Jump to content
mat_lewq

Gdzie można dostać SAT Kurier?

Recommended Posts

W jakich miastach można go dostać??Piszecie że należy pytać w Ruchach i innych sklepach ale z kąd mam pewnośc że tam będzie??

Podobno mozna zapytac kioskarza i bez problemu ma sie zgodzic na dowoz egz SK dla Ciebie.

Szkoda, ze w mojej miejscowosci nie ma takiej opcji.

Ja kupiłem sobie najnowszy numer (5/2006) na próbę. Rzeczywiście dość trudno go znaleźć. Znalazłem go w krośnieńskiej Biedronce.

na 100% w Empiku

zapewne. w Wałbrzychu w Empiku nie ma, a w koisku obok Empiku jest zawsze 8)

Z kupieniem dwumiesięcznika SatKurier nie powinno być żadnych problemów w sklepach które specjalizują sie sprzedażą akcesoriów związanych z techniką satelitarną oraz z rozprowadzaniem odbiorników do odbioru dwóch naszych platform. Przynajmniej u mnie w Białymstoku nie ma żadnego problemu :wink: Nie wiem jak u Was, w mniejszych miejscowościach może być problem.

Heh w wiekszej miescinie dostaniesz wszystko :P Ja tam na moja Muszyne nie narzekam, ale specjalistycznej prasy raczej malo, choc sa 2 dosc spore saloniki prasowe Kolportera!

Ja SAT Kuriera kupuje w Tarnowie u znajomego dystrybutora CP i C+ i jak tylko pojawi się nowy numer dostaje telefon i kupuje :lol:

Ja ostatnio bez problemu mogłem kupić Satkuriera w Zielonej Górze w Empiku.Nawet dużo numerów jeszcze zostało.

Teraz to chyba tam będę kupował,bo w moim mieście cięzko natrafić.

Polecam prenumeratę - wygodnie pod sam dom :wink: W każdym razie z zakupem nie powinno być problemów - nawet jeśli nie ma na stanie w kiosku można spróbować dogadać się, aby sprowadzać po kilka egzemplarzy i w zamian obiecać, że zawsze jeden będzie się kupować ;)

Ja kiedyś dogadałem się i specjalnie jeden numer ściągali. Ale niestety szybko kiosk zamknięto.

Ostatni numer miał ponad 70 stron, licząc razem z tabelami, a czy warto - no ba :P Wiadomo, że warto ;) Jest to pozycja obowiązkowa dla osób zainteresowanych szerzej techniką satelitarną, niż tylko bierne przerzucanie kanałów ;)

Pojdź do najbliszczego Ruchu i spytaj się czy mają Sat Kurier.Jeżeli nie to zapytaj się lub poproś czy mogli by sprowadzadź specjalnie dla ciebie.Numery są też w sklepach Epik i salonach prasowych Kolporter.

zwykle kupuję prasę i czasopisma w sklepikach Inmedio. Satkuriera tam nie uświadczysz. zapytałem, czy nie mogą sprowadzać. pani powiedziała, że to góra decyduje, jakie pisma oni dostają i sama nic nie może. zatem zwracam się z propozycją, żeby góra Satkuriera zainteresowała pismem górę Inmedio. może to coś da :-)

--

sunmoon