Skocz do zawartości
mat_lewq

Gdzie można dostać SAT Kurier?

Rekomendowane odpowiedzi

W jakich miastach można go dostać??Piszecie że należy pytać w Ruchach i innych sklepach ale z kąd mam pewnośc że tam będzie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno mozna zapytac kioskarza i bez problemu ma sie zgodzic na dowoz egz SK dla Ciebie.

Szkoda, ze w mojej miejscowosci nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie zawsze Sat Kurier jest w Empiku.Albo mały nakład,albo opóźnienia w dystrybucji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem sobie najnowszy numer (5/2006) na próbę. Rzeczywiście dość trudno go znaleźć. Znalazłem go w krośnieńskiej Biedronce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na 100% w Empiku

zapewne. w Wałbrzychu w Empiku nie ma, a w koisku obok Empiku jest zawsze 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z kupieniem dwumiesięcznika SatKurier nie powinno być żadnych problemów w sklepach które specjalizują sie sprzedażą akcesoriów związanych z techniką satelitarną oraz z rozprowadzaniem odbiorników do odbioru dwóch naszych platform. Przynajmniej u mnie w Białymstoku nie ma żadnego problemu :wink: Nie wiem jak u Was, w mniejszych miejscowościach może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh w wiekszej miescinie dostaniesz wszystko :P Ja tam na moja Muszyne nie narzekam, ale specjalistycznej prasy raczej malo, choc sa 2 dosc spore saloniki prasowe Kolportera!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja SAT Kuriera kupuje w Tarnowie u znajomego dystrybutora CP i C+ i jak tylko pojawi się nowy numer dostaje telefon i kupuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio bez problemu mogłem kupić Satkuriera w Zielonej Górze w Empiku.Nawet dużo numerów jeszcze zostało.

Teraz to chyba tam będę kupował,bo w moim mieście cięzko natrafić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli macie problemy zdostaniem gazetki, zawsze pozostaje prenumerata!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam prenumeratę - wygodnie pod sam dom :wink: W każdym razie z zakupem nie powinno być problemów - nawet jeśli nie ma na stanie w kiosku można spróbować dogadać się, aby sprowadzać po kilka egzemplarzy i w zamian obiecać, że zawsze jeden będzie się kupować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś dogadałem się i specjalnie jeden numer ściągali. Ale niestety szybko kiosk zamknięto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie przed świętami - po 15 powinien polecieć już do dystrybucji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni numer miał ponad 70 stron, licząc razem z tabelami, a czy warto - no ba :P Wiadomo, że warto ;) Jest to pozycja obowiązkowa dla osób zainteresowanych szerzej techniką satelitarną, niż tylko bierne przerzucanie kanałów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojdź do najbliszczego Ruchu i spytaj się czy mają Sat Kurier.Jeżeli nie to zapytaj się lub poproś czy mogli by sprowadzadź specjalnie dla ciebie.Numery są też w sklepach Epik i salonach prasowych Kolporter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znalazłem sat-kuriera w sklepie Kolportera były nawet 2 jeszcze:D a nie mieszkam w jakimś dużym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zwykle kupuję prasę i czasopisma w sklepikach Inmedio. Satkuriera tam nie uświadczysz. zapytałem, czy nie mogą sprowadzać. pani powiedziała, że to góra decyduje, jakie pisma oni dostają i sama nic nie może. zatem zwracam się z propozycją, żeby góra Satkuriera zainteresowała pismem górę Inmedio. może to coś da :-)

--

sunmoon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi