Jump to content

Gdzie można dostać SAT Kurier?

Recommended Posts

@michalx1974 74 zł. Wystarczy zrobić przelew na tę na konto bankowe hollex.pl, wpisując w tytule "Prenumerata SAT Kurier 2020 bez wydania 1-2" i adres wysyłki, jeśli jest inny niż przypisany do konta bankowego.

@A&G Bardzo dziękuję za wsparcie naszej redakcji. Koszty druku przy niskim nakładzie mocno poszybowały w górę. Mamy nadzieję, że ta sytuacja nie potrwa długo i będziemy mogli od przyszłego wydania wrócić do kiosków i salonów prasowych.

@umek Planujemy udostępnić po świętach to wydanie także w formie elektronicznej.

@Jax Nie będzie tego wydania w saloniku Kolportera.

Ja również wczoraj złożyłem zamówienie na gazetę i czekam z niecierpliwością na otrzymanie przesyłki...

A w czym problem bym kupił prenumeratę w wersji elektronicznej? Sami się ograniczacie tworząc sztuczne bariery które już dawno świat zlikwidował..

• Confused 4

No co Ty nie powiesz 😁 A któryś z wątków o Cyfrowym Polsacie jest sprzed prawie 14 lat 😮

Poza tym nie sprzed 8, a sprzed prawie 10 lat.

Naprawdę nie wiem, co to ma do rzeczy, kiedy temat został założony, jeśli są w nim nowe posty... Proszę nie rób offtopic.

Ma to do rzeczy że dziś w [beep]ę ludzi kupuje prasę online...zresztą nie mam interesu by mowić Wam jak robić biznes....narzekajcie dalej na koszt druku:)

A taki magazyn na iPad Pro wyglądałby z pewnością elegancko a czytałoby się wygodnie...:)

• Thanks 1
  • Confused 2

Pani Admin, już pisałem jaki jest wasz problem w przypadku kogoś z zagranicy.

Ja czytałem SK i kupowałem go namiętnie dawno temu, po wyjeździe za granicę i oczekiwaniu na gazetę nieprzyzwoicie długo zaniechałem kupna.

Wersja elektroniczna to nie dla mnie, ja jestem typowy gazeciarz wychowany na czytaniu po 3-5 gazet dziennie, a w weekendy kupowaliśmy z siostrą na spółę czasem 10 gazet.

Niestety nie umiecie albo nie chcecie takiego znaleźć dystrybutora by ten się spiął jak należy.

Sorry, ale czekać kilkanaście dni to nie dla mnie.

Mamy 2020 jakby ktoś nie wiedział.

A nie powiem z chęcią bym kupił drukowaną gazetę nie patrząc na cenę.

Ale nie to nie bez łaski.

• Thanks 1
  • Confused 2
W dniu 10.04.2020 o 15:47, Anita Kaźmierska napisał:

@michalx1974 74 zł. Wystarczy zrobić przelew na tę na konto bankowe hollex.pl, wpisując w tytule "Prenumerata SAT Kurier 2020 bez wydania 1-2" i adres wysyłki, jeśli jest inny niż przypisany do konta bankowego.

Zamówienie złożone - przelew pewnie dotrze we wtorek :-)

Wesołych Świąt

• Thanks 1
  • 2 weeks later...

Do mnie również dziś dotarł najnowszy numer "SatKuriera" tak więc jest lektura do czytania.

Do Wrocławia z Krakowa prowadzi prosto A4, a do nas A4, DK 73, DK 28, więc siłą rzeczy u Ciebie musiało być szybciej. 😉 Wiesz jak potwornym przeżyciem jest przejazd od Pilzna do Krosna? 😖 Wydaje się być wiecznością. 😀

• Haha 1
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

W piątek zrobiliśmy wysyłkę do prenumeratorów, a gazetkę oczywiście oczywiście kupić u nas na miejscu w sklepie Hollex w Krakowie lub zamówić z przesyłką. W salonach prasowych i kioskach nowy numer SAT Kuriera też już powinien zacząć się pojawiać.