Jump to content
mat_lewq

Gdzie można dostać SAT Kurier?

Recommended Posts

Najnowszy numer SatKuriera jak zwykle kupiłem w Empiku.

Mam, WRESZCIE mam! Tydzień czasu od wysłania. Przez New York szło? :> Coś nie tak z tym dystrybutorami. :chair:

U mnie (Trójmiasto) byłem wczoraj w poszukiwaniu nowego numeru (Empik, Inmedio) i nadal brak.

Jeśli rozsyłka była w piątek, to mamy powtórkę z rozrywki. Wczoraj - brak; dzisiaj - brak. Jutro jadę trzeci raz (Inmedio w Carrefour).

Do dnia dzisiejszego w Emiku nowego numeru brak. :shock:

W Sosnowcu w Emipku już jest ( byłem o 16:30)

Wysyłka była w środę w zeszłym tygodniu, jutro podniosę alarm w redakcji, że coś jest nie tak i zobaczymy co da się zrobić. Jak rozumiem dotychczas w w/w miejscach nie było problemu z dostępem do drukowanego SK i pojawił się od zeszłego miesiąca?

W Krośnie nadal brak. Houston znów ma problem. :roll:

Kiedy pojawi się 10 nr Sat kuriera wsklepach pytam winmedio od tygodnia ale mają tylko 9 nr tymczasem 10 jest już dostępny jak widać na stronie? wie ktoś coś na ten temat?

Ja wiem, ja wiem! ;) Jak pisałem w wątku wystawy SAT Krak celowo nieco poślizgnęliśmy oddanie 10/2014, żeby dać tam raport z targów, w efekcie w tym miesiącu jest nieco później, będziemy nadrabiać przy kolejnych wydaniach. Wczoraj poszły prenumeraty i podejrzewam, że powinno się też pojawiać już w kioskach ;)

Teoretycznie już powinny być, natomiast numer jeszcze nie ostatni, wszak dopiero październik ;) Jeszcze będzie 11/2014 i 12/2014 ;) Jest 10 numerów w roku, ale numeracji się trzymamy i robimy 1-2 oraz 7-8, więc 12 się zgadza ;)

Od rana z przerwami jestem pochłonięty czytaniem nowego numeru SatKuriera! By starczył na dłużej :wink:

Numer dziesiąty zarąbisty. Prawie w całości poświęcony targom w Krakowie. Ale nie tylko, jest też o wystawie w Amsterdamie.

Pytanie z innej beczki :D

Czy jest możliwość prenumeraty SatKurier na zieloną wyspę czyli Irlandię :) ?

Wiem że są to wyższe koszty, ale nie chciałbym elektronicznej wolę papierowe wydanie :D

Jest możliwość:

Prenumerata samego SAT Kuriera w 2015:

Można zamówić tylko SAT Kuriera do dowolnego kraju Europy wpłacając na konto w mBanku (numer konta i SWIFT powyżej) za 50 euro. Subskrypcja SAT Kuriera w 2014 poza Europę kosztuje 75 euro.

- Polska - rok 2014 - 89 zł

- Europa 2014 - 50 euro

- World 2014 - 75 euro

https://satkurier.pl/prenumerata.html

Dziękuje bardzo, czy wystarczy jak napisze e-maila czy jest gdzieś formularz online ? Do kiedy można zgłaszać prenumerate ? Pytam gdyż zależy mi na wszystkich numerach wraz z Styczeń. Cena wynosi 50e czy 55e bo znalazłem też takie info.

Dzięki wielkie, znalazłem dane ale czy jest jakiś formularz online, a jeżeli e-mail to znalazłem tylko [email protected]­lex.pl

Czy to prawidłowy e-mail czy można do kogoś priv napisać z załogi ?

Oraz czy nie jest za późno do otrzymania 1-2 Numeru z Stycznia/Luty ?