Jump to content

redviking

Users
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About redviking

 • Rank
  Amator
 1. TVP 1 nie było nigdy, podobnie Power TV.
 2. Wybierz z pilota niebieski-zolty-niebieski (inaczej D-C-D) wciskając szybko. W menu infolinii wybierz opcje telewizja satelitarna (jakoś tak). I w tej opcji będziesz miał podgląd danego kanału i sile sygnału na nim. Naciskając P+ lub P- można zmieniać podgląd kanału i pokaże ci siłę sygnału, ale dla tego konkretnego kanału a nie tą jedną która jest bodajże dla częstotliwości ze środka pasma. tu masz rozpiskę częstotliwości na których dany kanał jest nadawany z hotbirda: https://pl.kingofsat.net/pos-13E_pol.php Wyszukaj sobie kanały które działają, spodziewam się że będą na podobnych częstotliwościach. TVP1 jest kanałem kodowanym, tak że gdyby był problem z uprawnieniami to by go nie było. To kwestia ustawienia anteny, posługując się tym podglądem z D-C-D wybierz jakiś kanał z niższej/wyższej częstotliwości i reguluj anteną. AAA i NAJWAŻNIEJSZE: Oprócz regulowania elewacja i na boki zgodnie z azymutem nie zapominaj o trzecim punkcie regulacji, kątem odchylenia pól czyli obrotem konwertera bo o tym to mało kto pamięta. dokładniej masz na www.orange.pl/antena.
 3. To nie jest błąd, ani problem. Dekodery mają usunięte szybkie przełączanie. Tak to ma wyglądać, że przy zmianie kanału jest krótka stopklatka.
 4. U mnie to samo, tkwi na init, ale "pomoc techniczna" na czacie wyglądała bardziej na spławianie niż na pomoc. Przynajmniej wiem że to nie tylko u mnie. Co do informacji na stronei to jestem sceptyczny, nigdzie tam nie widziałem info o awarii to i o jej zakończeniu też pewnie nie wrzucą.
 5. Pojawią się nowe dekodery na pewno. A skąd to wiadomo? otóż na ostatniej olimpiadzie czy tam mundialu Japońce testowali sygnał 8k, a ze zbliżającej się olimpiady transmisje będą jako standard w 4k także czy chcą czy nie chcą musi się pojawić dekoder 4k także na satelicie
 6. Wątpliwe, każdy multicast to dodatkowe koszty, to potrwa zanim doczekamy się osobnych dla światłowodu P.S na miedzi ubyło TVP1 SD i TVP2 SD, na światłowodzie ich nie było to nie miało co ubyć.
 7. 1) można, akurat tylko pakiety Canal+, innych nie, na kanale 12 2) obecnie masz TV ale nie masz pakietu - będzie opłata aktywacyjna. 3) umowy są niezależne i niezgrane ze sobą. Jeśli w 2020 skonczy sie umowa na TV i zrezygnujesz z TV naliczy ci karę za zerwanie umowy na pakiet Najlepiej samemu pilnować żeby sie umowy "zgrały" w czasie nikt tego za ciebie nie zrobi. Pechowo masz poniżej 12m do konca czyli nie zgrasz umów. 4) przy umowach 14m nie ma chyba darmowych miesięcy, a jak masz na kanale 12, są czy nie ma? 5) Do Prestige bedą przez cały okres umowy, ale jesli bedziesz zawieral umowe przez infolinie to uwaga! w jednej promocji na 24m (tej bez darmowych miesiecy) nie ma Polsatów Sport Premium. 6) różnie, czasem pare godzin a czasem się nie uda wcale tamtędy zamówić. 7)nie pytałeś ale dodaję: tylko zamówienie przez dekoder lub w salonie daje szansę że ten pakiet ruszy tego samego dnia, przez infolinię będziesz czekał na kuriera z umowami.
 8. Chyba więcej bo 600 za dekoder + 50 za kartę. O ile na allegro tego sprzętu nie uświadczy to zobacz na stronie loombard.pl
 9. Ta propozycja umowy to na światłowód? bo tylko na światłowodzie jest dostępny ICU100. nie ma go na miedzi, w salonie nawet jeśli obiecują taką konfigurację to jej nie zrobią. Generalnie menu w obu dekoderach jest takie same, poza tym że ICU100 ma wejście USB do podpięcia dysku, a IWU200 nie ma w ogóle wejścia USB. Nagrywanie w chmurze działa na obu, ale uwaga! w chmurze nie nagrasz każdego kanału, a tylko niektóre a nagrane programy po 30 dniach będa skasowane. A na dysku dasz radę każdy i trzymać jak długo chcesz, ale tu też uwaga! odtwarzać będzie mozna tylko przez ten dekoder ICU100, czyli odepniesz dysk od dekodera, zapniesz do komputera - zapomnij nic nie odtworzysz, podobnie spali ci się ICU100 - dysk do formatowania wszystkie nagrania przepadną. Dodatkowo IWU200 jest "za nowy" bo wszedł niedawno i jeszcze przez jakiś czas wszelkie jego "humory" i "choroby wieku dziecięcego" będą. Wychodzi że ICU100 chociaż jest starszy to ma więcej funkcji. ICU100 produkcji Samsunga IWU200 Sagemcoma. Jedna ważna uwaga - jeśli wybierzesz któryś dekoder i będziesz go potem chciał wymienić na inny model (oczywiście na światłowodzie) to można to robić ile razy się zechce, tyle tylko ze taka przyjemność kosztuje za każdym razem 129zł.
 10. Podobnie jak w platformie nc+, otwarte okno na Polsaty Sport Premium w dniach 16-22, czyli teraz. Dla wszystkich ktorzy mają Canal+ a nie maja tych kanałów oraz dla tych co maja Extra+.
 11. I który ciężko gdziekolwiek dostać.
 12. Powodzenia, chociaż na pakiecie ceny raczej nie utargujesz. Być może rozwiązaniem będzie któryś Love z wyższymi pakietami: Love Extra/Love Premium, wszystko zależy od tego ile płacisz obecnie i ile chcesz zapłacić
 13. Jak poprzednik napisał - były odkodowane do 31.07.2019. Ale zamiana Extra+ z Canal+ Select na Extra+ z Canal+ Prestige kosztuje nie 20 tylko 10zł drożej. W jakiej to masz promocji? bo jeśli w promocji "Urodziny Canal+" to za te 10zł dodatkowe zyskasz także kanały Polsat Sport Premium 1-6 z Ligą Mistrzów.
 14. Canal+ Discovery zmienił nazwe trochę czasu temu na Canal+ Dokument.
×
×
 • Create New...