Jump to content

redviking

Users
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About redviking

 • Rank
  Amator
 1. 1) można, akurat tylko pakiety Canal+, innych nie, na kanale 12 2) obecnie masz TV ale nie masz pakietu - będzie opłata aktywacyjna. 3) umowy są niezależne i niezgrane ze sobą. Jeśli w 2020 skonczy sie umowa na TV i zrezygnujesz z TV naliczy ci karę za zerwanie umowy na pakiet Najlepiej samemu pilnować żeby sie umowy "zgrały" w czasie nikt tego za ciebie nie zrobi. Pechowo masz poniżej 12m do konca czyli nie zgrasz umów. 4) przy umowach 14m nie ma chyba darmowych miesięcy, a jak masz na kanale 12, są czy nie ma? 5) Do Prestige bedą przez cały okres umowy, ale jesli bedziesz zawieral umowe przez infolinie to uwaga! w jednej promocji na 24m (tej bez darmowych miesiecy) nie ma Polsatów Sport Premium. 6) różnie, czasem pare godzin a czasem się nie uda wcale tamtędy zamówić. 7)nie pytałeś ale dodaję: tylko zamówienie przez dekoder lub w salonie daje szansę że ten pakiet ruszy tego samego dnia, przez infolinię będziesz czekał na kuriera z umowami.
 2. Chyba więcej bo 600 za dekoder + 50 za kartę. O ile na allegro tego sprzętu nie uświadczy to zobacz na stronie loombard.pl
 3. Ta propozycja umowy to na światłowód? bo tylko na światłowodzie jest dostępny ICU100. nie ma go na miedzi, w salonie nawet jeśli obiecują taką konfigurację to jej nie zrobią. Generalnie menu w obu dekoderach jest takie same, poza tym że ICU100 ma wejście USB do podpięcia dysku, a IWU200 nie ma w ogóle wejścia USB. Nagrywanie w chmurze działa na obu, ale uwaga! w chmurze nie nagrasz każdego kanału, a tylko niektóre a nagrane programy po 30 dniach będa skasowane. A na dysku dasz radę każdy i trzymać jak długo chcesz, ale tu też uwaga! odtwarzać będzie mozna tylko przez ten dekoder ICU100, czyli odepniesz dysk od dekodera, zapniesz do komputera - zapomnij nic nie odtworzysz, podobnie spali ci się ICU100 - dysk do formatowania wszystkie nagrania przepadną. Dodatkowo IWU200 jest "za nowy" bo wszedł niedawno i jeszcze przez jakiś czas wszelkie jego "humory" i "choroby wieku dziecięcego" będą. Wychodzi że ICU100 chociaż jest starszy to ma więcej funkcji. ICU100 produkcji Samsunga IWU200 Sagemcoma. Jedna ważna uwaga - jeśli wybierzesz któryś dekoder i będziesz go potem chciał wymienić na inny model (oczywiście na światłowodzie) to można to robić ile razy się zechce, tyle tylko ze taka przyjemność kosztuje za każdym razem 129zł.
 4. Podobnie jak w platformie nc+, otwarte okno na Polsaty Sport Premium w dniach 16-22, czyli teraz. Dla wszystkich ktorzy mają Canal+ a nie maja tych kanałów oraz dla tych co maja Extra+.
 5. I który ciężko gdziekolwiek dostać.
 6. Powodzenia, chociaż na pakiecie ceny raczej nie utargujesz. Być może rozwiązaniem będzie któryś Love z wyższymi pakietami: Love Extra/Love Premium, wszystko zależy od tego ile płacisz obecnie i ile chcesz zapłacić
 7. Jak poprzednik napisał - były odkodowane do 31.07.2019. Ale zamiana Extra+ z Canal+ Select na Extra+ z Canal+ Prestige kosztuje nie 20 tylko 10zł drożej. W jakiej to masz promocji? bo jeśli w promocji "Urodziny Canal+" to za te 10zł dodatkowe zyskasz także kanały Polsat Sport Premium 1-6 z Ligą Mistrzów.
 8. Canal+ Discovery zmienił nazwe trochę czasu temu na Canal+ Dokument.
 9. Z samej neostrady na neostrada+TV? W każdej chwili, umowa na neo będzie wtedy zamieniona za porozumieniem stron na neo+TV. Obowiązywać będą wtedy terminy z nowej umowy (czyli nowe 12 lub 24m) i ta nowa umowa nie może być krótsza niż ta co była na samą neostradę. Aha bodajże nie ma neostrada+TV na światłowodzie i trzeba brać neostrada+TV+telefon voip, to się na pewno da.
 10. Dodali dopiero co. Canal+ Sport 3 135 i 285 Canal+ Sport 4 136 i 286 Jeśli nie masz tych kanałów restartuj dekoder żeby się zaktualizował. Odkodowane do końca lipca
 11. Rozjeżdżało chwilę temu, ale wygląda że jest już ok.
 12. Zakładając oczywiście że będziesz w pobliżu routera a nie przez x ścian piętro wyżej.
 13. Oczywiście tylko na światłowodzie. Na miedzi na prędkości do 80Mb/s nadal max dwa dekodery i inne niż ICU100.
 14. Bez karty na miedzi też zadziała. Tylko ze na miedzi takiego dekodera nie dostaniesz.
 15. Tak, na DTH 15,90. Aha jeśli bierzesz Canal+ Prestige to zeby miec mistrzowska piłkę musi byc wzięta odpowiednia promocja. Na 12 czy na 14m to każda ci mistrzowską piłke da, jeśli bierzesz na 24m to musi być promocja "Urodziny canal+" 3m gratis, potem 49.99. Ta "tańsza" promocja dla utrzymania na 24m za 39.99zł przez cały okres umowy nie ma Mistrzowskiej Pilki.
×
×
 • Create New...