Skocz do zawartości

Gdzie można dostać SAT Kurier?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@SatExpert To bardzo dziwne, że tak długo. Poczta Polska... Jak nie przyjdzie w tym tygodniu, to daj znać, wyślemy jeszcze raz.

Do mnie dziś przyszła kartka z życzeniami świątecznymi nadana dwa tygodnie temu, przez świętami, ale to i tak krócej niż z tym SAT Kurierem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska i wszystko jasne... 😯 Chyba w listopadzie nasz listonosz przeszedł na emeryturę, a nowy co przyszedł za niego szybko zrezygnował z tej roboty. 😂 Niby powinna tu u nas chodzić od końca grudnia rezerwowa listonoszka, ale wogóle jeszcze jej tu nie widzielismy... 😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SatExpert napisał:

Poczta Polska i wszystko jasne... 😯 Chyba w listopadzie nasz listonosz przeszedł na emeryturę, a nowy co przyszedł za niego szybko zrezygnował z tej roboty. 😂 Niby powinna tu u nas chodzić od końca grudnia rezerwowa listonoszka, ale wogóle jeszcze jej tu nie widzielismy... 😒

Nikt nowy długo w Poczcie Polskiej nie popracuje, dlatego nie dziwi mnie rezygnacja, skoro z dodatkami pensja składa się z... najniższej krajowej. Ponadto obowiązków nie mało, pieniędzy trochę trzeba roznieść, to nikt się nie garnie tam. 😃 A wracając do tematu - po takim czasie już marne szanse, że magazyn dotrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W tym tygodniu kupiłem sobie SatKuriera i ... gratis dostałem małą puszę (nie będę pisał czego - kryptoreklama - ale było zimne :wink: ).

 

Moje pytanie brzmi, czy to ogólnie promocja SatKuriera, czy tylko jakaś wewnętrzna punktu, w którym kupiłem gazetę? Pytam, ponieważ pracownik saloniku na pytanie to do gazety, czy z jakiejś innej okazji, usłyszałem, po prostu gratis. Więc do tej pory nie wiem, czy dziękować SatKurierowi za "promocję z puszką"?

 

Ot takie pytanie z kategorii "wakacyjnej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że do Irlandii nie dostarczacie. Nic tylko UK, UK, UK. Ja wiem, że Irlandia to wiocha ale.........🤔i przez to nie macie 1 więcej czytelnika który w przeszłości kupił dziesiątki magazynów. Kiedyś narzekałem, że za dużo miejsca na tabelki idzie, no ale sentyment został.

Tym bardziej, że składam zeza na 4-5 satek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałbym podziękować całej redakcji za wydawanie magazynu,którego byłem stałym czytelnikiem,od pierwszego numeru wydania.Sporo Wam zawdzięczam.Byliście dla mnie jedyną skarbnicą wiedzy RTV , Sat i nie tylko. Życzę powodzenia w dalszej pracy,jak i w życiu osobistym.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

Po 25 latach kończymy wydawanie magazynu SAT Kurier w formie drukowanej - numer 11-12/2022 będzie ostatnim. Niezmiennie zapraszamy na satkurier.pl!

https://satkurier.pl/news/222789/nomedia-program-sat-kuriera-o-mediach-odc-20-wideo.html

Szkoda, ale niestety już nie opłaca się wydawać prasy drukowanej, co zrozumiał nawet RASP i zlikwidował równie legendarny co Magazyn SK - Komputer Świat. 🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taka decyzja pani Anito?od Nowego Roku będą chociażby e-wydania magazynu Sat Kurier?Czy ta wersja również nie jest brana pod uwagę.Cóż pozostaje zakupić ostatni numer i zarchiwizować wszytko i kiedyś pokazać synowi, jakie to piękne były gazety o tematyce satelitarnej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro Wydawalibyśmy dalej, gdyby nie rosnący z numeru na numer koszt druku, co spowodowane jest głównie rosnącą ceną papieru. Do tego dochodził problem z pozyskiwaniem reklamodawców do wydań drukowanych. Szkoda, bo zainteresowanie wśród Czytelników nadal było duże. Myślę, że z takim samym problemem spotkało się w ostatnim czasie wielu wydawców, stąd napływające informacje o końcu wielu drukowanych magazynów.

Jednocześnie nie podjęliśmy jeszcze decyzji o tym, czy będziemy kontynuować wydawanie gazety, ale tylko w formie online. Jeśli już to na pewno bez wykazów. Był taki pomysł, by zrobić platformę online, w której można byłoby kupić pojedyncze wydanie lub opłacić z góry prenumeratę z jakimiś dodatkowymi bonusami wyłącznie dla prenumeratorów. Ale to na razie tylko pomysły.

 

21 minut temu, aro napisał:

Cóż pozostaje zakupić ostatni numer i zarchiwizować wszytko i kiedyś pokazać synowi, jakie to piękne były gazety o tematyce satelitarnej.

 

Zachęcam :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda. Od dzieciaka się tym interesowałem. Archiwalne numery Sat Kuriera (z ubiegłego i tego roku oraz wzięte z internetu i wydrukowane numery 10/2014 i 5-6/2016) zachowam na pamiątkę. No cóż, wszystko ma swój czas....

Edytowane przez Adam.kaslewicz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek z Ozimka Gdyby się zmniejszyły i byłyby stabilne, moglibyśmy kiedyś rozważyć powrót do druku. Ale doszliśmy do momentu, że sprzedaż (mimo że praktycznie bez zmian) pokrywa jedynie koszty druku, a perspektywa dalszych wzrostów cen papieru oznacza, że bylibyśmy z tym tematem na minus.

@kisiel95 Wykazy - codziennie aktualizowane - są dostępne w Internecie na kilku popularnych stronach, a że każdy ma teraz przy sobie telefon, to nawet instalatorzy mogą szybko sprawdzić, co na orbicie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...