 1 numer 30 zł a za 2 numery 45 zł. Bez limitu, internet 12 giga późnej lejek 1 megabit. W tej chwili mam UPC w grudniu kończy mi się umowa i już robię rozeznanie. Przeszedłem do UPC z ORANGE. Ale w UPC dali mi więcej za mniej. Płacę 89.99 zł. Mam pakiet TV MAX z HBO I HBO GO i internet 300 mega. Dwa lata temu to samo w Orange kosztowało ok 150 zł. Po prostu przepaść cenowa. Teraz złoże rezygnację w wakacje, TV coraz mniej oglądam.. Będę chciał zejść z ceną i zmniejszyć pakiet telewizji. Pozbyć się HBO i zamienić dekoder na CI+. Podobno da się to wynegocjować za ok 55 zł. Jak nie to zobaczę co oferuje Multimedia, albo Netia. No Orange nie liczę, bo.... Jest najdrożej. I nie chcą negocjować cen.

Nie jestem pewien czy sytuacja sie nie zmieniła ale w UPC nie ma 4k.. sporo sportu jest juz nadawane w tej jakosci. Oczywiscie nie kazdy jest fanem ogladania piłki czy F1 wiec to juz zalezy od preferencji. W Orange podoba mi sie dobieranie konkretnych pakietow, ja place 155 zl i mam internet 300 mb, nr komorkowy bez limitu rozmowy sms/mms i 10GB internetu oraz TV z Canal+ z LM i Eleven bo tylko sport ogladam. Wydaje mi sie ze u konkurencji moze sama TV i internet byłby taniej ale gdyby doliczyc do tego koszt osobnego abonamentu za telefon to nie sadze mi się abym był w stanie skompletowac lepsza oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ciągle 4K, ale to dla mnie nie ma znaczenia. Coraz mniej oglądamy TV, dlatego chcemy ograniczyć koszty. Sportu nie oglądam wcale, chyba, że gra nasza reprezentacja. Ale wiadomo każdy ma inne oczekiwania. Filmy w 4K.... Od czego jest internet. A łącze 300 mega jest wystarczające do wszystko. To nie problem pobrać 100 gigową grę na Xboxa i w tym samym czasie oglądać film.
 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 07:53, G2000 napisał:

Jak sprawuje się ten dekoder w porównaniu z poprzednim?

Poprzedniego nawet nie miałem okazji wypróbować bo od razu robiłem wymianę. Ten obecny działa w miarę dobrze, czasem zaniknie głos albo się zawiesi i trzeba ponownie uruchomić. To mój drugi egzemplarz tego modelu bo z pierwszym miałem więcej problemów(często się zawieszał, pilot sprawiał problemy) ale po wymianie w salonie ten obecny mimo drobnych kłopotów działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...