Jump to content

ichris

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ichris

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Tak! To ta opcja Musiałem to włączyć jak grzebałem w menu... Dzięki bardzo
 2. Mam nowy problem z Fergusonem... Jak wyłączam TV to automatycznie wyłącza się dekoder... Nigdy tak nie było. Wkurza mnie to okrutnie bo bootowanie Fergusona trwa wieki więc w ciągu dnia go nie wyłączam. Nie mogę znaleźć opcji gdzie to się wyłącza. Zrobiło się tak po wyłaczeniu kontroli rodzicielskiej... albo przez przypadek coś przestawiłem jak szukałem rozwiazania problemu z przycinaniem obrazu. Ponownie proszę Was o pomoc.
 3. Dalasza diagnostyka wykazała, że jednak nie na każdym kanale jest problem... Np, meczyk na Eleven chłodzi płynnie, TVN przerywa okrutnie, TVN24 i TVP newiele lepiej... Jak wyłączyć kontrolę rodzicielską? Jak wchodzę w menu do ustawień modułu CI to rzeczywiście tam jest kontrola rodzicielska a następnie muszę podać PIN... Wiecie jaki mam wpisać? To w ogóle w tym miejscu się wyłącza? EDIT: Już wiem... 0000 Po wyłączeniu kontroli rodzicielskiej jest git Na razie kilka minut ale chyba będzie ok Dzięki!
 4. OK, zacznę od kondensatorów Zapomniałem dodać, że w dekoderze działa tylko jeden moduł z kartą do Cyfrowego Polsatu. Drugi slot jest pusty.
 5. Dzień dobry Mam Fergusona 253 od 4, czy 5 lat i nigdy nie było z nim większych problemów. Czasem się przywiesi, ale po wyłączeniu i włączeniu działał okey. Niestety, od paru dni wszystkie kanały przerywają... Przez 10 sekund obraz jest idealnie płynny i nagle dostaje czkawki. Przycinka trwa 1 sekundę... Na sekundę obraz się odblokowuje, znów przycinka na 1 lub 2 sekundy i 10-15 sekund płynnego obrazu. Nie mam pojęcia od czego zacząć. Firmware 1.28B6. Błagam o pomoc. Niestety, jestem zielony w temacie.
×
×
 • Create New...