Skocz do zawartości

Gdzie można dostać SAT Kurier?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiedziałem, że w Głogowie w kiosku w szpitalu jest dostępny Satkurier, dzisiaj się dowiedziałem.

EDIT: A w Empiku w Głogowie jest?

Edytowane przez kisiel95
pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, kiedy będzie w sprzedaży nowy numer SK (tj. 7-8/2021), bo miał być w kioskach od wczoraj lub dziś i przeglądając dzisiaj stronę Empiku nadal widnieje stary numer SK (tj. 5-6/2021).

 

Edit: nowy numer SK (tj. 7-8/2021) jest już dostępny w sprzedaży.

Edytowane przez Adam.kaslewicz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie, że najtańszą (przesyłka ekonomiczna, nierejestrowana), która według informacji na ich stronie powinna iść 3 dni robocze po dniu nadania, choć oczywiście tego nie gwarantują. Tak samo nie gwarantują, że przesyłka priorytetowa przyjdzie w następnym dniu po nadaniu. Więc TAK, masz rację - będziemy obwiniać Pocztę Polską za to, że przesyłki idą w najgorszych przypadkach po 2-3 tygodnie. Na piechotę szybciej bym doszła dostarczyć komuś numer SAT Kuriera.

https://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/wysylka/listy/list-zwykly/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat na czasie aż tak nie zależy, bo i tak kupuję z dużym opóźnieniem jak w końcu gdzieś uda mi się natrafić na nowy numer. W najbliższym saloniku prasowym w mojej obecnej okolicy (nazywa się "Dziupla Prasowa" :D ) nie ma niestety SAT Kuriera i pani sprzedająca twierdzi, że nie przypomina sobie żeby kiedykolwiek był., a tytułów ogólnie mają całkiem sporo.

Dlatego poważnie rozważam prenumeratę. Można ją zamówić jakoś za pośrednictwem strony?

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat już prenumeruje SAT Kurier, gdybym miał kupować każdy numer w kiosku to musiał bym wybierać się specjalnie w 20-30 km podróż by trafić do Empika. A tak wiem że każdy świeży numer trafi mi pod drzwi a że troszkę później to nie szkodzi. Czas kupić abonament na przyszły rok ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...